Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler her yenilgide bu başlık altına toplanmanın manası yok.

Gelinen bu durum Aysal'ın şeyinde bile değildir adam strese gelemeyince bırakıp gitti işte kapatın bu defteri.

Terim'i sevmek aysal'dan nefret etmek zorunda hissettiriyor

Adam kulüp baskani olmadan önce 2011 yılında küme düşer miyiz acaba diye düşünürken 2013 yılı yazinda sampiyonlar ligi sampiyonu olabilir miyiz diye hayal kuruyorduk.

Millet terim olmasa yapamazdı diyor ama terim de şu an mustafa cengiz ile yapamıyor zamanında canaydın ile yapamadığı gibi...Aysal döneminde başardı terim tıpkı faruk süren döneminde başardığı gibi...

Yanı bu işler sadece güçlü antrenör ile olmuyor en az antrenör kadar sana malzemeyi sunabilecek güçlü bir başkan da olmalı

Bu yüzden bu ülke sınırları içinde bizim için kurulabilecek en iyi birliktelik aysal-terim birlikteligiydi maalesef çok kisa sürdü..

yahu dalga mı geçiyonuz lan kim ne diye senede 10 milyon eurosunu falan gidip ne olacagi belli olmayan bir takıma yatirsin. Niye çöpe atsın.
Fenerin nasıl basarili oldugu ortada harcanan paraların harici el altindan sponsor araciligiyla turnuva yoneticilerine para vermedigi surece bir turnuvada sampiyon olmak zor.
Senede 30 milyon euro harcayip sampiyon olacaksin niye taraftar ego kasıp euroligi aldik yea desin diye.
Hayir bir alt kupayı aldiginizda harcanan para ne kadar asagi yukari 8 milyon euro falandir.Basında kurt hoca varken o da. Yonetim once gitsin adam gibi sponsor olsun sorasina bakilir.

Bakın galatasaray kulubu uefada sampiyon olunca bu genel kuruldaki fırıldak mumyalar isim hakkını kullandırmadılar. Aynı herifler bu adama yetkiyi tazeleyelim gsgayrimenkul olarak biz yapalim dediklerinde itin bir tarafina soktular.

Az mantıkli düşünün futbolun birilerinin oyuncagı olduğu bir lig oldugubu dusundugunuz yerde sirtinizi yaslayacaginiz adamların kavga gürültü ile hunharca seni elestirsigi ve senden sonra gelen kayyumsporu bir kere bile elestirmeyip az daha 2.kez seçecegi bir ortamda siz olsanız günahınızı veriri misiniz. Ben vermem. Şu sponsorluk üzerinden adamı vurmayı bırakın 50 kere tvye çıkıp ben kimseye sponsor olacağım demedim dedi daha ne olabilir.

Şu an yönetimde olan ve devrilmis yonetimin basında olan iki herif var verdigi parayı sonra geri isteyen ilk onlarla başlayin. Aysala geldiginde haber verin yanlışlarından dolayi beraber elestiririz

Aysal-Terim ayrışmasında net Aysal' dan yana tavır almış biri olarak (Terim sonrası için muteber bir planı olduğunu varsaymıştım, fena halde yanıldığımı anlamam çok uzun sürmedi maalesef); hala Aysal' ın borusunu öttürmeye çalışanları hiçbir zaman anlayamayacağım sanırım...Terim' den bile önce; Adnan Öztürk-Ali Dürüst-A. Albayrak üçlüsünü bertaraf ettikten sonra, tek bir olumlu icraatını söyleyin de bilelim. Buyurunuz lütfen!...

Adam olsa hocanın geldiği gün TRT ye çıkmazdı geçin bu işleri
Göbek atıyor olabilir şimdi

Galatasaray Düşmanlarının .........

Senin dediğin hoca da konusmayarak bekleyip tam,fener maçını bulmustu, Demirören in koluna girip sinsi sinsi gülüp ergen kız gibi, yoldaşım deyince... Başkaları yapınca gute terim.yapinca hiç bir laf yok

Albayrak ve Dürüst'ü yollamasi olumlu bir icraat mesela. Bugün görüyoruz bu ikilinin ne kadar yararli yöneticiler olduklarini.

5b0e6635ae298b43d2f8b3df

:d

Lan yemin ediyorum o zaman amerika da ESPn izliyordum ve alt yazı galatasaray prandelli yazıyordu, şimdi galatasaray in g harfi geçmiyor orda

Degerini bilemedik, Rizeli sofuru almayan adami millet ana avrat sovdu demekki bu Unal birsey biliyormus da almamis.

Öztürk-Dürüst-Albayrak-Terim den ilk fırsatta kurtuldu. Sonra da 'vampir' menajerlere kulübün kanını emdirdi; hala ceremesini çekmekteyiz...Başka ne anlatırsanız faso fiso. Ki Dursun zaten onun lanse ettiği, sırf Aysal işaret ettiği için Aysalcıların koşulsuz desteklediği başkan adayı idi aynı zamanda; lamı cimi yok!...Çok şükür o noktada Aysal' ın işaretinin aksine Ahmet Hoca' yı destekledim...Hala en sıkı Aysalcı geçinenlerin, Dursun' a düşmanca tutum içinde olmalarını trajikomik buluyorum, haliyle de gülemiyorum doğrusu...

Albayrak ve Dürüst'ü yollamasi olumlu bir icraat mesela. Bugün görüyoruz bu ikilinin ne kadar yararli yöneticiler olduklarini.
''Başka?'' dedim cevap veremedin. Oysa Dürüst-Albayrak ikilisini bertaraf ettikten sonra epey zaman geçti, sudan bahaneyle kaçıp gidene kadar. Yoksa oluşturduğu yönetimi beğenmedin mi?. Başka hiçbir olumlu icraatı olamadıysa bu kadar tapınmak niye?!...

@Tuna Köse

Uefa kupasi donemindeki isim ve logo hakki konusundaki bilgin dogru degil

Bahsettigin problem kulup ile ilgili degil GS lisesi kurumsal yapisi ile ilgili bir sorun

Ve kulubun lise uzerinde hic bir etkisi yok , hatta yakin zamanda da lise ile kulup arasinda cikan problemler yuzunden lisede divan kurullari bile yapilamadi , 2-3 sene surdu cozulmesi

GS lisesinin gecmisten gelen bazi haklari var ve bunlarin kulup ile alakasi yok

Gayrimenkul as projesine gelince , malum konusma divan kurulunda yapilan bir sunumdan ibaretti , bu konu asla genel kurula gelmedi , onay veya red edilmedi

Nasil polat zamaninda elestiriler destekler oldu ise , nasil dursun ve cengiz zamani yorumlar oldu ise o zaman da olmustu

Kaldi ki unal aysalin elinde zaten tekrar yetki istemesine gerek birakmayan yetkiler hali hazirda vardi

Gayrimenkul as olayinin devreye girmemesi spk sebeplidir . Spk o donemde futbol as ve sportif as birlesmesinden dogan olagan disi fiyat ve miktar hareketleri yuzunden cok fazla yatirimcinin hedefi oldu , ve o birlesme kararini onayladiktan sonra yapilan sermaye arttirimi sonrasinda bir daha sermaye arttirimi izni vermedikleri gibi , hakim ortagin Gs spor kulubu dernegi olacagi baska bir sirket halka arzina da kapiyi en bastan kapattilar

Bu iki konudaki detayli gercekler bunlardir , net bildigim konular , basinin yanlis izahatlarina itibar etmeyin

Yerine pembe gözlüklü şahıs ile Özkan Olcay denen kadayıfı getirmese tamam ama koca camia da Dürüst ve Albayrak dışında alternatif çıkmıyorsa kulübü kapatalım.

Yerine koyduğun sürece başarılı olursun. İlk yönetimi Aysal değil Kıraç yaptı. Başına da sen geçiyorsun dedi.

İkinciyi Aysal yaptı ve sonuç ortada. Aysal baskı gördü mü? İlla ki gördü. Adam gitti basket finalinden çekildi 6 ay sonra da baktı nefes alamayacak bıraktı. Ama kimse bana divanda ki 3-4 ihtiyarın saçma sapan laflarına bakıp bıraktı demesin. Bas baya siyasilerin bırakmazsan sonu kötü olur mesajını alarak bıraktı. 6 ay önce ki gösterdiği duruşu 1 kez daha gösterip savaş açsaydı belki 3 sene geç takmıştık yıldızı ama düzen değişmişti.

Çok büyük hayal kırıklığı benim adıma bu yüzden. Ne başarı vaat edebildi kendi kurduğu yönetimle, ne de tam manası ile bir mücadele.

Yerine pembe gözlüklü şahıs ile Özkan Olcay denen kadayıfı getirmese tamam ama koca camia da Dürüst ve Albayrak dışında alternatif çıkmıyorsa kulübü kapatalım.

Yerine koyduğun sürece başarılı olursun. İlk yönetimi Aysal değil Kıraç yaptı. Başına da sen geçiyorsun dedi.

İkinciyi Aysal yaptı ve sonuç ortada. Aysal baskı gördü mü? İlla ki gördü. Adam gitti basket finalinden çekildi 6 ay sonra da baktı nefes alamayacak bıraktı. Ama kimse bana divanda ki 3-4 ihtiyarın saçma sapan laflarına bakıp bıraktı demesin. Bas baya siyasilerin bırakmazsan sonu kötü olur mesajını alarak bıraktı. 6 ay önce ki gösterdiği duruşu 1 kez daha gösterip savaş açsaydı belki 3 sene geç takmıştık yıldızı ama düzen değişmişti.

Çok büyük hayal kırıklığı benim adıma bu yüzden. Ne başarı vaat edebildi kendi kurduğu yönetimle, ne de tam manası ile bir mücadele.

Yav düzen nereye değişiyor geçiniz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt