Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü!

Cevap: Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya teklif götürdü!

Bu Ali Sabancı Ntv'de ki Bir fikrin mi var ? adlı programda jüri üyeliği yapıyor.

Konudaki mesajlara bi baktım turkcell ceo su ile bi zengin birine daha teklif götürülmüş.Eğer bunlar gerçekse var ya acayip bi kulüp oluruz biz.

Büyük adımlar atılmış olur Süreyya Ciliv ve Ali Sabancı yönetime girerse.

Bu kadar dibe düştükten sonra şahlanmaya gerçekten çok ihtiyacımız var.

Galatasarayımızın böyle isimlere ihtiyacı var.Müthiş olur...

Artık seçim tarihi belirlense iyi olacak. Gündemin olumlu yönde değişmesi gerekiyor. Takımın ihtiyacı olan en önemli şey bu...

turkcell'in sahibi, Banvit'in sahibi, vestel'in sahibi Galatasarayli bildigim kadariyla, böyle firma isimler umarim yönetime girer, tabi en büyük bomba kuskusuz Mehmet Emin Karamehmet olur ama o imkansiz gibi...

bunlara ilaveten Adnan Öztürk'ün profesyonel adamlari gelirse müthis olur, kenyon vs.

turkcell'in sahibi, Banvit'in sahibi, vestel'in sahibi Galatasarayli bildigim kadariyla, böyle firma isimler umarim yönetime girer, tabi en büyük bomba kuskusuz Mehmet Emin Karamehmet olur ama o imkansiz gibi...

bunlara ilaveten Adnan Öztürk'ün profesyonel adamlari gelirse müthis olur, kenyon vs.

mehmet emin karaahmet girmezzzzzz digitürkk onun değilmi?? digitürk kimin için çalışıyor fb için.... arkadaşlarrr yönetim kadrosu müthiş güçlü olmalı her yönetici kendi mevkisinde lafı gediğine oturtacak tipten olmalııı. bu sezon bitsin diyerek sabrediyoruzzz artıkkkk. yeni teknik adam bir an önce belli olmalıdır kendi içlerinde karizmatik ve futbolcuya güven verecek türden.. bir takımda futbolcuların kafasına göre takım yapılıyosa olmaz. getir bakım fatih hocayı asıl disiplin-sahip çıkmak neymiş taraftar anlasınnn....

yönetim kadrosu...

başkan ünal aysal

başkan yardımcıları

ali sabancı(ekonomik ve marketing konularında) ve adnan öztürk (idari yönden )

haluk ulusoy ( direk tff karşı ordaki kararlarda hak yedirmeyecek )

haldun üstünel ( transfer sorumlusu sportif menajer)

mali yönden ışın çelebi olabilir eski yönetimden...

önce yönetim sağlam ve birlik içinde olacakki taraftarr sadece sahayı düşüncekkkk. bıktık artıkkk saha dışındaki olaylarda acizce duran yönetimlerdennn. biz sahadaki futbolla taktikle ilgilenmek istiyoruzz,, saha dışı eleştirelere haberlere yanıt verecek taraftar grubları veya taraftarlar değilll yönetim kurulundaki yöneticilerdirr.. medyayı görücem bu isimler gelince nasıllll kıpırdayacaklarr.... bu işler böylee renkdaşlarr eğer medyaya reklam veriyosun, medya yı yönlendirecek yöneticin varsa sorun yaşamazsınnn abuk sabuk haberlerle.. gelsin bakalım ünal aysal-ali sabancı,adnan öztürk,haluk ulusoy,haldun üstünel,fatih terim gibi isimler kolaysa laf söylesinlerrr aynen cevaplarını alırlarr..

hadiiii bakalımmm 2011-2012 sezonuna herşeyi yenilenmişşş

yeni stad

yeni yönetim

yeni teknik adam

yeni takım ( formaya hak eden değil kalitesinden şüphe etmeyeceğimiz isimlerle)

yeni taraftar olgusuuuu

camiamız yarasını sararrr tt arenada gelecek sezonnnn yüzümüzü gülderecek takımı bize izletirler...

Pegasus Havayolları'nın sahibi Ali Sabancı: "Vakti geldiğinde Galatasaray'da başkanlık koltuğuna oturmayı düşünüyorum."

Haydi inşallah varya mükemmel girişimci adam koca Sabancı şirketini bıraktığında herkes ne yapıyor la bu filan demişti küçük bütçelerle kurduğu Pegasus'u ne günlere getirdi zeka küpü adam barasıda var birde Dursun'dan sonra yaralara melhem olarak gelir varya özgüveni ile şov yapan başkan profilini özledim ben

Şu basket takımına 15 milyon doları verip, (takımın ismini Galatasaray Pegasus yapardık) sponsor olmadınya Ali, başkan da olma.

Üst Alt