Ünal Aysal adaylığını salı günü açıklıyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal adaylığını salı günü açıklıyor

Cevap: Ünal Aysal adaylığını salı günü açıklıyor

Arkadaslar olay su aslinda. Adnan Polat´in yerine yeni bir heyecan mi, yoksa Adnan Polat´la devam mi? Ben sahsen yeni bir heycan, yeni bir düsünceden yanayim. Bunun disinda Ünal Aysal´in disinda diiger adaylara güveniyormusunuz gercekten? Özgörkey, Helvaci ve Ünal Aysal :) Karsisina ciksin o zaman tartisacagimiz iddiali bir isim? Ünal Aysal´in karsisina Haluk Ulusoy cikarsa eger, tartismaya deger olur. Su anda beni heycanladiran tek isim Ünal Aysal ve ekibi (Adnan Öztürk & Co) acikcasi.

Ünal Aysal´in futboldan anlamasina gerek yok. Gerektigi zaman gücünü kullanacak bir Baskan. Futboldan sorumlu olacak baska isimler olacak. Misal Kenyon + Teknik Direktör. Onun üstünde Adnan Öztürk ve ekibi olur. Lider de Ünal Aysal olur ( Güc, temsil yetenegi ).Olanak saglayan bir Baskan olacak sadece. Galatasaray´in sirket yönetimiyle ilgilenir o daha cok.

Shaktar Donetsk´in güclü Baskani Ahmedov cok mu anliyordur acaba futboldan? Futboldan anlamasi sart mi?

umarim alp yalman aday olmaz oylar bolunmez

ail durust ile aday olacak gibi haberlere dolasiyordu insallah yalan haberdir

futbolun 4-4-2 sinden 4-2-3-1 inden anlamasına gerek yok ama futbolda başarının sadece 90 dakika sahada top oynamakla olmadığını anlaması gerekir.

-Mhk senin aleyhindeyse istediğin profesyoneli getir,başarılı olamazsın.

-Medya arkanda değilse kimse sana ileride başarılı olacaksın diye zaman tanımaz.

-Türk futbolcuları profesyonel zannnedip, disipline önem vermeyen bir hoca getirirsen başarılı olamazsın.

-Yukarideki maddeleri çoğaltıp Türk futbolunun gerçeklerini görmezden gelirsen başarılı olamazsın.

Bunu Adnan Öztürk'te yapamaz,Peter Kenyon'da yapamaz, Türkiye'de herkes başkanın ağzına bakar.bekleyip,görelim

Çok baskanli bir seçim olsa keske, polatta aday olsun, futbulda rezil etti bizi ama yaptiklari yatirimlarin semeresini istemesi ve sorunlarin bittigi ( adnan baskanin lafi) dönemde yine baskan olmak istemesi hakki, ben ne aysali ne polati ne dürüstü ne öztürkü istiyorum, keske hepsi birden olsa , bu zamanda cok saglam bir yönetim lazim, ama bu kadar generalle yönetim olmaz onu da biliyorum, umarim uyumlu ve saglam bir yönetim kurulur ve enkaz edebiyati yapmadan direk iyilestirmelere baslar.

GALATSARAYA şuanda yakışacak Tek ADAY ALP YALMANDIR... gerek Adnan polat olayında Duruşu.. gerek tavırlarıyla hiç bir çıkar ve beklentisi olmadığı güveni vermesi gerek efendiliği ile alp yalmanın yeni yapılandırma içinde başkan olması şuanda galatasarayımız için bulunmaz fırsattır

Not:Benim için Ünal Aysal Tam bir Kinder Surpriz olayıdır ..Adnan Öztürkünde de ribery transferi sayesinde gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum ... kaldıki o adnan öztürk 31 oyuncu alınıp kulüb batarken de yönetimdeydi Bknz:Özhab Canaydın yönetimi...

Ben Ünal Aysal'dan çok ama çok umutluyum. Hayatı öyküsünü okudum hep başarılarla dolu... Çünkü profesyonel düşünen ,zamanında gerekli riskleri almasını bilen biri . Umarım Galatasaray'ı eski günlerine döndürecektir...

GALATSARAYA şuanda yakışacak Tek ADAY ALP YALMANDIR... gerek Adnan polat olayında Duruşu.. gerek tavırlarıyla hiç bir çıkar ve beklentisi olmadığı güveni vermesi gerek efendiliği ile alp yalmanın yeni yapılandırma içinde başkan olması şuanda galatasarayımız için bulunmaz fırsattır

Not:Benim için Ünal Aysal Tam bir Kinder Surpriz olayıdır ..Adnan Öztürkünde de ribery transferi sayesinde gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum ... kaldıki o adnan öztürk 31 oyuncu alınıp kulüb batarken de yönetimdeydi Bknz:Özhab Canaydın yönetimi...

Alp Yalman > Adnan Polat.

Düşünce tarzları tıpatıp aynı.

Bahri Havadır:Ali Dürüst'den sonra Ali Sabancı'da yönetimde olmayacağını belirtmiş.

Mustafa Denizli:Ben Ünal beyi yakından tanırım,şahsen aday olacağı kanaatinde değilim.

Bahri Havadır:Ünal Aysal'a karşı olanlar da bir oluşum içindeler.Alp Yalman'ın Ali Dürüst'ü de yanına alarak bu yarışın içerisine girebileceği konuşuluyor.

Adnan Polat,Ünal Aysal'ın karşısına ciddi bir aday çıkarmak icin uzun mesai veriyormuş.

Haldun Üstunel Haluk Ulusoy'u başkan adayı olmasi için ikna etmeye çalısıyormuş.Ulusoy çok niyetli değilmiş.

Tersi çıkar:D

Seçim yaklaşsın listeler daha net belli olur.

Bazu medyalar aysaldan baya korkuyor..Aday olmasın diye herşeyi yapıyorlar..

yalaka bahri , bahri yalaka ,yalaka bahri , bahri yalaka ,yalaka bahri , bahri yalaka ,yalaka bahri , bahri yalaka ,yalaka bahri , bahri yalaka.

belki gözüne çarparda bahrinin veya tanıdığının biraz kendine çeki düzen verir.

ödleri patlıyor paralı bir başkan gelip galatasaray başarılı olacak diye ama unutmasınlarki korkunun ecele faydası yok.

Bahri Havadir ve Pinar Argun gibi kolpa haber yapanlar Ligtv gibi bir kurulusa yakismiyorlar.

GALATASARAY TÜZÜĞÜ

DÖRDÜNCÜ BÖLÜM

SEÇİM ÖNCESİ İŞLERİ

ADAY OLMAK İÇİN BAŞVURU USULÜ VE ADAYLIĞIN DUYURULMASI

MADDE 61: Kulüp Başkanlığına aday olabilmek için seçimin yapılacağı Genel Kurula katılma hakkına sahip en az 100 üyenin adaylık başvurusunda bulunacak kişiyi Divan Kurulu Başkanlığına önermesi gerekir.

61.1)Başkan adayları;

61.1.9) Sicil Kurulu yedek üyeleri başlığı altında 3 (üç) üyenin ad-soyadı ve özgeçmişlerini, yazılı olarak hazırlar ve listelerini imzaladıktan sonra seçim Genel Kurulu birinci toplantı tarihinden 15 (on beş) gün önce saat 18.00’e kadar imza karşılığında Divan Kurulu Başkanlığına verir.

61.2) Bu süre içinde yukarıda şekil ve içeriği belirtilmiş olan listelerini Divan Kurulu Başkanlığına vermemiş olanlar aday olamazlar.

Ayrıca verilen listelerde yer alan üyelerle ilgili olarak ölüm ve seçilme niteliklerinin uymaması dışında hiçbir değişiklik yapılamaz.

61.3) Divan Kurulu Başkanlığı bir bildiri yayımlayarak adayları son teslim tarihini takip eden 3 (üç) işgünü içinde açıklar.Kulüp Başkan adayları Divan Kurulu Başkanlığına verdikleri listelerdeki adaylarını istedikleri takdirde kendileri de kamuoyuna açıklayabilirler.

seçim Genel Kurulu birinci toplantı tarihi 7 mayıs olduğu için 22-25 Nisan arasında başkan adaylarını ve kesin yönetim kurullarını öğrenmiş olacağız.

bence burakin haluk ulusoy

kendi icinden gelmeyerek baskan oldukdan sonra sizce ne kadar faydasi dokunabilir

Gargamelde söyledi,Aysal kesin olarak salı günü açıklıyormuş..

Sabancıda büyük ihtimal listesinde olacakmış..

Üst Alt