Umut Bulut 'İsterse' Gidecek! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut 'İsterse' Gidecek!

Maç başları nerdeyse 1 milyon euro birde garanti var ücreti 2 milyon
Bu kadar parayı bu kazma gol kaçırsın diye veriyoruz.
Gitmiyorsa haftada 7 gün, günde 3 idman koyup kadro dışı bırakacaksın.
Bak bakalım 2 ay dayanabilirmi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençlerbirliği 500 bin euro + 2 oyuncu karşılığı Vedat Muriqi transferini bitirdi, 500 bin euro + Umut Gündoğan'a iyi bir forvet alternatifi olabilirdi.

2 milyon euro alan 3.forvetmi olur beyler kafanızmı güzel avrupada bir çok takımın 1.santraforu (elitin bir altı takımlarda net 2m almıyor :D)

eh bi zahmet sektir git be abicim,bokunu çıkarma sabır sabır yeter daa,git artık dicen ne umuta mumuta kalması.

Son düzenleme:
Umutun babasindan anasindan bize ne ? Ben aldigi paraya verdigi katkiya bakarim

umutun aldigi para sosadan da fazla atibadan da quaresmadan da

fakat diger yandan , bir sozlesme imzaladi isen , uzadi ise , bu sneijder de olsa umut da olsa hamit de olsa , vaad ettigin sozlesmeyi ve ucreti sadakatle odemek tamamlamak zorundasin is veren olarak

bu yuzden bu tip adamlara atilsin kakilsin demek manasiz . Ama sabrinin bitti mi sozlesmesi mesela , orda firsatin var , uzatmayacaksin , hamit keza

umutu da seneye uzatmayacak , boyle boyle eksilteceksin

Umutun babasindan anasindan bize ne ? Ben aldigi paraya verdigi katkiya bakarim

umutun aldigi para sosadan da fazla atibadan da quaresmadan da

fakat diger yandan , bir sozlesme imzaladi isen , uzadi ise , bu sneijder de olsa umut da olsa hamit de olsa , vaad ettigin sozlesmeyi ve ucreti sadakatle odemek tamamlamak zorundasin is veren olarak

bu yuzden bu tip adamlara atilsin kakilsin demek manasiz . Ama sabrinin bitti mi sozlesmesi mesela , orda firsatin var , uzatmayacaksin , hamit keza

umutu da seneye uzatmayacak , boyle boyle eksilteceksin

haberi okuyon mu bazen

Yönetimin, 1 sene daha sözleşmesi bulunan Umut’u, teklif gelmesi ve kendisinin kabul etmesi halinde takımdan gönderebileceği öğrenildi.

Tabi ki okudum fakat ben habere degil 4 sayfalik yorumlara bir toparlama yaptim

aslinda umut ozelinde degil , imza parasi , otomatik uzama , uzun sure , yuksek ucret gibi manasizliklar cogu oyuncuda yapildi

enkaz

Üst Alt