Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
önce ali dürüst ve albayrakı yedi.
sonra terimin fişini çekti.

her şey yolunda giderken liseli kansızlarla bir olup koca Galatasaray'ı içten parçaladı.

Bu üçlü olmasa en az fazla Adnan Polat kadar başarılı olurdu heralde.

Milletin arkasından iş çevirmeseydi Fatih Terimle beraber altın çağı yaşamış olacaktık bu üçlüyü kulüpten uzaklaştırarak buna engel oldu. Şimdi Şenol güneş abdullah avcı arda turanı filan övmeye devam etsin.

https://www.ajansspor.com/haber/unal-aysaldan-galatasaray-secim-ve-fatih-terim-aciklamasi-209471#4

Ya şunları da demeden geçmeyeyim. Muslera, Melo, Elmander, Drogba, Sneijder, Selçuk bunlar Terim'in tercihi değil Tulun'un anlaşıp hocanın önüne koyduğu isimler.

Hocaya kalsak Laura, Diarra, Kazım, Yiğit, Amrabat, Dany, Cris gibi isimlerin peşine düştük, düşüyorduk.

transferler yapılırken kulüpte miydin hocanın yanında mıydın?

Ya şunları da demeden geçmeyeyim. Muslera, Melo, Elmander, Drogba, Sneijder, Selçuk bunlar Terim'in tercihi değil Tulun'un anlaşıp hocanın önüne koyduğu isimler.

Hocaya kalsak Laura, Diarra, Kazım, Yiğit, Amrabat, Dany, Cris gibi isimlerin peşine düştük, düşüyorduk.

Rodriguez Podolski Forlan Shaqiri gibi topçuları da istiyordu tabi bu işine gelmiyor. Brumayi bizat Fatih hoca aldırdı/istedi mesela.

senin taraflı bakış açını seveyim. az önce tarık transferine güzellemeler dizerken aynı şartların yiğit transferinde de geçerli olduğunu unutmuşsun heraldi.

kaşarlık yapacağımıza boş yaparız daha iyi yiğidim.

Saf herif ben ikisini de savunmuyorum. Olaya Tarık diye bakacaksanız eğer bunlara da bakacaksınız diyorum ama sen sendeki kafayla nasıl anlayacaksın bunu.

transferler yapılırken kulüpte miydin hocanın yanında mıydın?

Aynen öyle CV'sinde Galatasaray SK olan birisiyim. Senin gibi buradan hikaye uyduran onun bunun dediğine göre konuşan birisi değilim güzelim.

Rodriguez Podolski Forlan Shaqiri gibi topçuları da istiyordu tabi bu işine gelmiyor. Brumayi bizat Fatih hoca aldırdı/istedi mesela.

Bruma'yı bizzat Fatih hocan aldırdı :D :D : D tabi canım tabi :D

Terim 4.yildiz icin 10 dakika gec tebrik yayinladi diye oratlik yangin yerine donmustu. Bugun galatasaraylilar tebrik etmesede olur deniyor.

Bu terim gorevdeyken her yil sampiyon olmak zorundadir galatasaray ama terimden hemen sonra biri gelip basarisiz olursa her yil sampiyon olcaz diye bi kaidemi var demeye benziyor. Bu tip elestiri ve savunmalarda cok yapilmisti.

Dogru aysal tebrik etmis etmemis cok onemli degil esas elestiri iki yuzluluge aslinda fakat anlamiyorsunuz

Asıl sıkıntı Fatih Terim geldiğinde abuk subuk açıklamalar yapması oldu. Şükür ki beklenmedik şekilde Fatih Terim hiç o topa girmedi ve tartışma büyümedi. Bu olay olmasa şu Koç'u tebrik etme mevzusu görmezden gelinebilirdi. Yakışmadı.
O kadar kusur olur yahu nihayetinde insan o yüzden anlayabiliyorum olmaması gerekir ama kabul edilemez bir durum da değil. Koşulsuz biat yok zaten düsturumuzda yanlışa yanlış deriz elbette ve bu da yanlıştır ancak burada yanlış yarıştırmak gibi amansız bir çabaya girersek Aysal değil karşısındakiler fersah fersah önündedir yanlış konusunda.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O kadar kusur olur yahu nihayetinde insan o yüzden anlayabiliyorum olmaması gerekir ama kabul edilemez bir durum da değil. Koşulsuz biat yok zaten düsturumuzda yanlışa yanlış deriz elbette ve bu da yanlıştır ancak burada yanlış yarıştırmak gibi amansız bir çabaya girersek Aysal değil karşısındakiler fersah fersah önündedir yanlış konusunda.
Muhakkak öyle kardeşim lakin doğru düzgün sesi soluğu çıkmıyor iken Tudor'un gönderilip Fatih Terim'in geldiği dönemde kendini bir anda ortaya atıp polemik yaratmaya çalışmasını ben iyi niyetli bir yaklaşım olarak göremiyorum. Hatta art niyetli olarak görüyorum. Benim de Terim ile alakalı düşüncelerim hiç olumlu değildi lakin ben bile mecburen Fatih Terim demiştim. Çünkü Galatasaray'ın menfaatleri bunu gerektiriyordu. Kaybediyor olduğumuz maçı o noktadan ancak Fatih Terim döndürebilirdi ki öyle de oldu ve şampiyon olduk. Lakin Aysal maalesef ortalığı bulandırmaya çalıştı, görüntü o ki Terim'in gelmesini ve başarılı olmasını istemedi. Hani sen diyorsun ya ne olmuş yani takımı kulübü tebrik etmemiş falan kendisi sevinmiştir diye. Terim geldiğinde suskun kalsa bunu deme hakkı vardı. Ayrıca Koç'u bireysel olarak arayıp tebrik edebilirdi neden illa bildiri yayınladı? Madem bildiri yayınlayabiliyor o vakit şampiyonluğumuzu da bildiri ile bir zahmet tebrik edecekti. Ben bu olaylarda maalesef iyi niyet göremiyorum. Görmeyi çok isteyen biri olarak göremiyorum yani Aysal düşmanı değilim zaten biliyorsun.

zMgjpB.png

Canlı Yayın - Bloomberg HT

Üst Alt