Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) (ARŞİV) - Sayfa 508 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim merak ettiğim,Dursun Mayıs'ta şampiyon olamazsak biteriz'i ima etti çokça kez basın toplantısında.Terim hakkında da eveleyip geveledi.Terim'i getirmeden nasıl şampiyon olmayı düşünüyor acaba Mayıs'ta?Öyle arkamızda bir lobi desteği,federasyon desteği de yok görünürde.

Bomboş bir adam, kendisi de bilmiyordur. Ya tutarsa mantığıyla kulüp yönetiyor, daha doğrusu yönettiğini zannediyor.

Ali Naci Küçük: Bazı yöneticiler Dursun Özbek'e karşı bir yapı kuralım diyerek Ünal Aysal'a başkanlık teklif etti. Ünal Aysal bu teklifi düşüneceğim dedi.

botosklu bana baksana sen. nasıl yaptın da bu kadar adamın zihnini iki lafa bir güneş gözlüklü poza çeldin ? sana inananlar seni isteyenler de öyle aptal falan da değil . hem kaçıp hem kahraman hem vizyoner olmayı nasıl becerdin ?

bakıyorum bakıyorum bir de ettiklerini düşünüyorum bende öyle bir hal olmuyor . ne yaptın lan tarikat kurup milleti efsunladın mı ?

Bu camia ya en büyük zararı Terim-Aysal ikilisi 2013 te vermiştir. Hem maddi hem manevi. Başarılar gelip geçer. Önemli olan güçlü ve dik durmaktır. İkisi de kendi çıkarlarını kulübun üstünde tutmuş ve iyi giden herşeyi berbat etmişlerdir. Ama başımızda öyle bir bela var ki bu ikiliden hala birşeyler ümit etmek zorunda kalıyoruz. Yok mu bu camiada yeni isimler? Her kaos döneminde Aysal, Terim, Albayrak, Dürüst, Ustunel, Süren adları donüp dolaşıyor. Lise tayfası dinozorlar bir isim belirliyor. O ismin karşısına piyon olarak Öztürk, Kıran, Yalman gibi isimler çıkarilıyor. Yok mu güçlü bir isim? Kulüp hep içten fethediliyor.

Av.Ali Güvenç KİRAZ

@agkiraz

Ünal Aysal Başkanımızın aday olma ihtimali yok arkadaşlar...Çabamız onun da destek verebileceği bir listenin aday olmasıdır

Düşündüğüm gibi gelmez artık. Ama kendisine yakın bir ekibin kurulmasına öncülük edip desteklerse iyi olur.

Ünal Aysal: "Seçimlerde kimseyi desteklemiyorum. Aday da olmuyorum. Basketbol şubesine sponsor olsam, bu zamana kadar olurdum zaten." (Gama Spor)

20170528001016-855.jpg

Arkadaslar FT GELDİ dursunu ındırmek ıcın elınden gelenı yapacak hocayı kovdurmaya calısabılır..

dikkatli olalım gordugumuz unalcıyı forum yonetımıne ıhbar edelım

italyanlarla parayı çarçur edip candan erçetinlerle klubu yöneten bu adam bir daha kapıdan içeri giremez.Sen koskaca GS ı 90 yaşında Duygun başkanlara bırakıp kaçaçaksın bu GS da seni tekrar başkan yapacak..beyaz TV de rok FT ile özel msj larınızı okuyordu kaçak başkan unuttuk mu sandın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt