Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı

Cevap: Son Dakika l Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı

Asıl önemli olan Adnan Öztürk listede var mı?Geçen seçimde ikna ettiği,futbolun başına geçirmek istediği dev isimleri yine ikna edebildi mi?

Transfer dönemi bitmek bilmez..Baya yoğun geçeçek nöbetlerede hazır olun:D

Seçim olup olmayacağı nezaman belli olur ??

Pazar mı ??

Abi. Adnan polatı herkes seviyodu aslında haldun üstüneli gönderdikten sonra yaptığı herşeyin %90 ı yanlış. Ve en sevilmeyen şeyide son zamanlarda yaptığı yalancılıklar, stad açılışı, taraftarı fişlemesi.. bu olaylar tamamen bitirdi onu..

Aday olduguna göre bildigi birsey var. Üyelerden gerekli teminati almistir. Ünal Aysal bos adam degildir. Bosuna kürek cekmez. Kurtar bizi bu kapasitesizlerden. Daha farkli konusmak isterdim ama kibarca kapasitesizler diyorum :)

Her gelen kişinin ardından aynı methiyeler düzülür,ilerleyen dönemlerde itina ile herşey üstüne atılır.

Beklemedeyiz.

Aday olduguna göre bildigi birsey var. Üyelerden gerekli teminati almistir. Ünal Aysal bos adam degildir. Bosuna kürek cekmez. Kurtar bizi bu kapasitesizlerden. Daha farkli konusmak isterdim ama kibarca kapasitesizler diyorum :)

Reklam yapacak biride değil..Seçimde yüzde 90 Mayıs olur.

Üst Alt