Ünal Aysal: "Başkan adayı olmayacağım" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Başkan adayı olmayacağım"

Ünal Aysal : Taraftarı mutlu edemiyorsan zaten görevini yapamıyorsun. Taraftarımızı mutlu edecek formüller bulmamız gerekiyor.

Ünal Aysal : Bugünkü ifadelerden kimsenin bu mutluluğu aradığı izlenimini edinemedim. Bunun için de biraz hayal kırıklığına uğradım.

Ünal Aysal´in propaganda yapma tarzi gayet zekice olsa da, kendisini cözmek okadar da zor degil aslinda. Neden zeki, ve neden kendisini cözmek, ayni sekilde kolay oluyor ? Celiski mi var bunda ?
Anlatayim...
Öyle bir konusuyor, öyle bir aciklamalar yapiyor ki, insanlari düsünmeme tesvik edecek cinsten. Birseyler vaat ediyor, bir tarafi görüyorsun, diger tarafi görmek dahi istemiyorsun. Inanmak isteyenlerin, oraya bakmak icinden bile gelmiyor. Ancak icinden baktigimiz, kendisini cözümlemek icin ugrastigimiz vakit kabak gibi bazi gercekler ortaya cikiyor.

Ünal Aysal neden secildi ? Hangi projeyi ortaya koydu ? 3-4 senede baskanlik yapti, okadar da gencler pesinde pervane (beni ilgilendirmiyor ama zengin adamin pesinde illaki ticari acidan yakin olmak isteyenler olur), ama ben hic bir zaman kendisinin ciddi bir bicimde, bir proje yada teknik acidan Galatasaray´i ileri getirebilecek, fikir sunabilecek bir fikir görmedim. (Kastim mali projeler degil)

Aysal ise neden secildi, yada ne vaat etti ? Basari, Basari, Basari demesi mi ? Kendisine atfedilen vizyonu uyacak, hic bir sunum da göremedim kendisinden. Ne edilecek, ne yapilacak, orta vadede plan, uzun vadede plan ne ?

Neden secildi peki ?

Inan Kirac gibi sözü en agir adamin secim vaadi oldu, kulislerde konusulan. Ünal Aysal 100 Milyon dollar ile gelecek dedi, ve Aysal´i o sekilde promoting etti. Bir birimize dürüst olursak, eger Aysal´in onayi ve istegi olmadan böyle bir aciklama yapip, kendini komik duruma düsürür bu adam ?

Sonra Aysal cikdi yalanladi , danisikli bir dövüsdür bu.

Yani daha Baskan olmadan, zihinsel anlamdan operasyonlar söz konusu. Bu stratejileri, sonra da cok uyguladi aysal baskanlik döneminde.

Zihin bulandirmaya yönelik oynadigi icin, görmek istemeyen göremez bunlari. Görecem demen lazim. Insanin karar verme mekanizmasini bagli bir durum sadece.

Üst Alt