Ünal Aysal adaylığını salı günü açıklıyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal adaylığını salı günü açıklıyor

Cevap: Ünal Aysal adaylığını salı günü açıklıyor

Tamam haklısınız da. Lig tv en azından tarafsız gibi geliyor bana. Fener ve Bjk yalakası Ntvspor'dan çok çok daha iyi değil mi. Ya da Galatasaray düşmanı Telegol'den.

Reha Muhtar'ın bugün kü yazısından;

Bir ayıp daha var Galatasaray’da önceki akşam yakın bir dostumun bana aktardığı...

Ünal Aysal, Galatasaray’a Başkan olmak üzere görüşmeler yapıyor...

Galatasaray’da yıllardır akil adamların istediği bir Başkan adayı vardı...

Galatasaray’ın eski ikinci başkanı Ali Dürüst...

Dürüst, bütün telkinleri bugüne kadar elinin tersiyle itti, “Herkes isterse olurum... Yoksa Galatasaray’da bir rekabete girmem” dedi...

Önceki gece gördüğüm Galatasaray yönetimlerinde görev yapan dostum, “Ünal Bey, Ali Dürüst’ü ikna edemedi...” dedi...

“Nasıl yani Ali Dürüst illa Başkan mı olmak istiyor?..” dedim...

“Hayır” dedi, “O ikinci başkanlığa razı geldi... Ünal bey, Hayrettin Kozak’a İkinci Başkan’lık sözü vermiş... Ali Dürüst’ün yönetici olarak girmesini istiyor...”

“Bana bu teklifi yapsaydı ayıp sayar ve masadan kalkardım...” dedim...

“O da öyle yaptı zaten...” dedi...
Petek Dinçöz'ün o gece sorduğu soruya verdiğim cevap - GAZETEVATAN.COM

Reha Muhtar'ın bugün kü yazısından;

Bir ayıp daha var Galatasaray’da önceki akşam yakın bir dostumun bana aktardığı...

Ünal Aysal, Galatasaray’a Başkan olmak üzere görüşmeler yapıyor...

Galatasaray’da yıllardır akil adamların istediği bir Başkan adayı vardı...

Galatasaray’ın eski ikinci başkanı Ali Dürüst...

Dürüst, bütün telkinleri bugüne kadar elinin tersiyle itti, “Herkes isterse olurum... Yoksa Galatasaray’da bir rekabete girmem” dedi...

Önceki gece gördüğüm Galatasaray yönetimlerinde görev yapan dostum, “Ünal Bey, Ali Dürüst’ü ikna edemedi...” dedi...

“Nasıl yani Ali Dürüst illa Başkan mı olmak istiyor?..” dedim...

“Hayır” dedi, “O ikinci başkanlığa razı geldi... Ünal bey, Hayrettin Kozak’a İkinci Başkan’lık sözü vermiş... Ali Dürüst’ün yönetici olarak girmesini istiyor...”

“Bana bu teklifi yapsaydı ayıp sayar ve masadan kalkardım...” dedim...

“O da öyle yaptı zaten...” dedi...
Petek Dinçöz'ün o gece sorduğu soruya verdiğim cevap - GAZETEVATAN.COM

Ali Dürüst'ün yönetimde olmasını isterdim. Fakat, Hayrettin Kozak'ın yönetimde olması herşeyden önce gelir. Ne pahasına olursa olsun.

Valla koltuk siralamasi icin vazgecenler fazla konusmasin bundan sonra. Hani el birligiyle Galatasaray icin calismamiz lazim diyorlardi? Iyi yapmis Ünal Aysal.

Galatasaray'da görev alınmaz verilir, beğenmeyen varsa da unutmayız kendisini koltuk sevdalılarına yer yok.

Valla koltuk siralamasi icin vazgecenler fazla konusmasin bundan sonra. Hani el birligiyle Galatasaray icin calismamiz lazim diyorlardi? Iyi yapmis Ünal Aysal.

Mevki ve koltuk peşinde koşanların yolun başında temizlenmesi en hayırlısı..Sonra neler yaşandığını hepimiz görüyoruz..Bu arada sağlam bir duyum; 2.başkan olarak Ünal Aysal Sn. Hayrettin Kozak ile anlaşmış ve onu bu göreve getirme kararı almış. 2. Başkan beklentisi olan Ali Dürüst' de bu yüzden geri çekilmiş.

gargamel kimdi? =)

B_003d79b3adad3464f59dcfef608f8071.jpg
gargamel.jpg

Üst Alt