Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güzel başkanımızın gereksiz yere kin tutması ve kulübün bir gerceği olan imparator'a karşı tutumu kendisine kırılmamıza sebep oldu.

Yanlıs yaptın başkanım yanlıs yaptın.
Buraları okuyorsan yanında yörende kim varsa sana yanlıs akıl veriyolar.
Ardanın buragın oldugu o pis düzenin icine seni de cekiyolar yeme bunları
Galatasaray camiası hepimizin hainlerden olma
Fatih hocanın kovulma sürecinde açık konuşmak gerekirse onun da sütten çıkmış ak kaşık olmadığını bildiğim halde ben her daim Aysal'ı haklı buldum ve bunu da söyledim. Fatih hoca orada Aysal'a değil Galatasaray Başkanlık makamına saygısızlık yapmıştır dedim. Lakin Aysal haklı olduğu şu konuda dahi takındığı tavır ile kendini haksız pozisyonuna getirmeyi başardı. Beni dahi kaybettiyse eğer bu saatten sonra herhangi bir destekçi bulması zaten mümkün değil.

Ha Galatasaray Başkanlık makamına yakışıyordu vicdansız o ayrı konu ;D Gündemi biz belirliyorduk, futbolun literatürüne yeni kavramlar dahi kazandırıyorduk. Devamlı CL'de oynuyorduk. Duruşu, konuşması, tavırları, jargonu vs... her şeyiyle ideal başkan görüntüsü veriyordu lakin son döneminde batırdı. Hadi batırsın herkes hata yapar da şu an ki duruşu hiç yakışmadı. Yürekten bir Galatasaraylı değilmiş demek ki. Egosu Galatasaray'dan önce geliyormuş. Yazık.

@Can BÜYÜK
Kırk yıl düşünsem, seni anti Aysal cephesinde göreceğimi aklıma getirmezdim. :p
Geç oldu ama sonunda doğru yolu bulmanız sevindirici.
Taa TRT'ye çıktığında dedik bu adam GS'ı zerre sevmiyor diye ama, yine çıkıp 2 kelam etmemişti çoğunuz.

Imparator sevgim daha ağır bastığından ünal başkanımı bu konuda yalnız bırakmak durumundayım
Fatih hocanın kovulma sürecinde açık konuşmak gerekirse onun da sütten çıkmış ak kaşık olmadığını bildiğim halde ben her daim Aysal'ı haklı buldum ve bunu da söyledim. Fatih hoca orada Aysal'a değil Galatasaray Başkanlık makamına saygısızlık yapmıştır dedim. Lakin Aysal haklı olduğu şu konuda dahi takındığı tavır ile kendini haksız pozisyonuna getirmeyi başardı. Beni dahi kaybettiyse eğer bu saatten sonra herhangi bir destekçi bulması zaten mümkün değil.

Ha Galatasaray Başkanlık makamına yakışıyordu vicdansız o ayrı konu ;D Gündemi biz belirliyorduk, futbolun literatürüne yeni kavramlar dahi kazandırıyorduk. Devamlı CL'de oynuyorduk. Duruşu, konuşması, tavırları, jargonu vs... her şeyiyle ideal başkan görüntüsü veriyordu lakin son döneminde batırdı. Hadi batırsın herkes hata yapar da şu an ki duruşu hiç yakışmadı. Yürekten bir Galatasaraylı değilmiş demek ki. Egosu Galatasaray'dan önce geliyormuş. Yazık.

Tipe göre başkan mı sevilir...

Imparator sevgim daha ağır bastığından ünal başkanımı bu konuda yalnız bırakmak durumundayım
Yani ben herhangi bir şeyin ağır basmasından değil de takındığı tavrı yanlış bulduğumdan, haksız bulduğumdan dolayı yalnız bıraktım. Benim Galatasaray sevgim ağır basıyor diyelim. Fatih hocaya halen daha kırgınlığım var lakin bu son şampiyonlukla (ki tarihimizin yine en kritik şampiyonluklarından biridir) buzların erimeye başladığı bir mevsime adım attık gibi. Aynı zamanda sakin ve itidalli bir şekilde devam ediyor bu da önemli. Tekrardan "onu çekme bunu çek" gibi bir ruh haline bürünmeyeceğine inanmak istiyorum. Her daim dediğim gibi hocalığını hiçbir zaman tartışmadım.

@Can BÜYÜK
Kırk yıl düşünsem, seni anti Aysal cephesinde göreceğimi aklıma getirmezdim. :p
Geç oldu ama sonunda doğru yolu bulmanız sevindirici.
Taa TRT'ye çıktığında dedik bu adam GS'ı zerre sevmiyor diye ama, yine çıkıp 2 kelam etmemişti çoğunuz.

Körü körüne savunacak degilim kimseyi. Sevgi de biter bir yerden sonra.

Kendi kendini bitirdi gözümde son dönemlerde. Hala hem iyi baskan oldugunu hem de baskanlik makamina yakistigini düsünüyorum ama desteklemem bundan sonra bir daha bu tavirlarindan sonra.

Ali Koç fanı olduğunuz için bu suali size yöneltmemiz daha uygun olacaktır. Siz buluyorsanız fenerliler de buluyordur zaten.

Ali Koç'un "fan"ı değilim Ermancığım Türker. Ben adamın aday olduğundan beri sergilediği tavra hayran kaldım. Arada yakışıksız laflar ettiği hepimizin malumu ama Aziz Yıldırım ile kıyasladıktan sonra adamın her bir zerresinden asalet fışkırıyor.

Üst Alt