Ünal Aysal: “Alper’e 5 Milyon Vereceğime…” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: “Alper’e 5 Milyon Vereceğime…”

Cevap: Ünal Aysal:"5 Milyon Vereceğime Arsenal'den Hazır Oyuncu Alırım"

Alper'e 5 Milyon Euro bende vermem...

Kusura bakmayın Eboue 3,5 Milyon Euro...

Alper 5 Milyon Euro...

Siz olsanız kimi alırsınız...?

alper tabikide.

gelecegi umutlu bir yerli oyuncu.

eboue arsenalde son iki senedir gosterdigi performans

yuzunden yuhlanan ve kariyerinin en kotu noktasindayken.

Zaten eboue son haftalar iyi oynamaya basladi.

alper tabikide.

:eek: altyapıda uğur ayhan gibi bi cevher varken alperi almamız aptallık olurdu doğrusu.

Cevap: “Alper’e 5 Milyon Vereceğime…”

transfer sezonu acildi ya yonetim sallama sezonuda acilmis oldu. sorarim size eyy turk futbolcusuna basacaksin parayi dyen renktaslarim gokhan tore yazin kac paraya transfer oldu. mervan celik denilen futbolcu bu ac kluplerin elinde olsa en az 10 milyon euroya acarlardi kapiyi. Zamaninda selcuga 8-10 milyon eurolar cekildi ne oldu en verimli zamaninda 5kurus odemeden aldik. Bazilarimizin mantiginda 4 mac parlayan adama 5 milyon isteniyo how hemen al alperi al olcani al cenk tosuna bas parayi ee bu paralar madenden cikiyor sanirim. Ayrica bize 5 degil 10 milyondan atyorlardi bilginize. Son olarak 5 milyonu bu adama gerene kadar almanya genc takimlarinda bir ton alper*10 kapasitede adam var 5tanesini alip alt yapiya yerlestrirsin.

Sana bir ilave de ben yapayım. Cenk Tosun için 8-10 milyon arası isteyen Antep yönetimi ve teknik heyeti Muhamed Demir' i 11 oynatıyordu Cenk' in performansının çok düşük olması sebebiyle. Yaz başında Cenk için bu paraları verelim diyen arkadaşlar için İstatistiklerini yazıyorum.

Cenk Tosun 6 maça ilk 11 de başlamış 9 maç sonradan girmiş oyuna. Toplam attığı gol sayısı 1 gördüğü sarı kart sayısı 1 10 milyon euroluk adamın takımına katkısı bu kadar işte. Zamanında adını ağzımıa almadığımız Muhammed 4 gol atmış. Ne diyeyim ben. Belki 3-4 sene sonra daha iyi olacak ama biraz öncede söylediğim gibi o kadar parayı bir adama vereceğine alt yapına harcarsan bir kaç tane sen yetiştirirsin bu adamdan.

Alpere 5 vereceğime 10 verir Muhammedi alırım 10 yıl forvet derdimiz olmaz birader. Hem forvette ki 2 yabancının birini Türk yaparım hemde bu kadroda yedek oturacak bir oyuncuya para bağlamam.

Sana bir ilave de ben yapayım. Cenk Tosun için 8-10 milyon arası isteyen Antep yönetimi ve teknik heyeti Muhamed Demir' i 11 oynatıyordu Cenk' in performansının çok düşük olması sebebiyle. Yaz başında Cenk için bu paraları verelim diyen arkadaşlar için İstatistiklerini yazıyorum.

Cenk Tosun 6 maça ilk 11 de başlamış 9 maç sonradan girmiş oyuna. Toplam attığı gol sayısı 1 gördüğü sarı kart sayısı 1 10 milyon euroluk adamın takımına katkısı bu kadar işte. Zamanında adını ağzımıa almadığımız Muhammed 4 gol atmış. Ne diyeyim ben. Belki 3-4 sene sonra daha iyi olacak ama biraz öncede söylediğim gibi o kadar parayı bir adama vereceğine alt yapına harcarsan bir kaç tane sen yetiştirirsin bu adamdan.

Alpere 5 vereceğime 10 verir Muhammedi alırım 10 yıl forvet derdimiz olmaz birader. Hem forvette ki 2 yabancının birini Türk yaparım hemde bu kadroda yedek oturacak bir oyuncuya para bağlamam.

Kardeşim senin bu dediğini yapabilmek için SErcan' ı aldılar ama bi hayrını göremedik henüz. Ama ben Muhammed' e 10 vermem emin ol. Ama bu takımda olmasını en çok istediğim oyunculardan birisidir. Alt yapıda İsmail Ünsal vardı sanırım. Göreceksiniz o çocuk bomba olacak. Fatih hoca arada göster şu çocukları bizim taraftarada milletin sesi kesilsin bi zahmet :)

Gelmedi ki Hakan ŞÜKÜR profesyonelliğinde bir adam. Onun gibi çalışsın yeter

alper tabikide.

Eboue son haftalarda değil,gerçek yerinde oynatıldığı andan itibaren iyi oynamaya başladı.Ve şu an içinde tartışmasız Türkiye'nin en iyi sağ bekidir.

Bence Muhammed'e 10 Milyon Euro veya türevi bir miktar vermek için henüz çok erken abi.Bu çocuk henüz yeni isim yapıyor.Bu parlayış saman alevi gibide olabilir.:) Sonunun Cenk Tosun'a benzemeyeceğini kimse iddia edemez.Alınmalı ama bi-kaç yıl takip edildikten sonra.

Tamam Alper'e 5 vermedik almadık.

Ama Olcan adın gibi hazır bir oyuncu için 4 milyon + Aydın yada 4 milyon + serkan k. yapamıyorsak ve bu adamıda kaçırırsak üzülürüm.

haha ebuoe yerine alper diyeni gördüm la daha ne diyim...:D

anadolu kulüpleri bize gıcık...

niye söyüşletmiyoruzda kendimizi ondan...

kusura bakmayın tabata+ismail'e neredeyse 11 kağıt veren beşiktaş'la mehmet topuza 9 milyon bayılan alpere 5 milyon bayılan fenerde aynen kusura bakmayın ama kerizdir...

bu adamların dördü maksimum 10 kağıt'tır...

oda tl hesabıyla euro'da değil...

Öyle bir durum ki, Olcan başka bir kulübe imza atarsa burada yönetim istifa diyenler çıkar :) Var mısınız iddiaya?

olcan'a 4 milyon artı aydın uygundur...

aydın'ın masrafı zaten olcan'dan çıkar...:D

ettiğimiz küfürlerimizde içimizde kalacağından iki bakımdan da karlıyız...

hemen olsun böyle bişey varsa...

Üst Alt