Ünal Aysal Başarılıdır! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Başarılıdır!

Azizin 16 senede kazandığı/kazanamadığı başarıları 3 senede başardı.

Aziz o yüzden çıldırıyor ya zaten :D Kendi kuklası olan basın ve medyaya istediği haberi yaptırdı, üzerimize saldı olmadı. Şimdi de sözde "paralel" diyerek hükümeti bize karşı kışkırtmaya çalışıyor. Ünal Aysal'ı yemeye çalışıyor ama olmuyor. Kendi kendini yedi yiyecek haberi yok :D Gücü Ünal Aysal'a yetmiyor ne azizin ne hükümetin. Karşılarında bir A.Polat yok tabi normal böyle çıldırmaları :2aloh1: Bu ülkede adeletin tecelli edeceği falan yok. Umarım tez zamanda UEFA mı FIFA mı artık hangisi olursa gelişine çakar bunlara...

Edit: He bu demek değil ki Ünal Aysal'ın hataları yoktur. Var elbet fakat bu sene futbolda yerel ligdeki başarısızlığın ardından istifa demek ne kadar hakkaniyetli bir durum olur tartışılır. Bu sene futbola bende çok üzüldüm fakat Ünal Aysal ve yönetimi bir şans daha hakediyor. Önümüzdeki sene başkanın kaderini belirleyecek.

Tüm yılın emeğini tek maçla alıyorsun! Bu hep böyleydi.. Ne zorluklar çekti o takım! Fener kadar rotasyonumuz olsa fark basardık her türlü.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

haklisin.

lafimi senin ozelinde demedim zaten. her mactan sonra birbirinin tam ziti konular oluyor. bu tur konular sinir bozucu.

aysalin basarili olduguna katiliyorum bu arada. dedigim gibi bu konuyla o kadar fazla alakasi yok yazdigimin

Guzel baslik bu sefer Murat

Ama baskanin hatalarida var insallah yapmaz o hatalari bir daha.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Fatih hoca olmasaydı biz olmazdık.. Hem de İstanbul'un fethinden tam 500 yıl sonra doğmuş, mübarek bir adamdır kendisi. Ayıp :D

Genelde başarılı elbette ama bugünkü Avrupa şampiyonluğu bütçe düşürüldükten sonra geldi. Aysal ın kız basketboluna kafa patlatmadığı belli.

Fatih Terimi getirip falsosunu görünce kovması yakışıklıydı.

Manciniyi bulup getirmesi de yakışıklıydı ama sonuç kötü olursa başarı falan kalmaz.

Üst Alt