Ünal Aysal Başarılıdır! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Başarılıdır!

Ünal Aysal'a binlerce kez helal olsun demek istiyorum. Göreve geldikten sonra müthis basarilar elde ettik.

Futbolda iki sene üst üste gelen sampiyonluk, Süper Kupalar ve Avrupa'da Ceyrek Final ve son 16'ya kalma basarisi gösterdik.

Basketbol'da yillar sonra sampiyonluk gördük, Eurolig'e 2.kez katilmamiza ragmen iki senede müthis basarilar elde ettik.

Bütcemiz cok az olmasina ragmen Fener'den daha basarili oldugumuz gercegi de var. Ülker'e ragmen hatta!

Bayan Basket'te ise gelen kupa sayilari artiyor. Fener'in o dokunulmazlik gibi olan sampiyonluk serisini de bozacagiz.

Engelsiz Aslanlar da dünya sampiyonu bu arada, hemde 3 kez üst üste olduk sanirim!

Voleybol'da ise hala reziliz. Burada her türlü basarisiz olduk.

Profesyonel olarak katildigimiz SU SPORLARINDA da bilgidim kadariyla baya bir sampiyonlugumuz var.

Tüm bunlar olurken ve borcumuz 260 milyon dolara inmisken Ünal Aysal'a laf etmek yersiz. Bu arada ibra edildi baskanimiz.

Yabancilar bile bu basarinin farkinda. Buyrun; Bunu söyleyen ise yabanci bir spiker!: What a year for Galatasaray club.Football last 16, Men Basketball last 8 and woman now winner,

ÜNAL AYSAL her türlü elit bir baskandir!!

Çalmadık çırpmadık... Çete lideri bir tarafta, bir tarafta ÜNAL AYSAL!!

050520132230086987492.jpg

Bu sene futbol'da basarisiz olmustur, fakat hemen ilk basarisiz gecirdigimiz sezon'da istifa'ya cagirmak da cok sacmadir.

Futbolda seneye o şampiyonluğu kazanıp 4.yıldızı takacağız! Ben Aysal'a güveniyorum!

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

futbola daha fazla gönül veriyoruz ve daha çok etkiliyor kararları ama ünal başkan konusunda çok doğru tespitler ... bence bu sene değil gelecek sene üzerine eleştiri yapmak daha mantıklı şuandaki verilerle başkan king beyler

Eğer Mancini ile devam ederse maalesef önümüzdeki sene son senesi olur. Gitmesini hiç istemiyorum ama bu hatadan dönmesi şart.

Unal aysal i bende seviyorum ama su tulun denen adam aklima geldikce cinnet geciriyorum

3 yıl ust uste sampiyon olup 4 yıldiza takip ezikleri tamamen yok etmemize engel.oldu

Bu yil takip isi bitirecektik

İşimiz cok zor seneye

Umarım yönetim degisikligine gider

T direktörü degistirmek care olarak görünmüyor tek basina

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt