Ünal Aysal | Başkan (2011-2014) - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Transferleri göz önünde bulundurarak yorum yapılıyorsa Dursun Özbek daha iyi başkan derim. Bu sene Avrupa'da ciddi başarılar gelirse ben değil herkes aynı şeyi der.

Transferleri göz önünde bulundurarak yorum yapılıyorsa Dursun Özbek daha iyi başkan derim. Bu sene Avrupa'da ciddi başarılar gelirse ben değil herkes aynı şeyi der.
Dursun başkan değil ama icraatleri yapan - yönetimin %80 i Erden Timur gibi duruyor şu an onca insanda.

Aysal döneminde kim vardı tam hatırlamıyorumda, Aysal'ın bir Erden Timur'u olaydı başka yerlerde olma ihtimalimiz vardı.

Dursun başkan değil ama icraatleri yapan - yönetimin %80 i Erden Timur gibi duruyor şu an onca insanda.

Aysal döneminde kim vardı tam hatırlamıyorumda, Aysal'ın bir Erden Timur'u olaydı başka yerlerde olma ihtimalimiz vardı.
Tabiki Erden Timur çok önemli bir figür. Ama başkan Dursun Özbek. Yetki vermese, müdahale etse Erden Timur hiçbir şey yapamazdı. Aysal döneminde de vardır birileri. Aysal konuşmayı hitap etmeyi çok sevdiği için o dönem ekranlarda öne çıkan kendisiydi.

Hırsızın ev sahibini bastırmasına mani olan başkan. Içinden geçti şikecilerin. Ayarlarını fena bozdu. 3 temmuz sonrası Aysal başkanlığı bizim şansımız oldu. Bugün bulunduğumuz noktaya olan yürüyüşümüz Aysal ile başladı. Sevabıyla günahıyla saygı duymak lazım kendisine.

Tabiki Erden Timur çok önemli bir figür. Ama başkan Dursun Özbek. Yetki vermese, müdahale etse Erden Timur hiçbir şey yapamazdı. Aysal döneminde de vardır birileri. Aysal konuşmayı hitap etmeyi çok sevdiği için o dönem ekranlarda öne çıkan kendisiydi.
doğru

ama şuda varki Erden Timur kimin kadrosunda olsaydı - o taraf başkandı. Ya da Erden Timur olmasaydı - Hamamcıoğlu başkandı

Hataları olmuştur ama Galatasaray'ı lafta temsiliyet konusunda 1 numaraya kendisini yazarım

Bu ateş üfleyerek sönmez, kontrolünü yitirmiş zat, pastanın üstündeki çilek, x'i de alırım oynatacak hocayı da, üniversite okutacak hoca gibi tabirler hafızalara kazınmıştır. Şikecilere hak ettikleri muameleyi yapması ve gerektiğinde takımı sahaya çıkarmaması da mangal yürek gerektiren hareketlerdi

Ali Koç sempatisi, Erden Timur'u desteklememesi, özellikle 2013 sonrası rezil işler yapmış olması gibi hataları elbette gerçekliğini koruyor. Şu an Dursun başkanı kıskandığını da düşünüyorum

Aysal'ın egosu asla ET'un bu kadar ön plana çıkmasına izin vermezdi. Söylemleri her ne kadar güzel olsa da maliyetler konusunda, yönetim konusunda ciddi yanlışlar yaptı.

Aysal etrafındaki Adnan Öztürk, apo, Ali dürüst gibi isimler vardı ikinci döneminde hepsini etrafından uzaklaştırdı bu da sonu oldu

Yönetim Kurulu Üye Listesi: Semih Haznedaroğlu, Ali Dürüst, Sedat Doğan, Celal Gürcan, Mete Başol, Refik Arkan, Adnan Öztürk, Ali Gürsoy, Aka Gündüz Özdemir, Adnan Nas

Yönetim Kurulu Yedek Üye Listesi: Ahmet Ocaklı, Abdurrahim Albayrak, Emir
Sarıgül, Mehmet Cibara, Necati Demirkol

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt