Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanlarında Adnan Öztürk'te var. Aysal acaba Eşref'i mi destekliyor? Ertelenen seçime nazaran bir tarafın listesi direk gayet iyi olurken diğer tarafta o Nisan ayındaki listesinden saçma kişileri çıkardı ve yanına Adnan Öztürk'ü çekebildi en azından seçimin ertelenmesi bunu kazandırdı.
AÖ vasıtasıyla destekliyor olabilir - keza mesela Dursun yerine Aysal çıksaydı piyasaya Eşref birleşmeyi kabul ederdi düşüncesindeyim farazi olarak düşünürsek.

Dursun'u desteklemeyeceğini düşünüyorum. Anti-Dursun olan geniş bir kitle var , Eşref'in oylarının çoğu oradan gelecektir.

AÖ vasıtasıyla destekliyor olabilir - keza mesela Dursun yerine Aysal çıksaydı piyasaya Eşref birleşmeyi kabul ederdi düşüncesindeyim farazi olarak düşünürsek.

Dursun'u desteklemeyeceğini düşünüyorum. Anti-Dursun olan geniş bir kitle var , Eşref'in oylarının çoğu oradan gelecektir.
Aysal kendinden sonra başkan adayı olarak Özgörkey'i işaret etmişti o yüzden şaşırdım biraz. Sanırım Elmas tarafından destek istemek için gittiler ama Elmas Erden Timur'un olduğu tarafı destekler bence. Bir de şu Öztürk'ün Büyük Galatasaray projesi ne çıkacak acaba? Birde Adnan Öztürk ve Erden Timur ikisi de Sportif'te olacak baktığında yani aslında kim kazanırsa kazansın keşke ikisine de Sportif Aş'de devam etmesi için anlaşsa sonuçta Galatasaray'ın menfaati için.

Aysal kendinden sonra başkan adayı olarak Özgörkey'i işaret etmişti o yüzden şaşırdım biraz. Sanırım Elmas tarafından destek istemek için gittiler ama Elmas Erden Timur'un olduğu tarafı destekler bence. Bir de şu Öztürk'ün Büyük Galatasaray projesi ne çıkacak acaba? Birde Adnan Öztürk ve Erden Timur ikisi de Sportif'te olacak baktığında yani aslında kim kazanırsa kazansın keşke ikisine de Sportif Aş'de devam etmesi için anlaşsa sonuçta Galatasaray'ın menfaati için.

Cemal Özgörkey bence kazanan tarafta olup iş yapmak peşindedir - Başkan adayları renk vermiyor olabilir ama kadrolar hep karışık ne de olsa.

Hep aynı şeyi diyorum - bir şey yapılması , kulübün kazancı olması için görevde olmaya gerek yok.

Şimdi kim başkan seçilirse seçilsin gene durum bu olmalı - BEN YAPTIM , ya da bu başkanın adıyla yapılmasına karşıyım tarzı yaklaşımdan kaybediyoruz.

Cemal Özgörkey bence kazanan tarafta olup iş yapmak peşindedir - Başkan adayları renk vermiyor olabilir ama kadrolar hep karışık ne de olsa.

Hep aynı şeyi diyorum - bir şey yapılması , kulübün kazancı olması için görevde olmaya gerek yok.

Şimdi kim başkan seçilirse seçilsin gene durum bu olmalı - BEN YAPTIM , ya da bu başkanın adıyla yapılmasına karşıyım tarzı yaklaşımdan kaybediyoruz.
Tabi bir de başkanların egoları var. Özbek kazanırsa Adnan Öztürk'e yada Eşref kazanırsa Erden Timur'a Sportif Aş teklifini yapmalılar sen nasıl olsa seçime girecek listede yoktun gel yine Sportif Aş'de ol, GS için hayırlı projelerini yine yap demeliler ama demezler egosundan.

Tabi bir de başkanların egoları var. Özbek kazanırsa Adnan Öztürk'e yada Eşref kazanırsa Erden Timur'a Sportif Aş teklifini yapmalılar sen nasıl olsa seçime girecek listede yoktun gel yine Sportif Aş'de ol, GS için hayırlı projelerini yine yap demeliler ama demezler egosundan.
aynen işte problemin tabanı burda ... çünkü GS medyası "şunu yapan başkan - bunu başaran başkan " dmeye bayılıyor. Üyeler kaç kere önceki başkanı övmediniz diye eleştiri yaratıyor yok yere.

Kişilerin önemi yok armanın olduğu yerde - bu saha içinde de geçerli. Taraftar ve medya isimleri çok daha önde görüyor yeri geldiğinde maalesef.

FULikWaWYAEeI7o

Ustteki video gercekten cok guzel, sabirla izleyin, dk. 8:55 itibariyle Galatasaray hakkinda konusmaya basliyor..

"Galatasaray Baskanligi 24 Saat 7 Gun calisma gerektiren bir makam. Galatasaray sadece bir futbol degil, icinde bir suru kurumlari olan bir holdingten de daha fazlasi. Oranin yonetimi icin cok ciddi bir donanima ihtiyaciniz var. Herseyden once tecrubeye ihtiyaciniz var. Buyuk bir sogukkanliliga ihtiyaciniz ama onun da otesinde, butun zamaniniza ihtiyaciniz var"

Bu yaz yaşananlardan sonra çekinmeden belirtmek isterim ki kendisi bir Tostos Özbek bile değildir Cimbomluluk konusunda. Hatta bunun sosyal medyadaki adamları (başta M.Yasin Çakmak) önce bizleri boşuna gaza getirip sonra boş muhalefet yaptılar. Erden Timur gibi 21. yüzyılın en büyük Cimbomlusu olmaya aday bir adama bu müteahhit yemeye geliyor kirli siyasetiyle saldırdılar. Yazık be.

Neredesin Başkanım?

Fenerasyona ve hakkımızı yiyenlere hak ettiği gibi cevap veren bir tek senin yönetimin vardı o günden beri gün yüzü görmedik.

Acilen gelip hepsine hak ettiği muameleyi yapmalısın yerin dibine sokmalısın.

Ayrıca bizi vasıfsız ve vizyonsuzların elinden de kurtarmalısın.
Aksi halde var olan son malları da satıp yine batırıp kaçacaklar.

Ulan o dönemi hatırlamasak yutturacaksınız. Cüneyt'e yaptığı "Şaibeli bir hakemdir" açıklamasından sonra Hasan Ali'nin 2 metre çizgiyi geçen topundan sonra gol yemiştik. O maça kadar da uzun süre yönetimden kimse hakemler hakkında açıklama yapmamıştı.

Üst Alt