Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya Teklif Götürdü!

Cevap: Ünal Aysal, Ali Sabancı'ya teklif götürdü!

Şu anda ismi geçen ve yönetimde olması % 90 kesinleşen bir başka isim; Tekfen Holding Genel Müdürü ÜMİT ÖZDEMİR.

Aslında hertürlü önemli desteği ilk adımda erkek ve bayan basketbol takımına vereceksin adamlar tek mutluluk kaynağım bu yıl

Herseyi hakettiler gercekten. Gelecek sezon bu kadrolari koruyup daha büyük yildizlar transfer edilmeli. Her yil büyümeli basketbol subesi.

Aslında hertürlü önemli desteği ilk adımda erkek ve bayan basketbol takımına vereceksin adamlar tek mutluluk kaynağım bu yıl

Bayan basketbol takımımızın sponsoru var zaten, erkek voleybol takımımıza, engelsiz aslanlara (başarı için değil, sadece takımımız daha iyi şartlarda devam etmesi için), su topu takımımıza (Avrupa şampiyonluğu için) sponsor lazım ilk etapta.

1 tane de Euroleague standartlarında salon.

Ekşi sözlükten Adnan Polat' a...

Şu son karar alma süreci bir kere daha göstermiştir ki gitmeyi hakkeden galatasaray başkanıdır.

yahu baştan atomu mu parçalıyorsun! aids'e çare mi arıyorsun! everest'e tırmanacaksın da hazırlığını mı yapıyorsun...nedir bu kadar zaman alan...bir gün sabahtan akşama çeşit çeşit hukukçularla tartış...bir gün de kendi başına sabahtan akşama kadar düşün...diğer günde açıkla...yok 1 hafta sonra yok 10 gün sonra...galatasaray futbol takımına zarar verdiği yeter...bugün gazatelerde okudum amatör şubelerde belirsizlikten rahatsızmış...basketbol takımları fena gitmiyor...bırak git işte herkes rahatlasın...yeni yönetime önümüzdeki sezon için zaman vermiş olursun...ne koltukmuş bilader.

Elini cebine atan zengin adamlar gelsin hep, yıllardan beri paramız yok garibanız diye oyalanıyoruz sıktı artık.

Cevap: Galatasaray'ı uçurur mu ?

Büyük hata olur. Demirören ve Polat'tan farkı yok , baba parası ile şov ve herşeyi ben bilirim mantığı.

Çok destek olmak istiyorsa dışarıdan maddi olarak olsun o bencil taklitçi akıllarına ihtiyacımız yok. Bu adamı en az 4 tv programında izledim tam bir leş..Profesyöneller gelsin nedir bu zengin hayranlığı zenginlik biziz kimse cebinden para koymuyor..

:D

Ali Sabancı'nın zenginliğini bir tarafa bırakırsak çok zeki bir adam bence.Daha önceden TV'de konuşmalarını felan dinlemiştim.Çok mütevazı,cana yakın,samimi bir insana benziyor.Başkası bu adamın yerinde olsa Sabancı'da ki hisselerini satıp rsk alarak Pegasus'u kurmazdı.Zaten Sabancı'dan kendisine ömrü boyunca yetecek kadar zenginlik vardı.Heyecanlı,girişimci bir insan.Bence gelirse "efsanevi yönetim" kurulur.

[video=youtube;AIpBK9EeLLE]https://www.youtube.com/watch?v=AIpBK9EeLLE[/video]

[video=youtube;60JT15BdxY0]https://www.youtube.com/watch?v=60JT15BdxY0&feature=related[/video]

Üst Alt