Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

Cevap: Ünal Aysal: “Bitmiş bir transfer haberini verirsem…”

Beşiktaş’ın TT Arena’da karşılaşmalarını oynama ısrarı durumuna Aysal, Siyah-Beyazlı takımn dost bir kulüp olduğunu, onlarla çok eski bir dostlukları olduğunu bu yüzden birbirlerini üzecek yoracak hiçbir şey yapmayacaklarını açıkladı. Galatasaray’ın Arena’dan kaynaklanan bir sürü eksiklikleri olduğunu hatırlatan Başkan Aysal, “Bunların tamamlanması ve Galatasaray’ın kurmuş olduğu düzenin de zarar görmemesi için Beşiktaş’ın bu konuda fazla ısrarlı olmayacağını tahmin ediyorum. Bu tip ısrarlar devam ederse biz görevimizi yönetim olarak bunu genel kurula sunacağız. Bizim burada fazla bir söz hakkımız yok” diye konuştu.

beşiktaş fazla zorlamasn diyor. yani bu tinerciler oynayamaz demek istiyor herhalde.

Kibar ayarı seviyor bu adam.

yahu arkadaslar Dany ve Umut hakkinda bir seyler yazildimi hic?

azicik bekleyin bu yil hakikaten derinden gidiyoruz gecen yil bir cok isim sizdirildi amma bu yil oyyle bir sey yok.

Adam bitmeyen transfer olmamis olsa oyle bir sey soylermi?

Başkan yıllarca yurt dışında yaşamış.Bazen Türkçe kelimeleri yanlış kullanabiliyor.Yine yanlış anlaşıldı diye düşünürken her seferinde "25 haziran ve haftası" demesi sanırım transferlerin bittiği anlamına geliyor.Hayırlısı olsun bakalım :)

Beklentim ; Demba Ba,Hamit,Assaidi(Arshavin),Melo gerisi teferruAt

Pazartesi: Umut

Sali: Hamit

Carsamba: Melo

Persembe: Arshavin

Cuma: Ba, Burak?? :)

Bi de sikecilerin hapis cezalari tescil edilirse degmeyin keyfime. :asd:

Şimdik bitmiş*transferler var dedimi? Bunu biraz şifreli anlattı :(

25i için son 48 saat :eek:

23-06-%C3%BCnal-aysal-MANSET.jpg

Karizmaya bak be :)

Başkan yıllarca yurt dışında yaşamış.Bazen Türkçe kelimeleri yanlış kullanabiliyor.Yine yanlış anlaşıldı diye düşünürken her seferinde "25 haziran ve haftası" demesi sanırım transferlerin bittiği anlamına geliyor.Hayırlısı olsun bakalım :)

Beklentim ; Demba Ba,Hamit,Assaidi(Arshavin),Melo gerisi teferruAt

hepsini bitirdiyse neden 25ini bekliyor aciklamak icin Ben onu anlamadim

toplu imza töreni tahminim

demba ba+assaidi+hamit+melo+dany+necati+sabri

baskanin aciklamalari cok net,transfer bitti ama toplu duyuracagiz,basina düsen transferler bitti demek bu,melo,demba ba,assaidi,umut ve dany hayirli olsun,araya birde süpriz olur belki...Bir tane temmuz transferi deniyor artik ismi büyük biriyse ser verip sir vermiyor olabilirler.

Son 24 saat arkadaşlar.25 Haziran'ı şöyle hayal ediyorum ;

Oussama Assaidi Galatasaray'da

Hamit Altıntop Galatasaray'da

Demba Ba Galatasaray'da

Felipe Melo Galatasaray'da

UEFA Disciplinary Committee : Fenerbahçe'nin avrupa kupalarından 5 yıl men edilmesine karar verilmiştir.

[video=youtube;1t3cBTb3xPc]https://www.youtube.com/watch?v=1t3cBTb3xPc[/video]

Üst Alt