Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı

Cevap: Son Dakika l Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı

ünal aysal şöle 1yada 2 süperstarla anlaşsa bide seçime öle gitse lokum olur lokum...

Aday olduguna göre bildigi birsey var. Üyelerden gerekli teminati almistir. Ünal Aysal bos adam degildir. Bosuna kürek cekmez. Kurtar bizi bu kapasitesizlerden. Daha farkli konusmak isterdim ama kibarca kapasitesizler diyorum :)

Onur kardeşim, göğsümüzü gere gere sokağa çıkacağımız o günler yakındır. Büyük G.Saray' ın ilk adımı için kıvılcım çakılmıştır,yolun açık olsun Aysal Başkanım..

Bastir Inan Kirac bastir. Herseyi yap. Darbenin kralini yap. Bosver sen bu cakma demokratikleri :D

Kongre üyelerin cocuklarini kacir tehdit et :D Polat Holding´in altina atom bombasi yerlestir tehdit et :D

Herseyi dene Reis. Seninleyiz. Aysal gol gol gol Aysal gol gol gol Aysal gol gol gol

Ünal Aysal Polat istifa olmadan aday olmam demişti acaba Polat istifami edecek :D

Bu herifler gitmez kardeşim, gönderirlerse ona lafım yok, ama polat gitmez. Aysal bu sene başa gelse bile seneye işimiz çok zor polatın enkazı için en az 2 yıl gerekir bize, ama zararın neresinden dönülse kardır, yoksa bu başkan seneye bizi 10 yıl geriye götürür.

Haldun Üstuneli istermi aceba Ünal Aysal ...

Onu koyar transferlerin başına ??

pazar günü polat ibra edilecek ve seçim kararını açıklayacak bence

yoksa ünal aysal gibi bir adam durduk yere bu beyanatı vermez

Isterlerse futbol takimi bi sene daha basarisiz olsun, olsun ama basimiz dik olsun. Adnan Polatla gelen giden vurdu.

Onur kardeşim, göğsümüzü gere gere sokağa çıkacağımız o günler yakındır. Büyük G.Saray' ın ilk adımı için kıvılcım çakılmıştır,yolun açık olsun Aysal Başkanım..

Insallah kardesim insallah. Yeni bir kivilcim sart bize. Bir umut, bir sevinc, herhangi birsey. Degisim sart

Mayısda olacak diye biliyorum..Yoksa Yeni başkan takım kuramadıktan sonra seçimin ne önemi var..Onlarla biliyor yeni takım kurulacağını..

Peter Kenyonuda isteriz:D

Hocada Terim olursa şaşırmayın..

Galatasaray'da Roman Abramoviç'lere yer yok diyenler şimdi ne yapiyor acaba hadi devirin şu Polat'ı

Erman Toroğlu köşe yazısında Mehmet Helvacı'yla yaptığı konuşmadan bahsetmiş. MEHMET Helvacı, ismi başkan adayları arasında geçen Ünal Aysal için de ilginç bir değerlendirme yaptı: “Ünal Aysal hiç hikaye anlatmasın. Galatasaray’a 23.5 milyon dolar verdi, bir sene sonra 34 milyon dolar aldı. Yani 10.5 milyon dolar kar etti.Görürüz Aysal'ın kim olduğunu.

Galatasaray'da kulüp başkanı Adnan Polat'a karşı oluşan muhalefetin başkan adayı olarak görülen Ünal Aysal, pazar günü yapılacak mali kongre öncesi sürpriz bir çıkışta bulundu.

Daha önce yaptığı açıklamada, "Başkan ve yönetim kurulu görevdeyken, adaylığımı açıklamam" diyen Ünal Aysal, gerektiği takdirde sarı-kırmızılı kulübe başkan adayı olacağını söyledi.

Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç'ın, 'Benim adayım Ünal Aysal' açıklamasının ardından bugüne kadar sessiz kalan Ünal Aysal'ın bu çıkışı, mali kongrenin daha da hareketli geçmesini tetikleyecek bir gelişme olarak görülüyor.

NTVSpor

Üst Alt