Umut Bulut Resmen Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Resmen Galatasaray'da

Cevap: Umut Bulut Resmen Galatasaray'da

hayirli olsun. umutun alinmasindan daha cok, bir transferi borsaya bildirdikten sonra bitirebilmis olmamiza sevindim.

Hayirli ugurlu olur inş.

P.s. Bonservisi 3m ise asla alinmaz. Lakin Umut'tan memnun kalirsak bizimkiler pazarlik yapip bonservisi düsürmek ister.

Hayırlı olsun, başta biraz soguk bakmıştım cunku kendimi Burak Yılmaz'a adapte etmiştim. Ama elimizdeki en iyi forvetler Necati ve Elmander iken, Umut'a sevinirim. Baros demeyin su an S.Prag da ancak oynar.

Bir sorum var: Umut'un alacagı para açıklanmış da Toulouse'a ne kadar kiralma bedeli ödenecekmiş açıklanmaış, bilgisi olan var mı? 350bin euro denmişti ama bu rakam kesinlikle değil cunku puruz ordan çıkmıştı.

En azından mücadeleci oyuncu,görülen oki,yeni sezondada mücadeleci futbol ile biryerlere gelecez.Yani takımı sırtlayacak bir skorel heralde alamıcazz..

ankaragücü yıllarında en çok istediğim isimlerden di inşallah eski perfonmansına bizde kavuşacak

Üst Alt