Ünal Aysal, CNN Türk'e konuk oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, CNN Türk'e konuk oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal bugün 16.30'da CNN Türk'te | Yanlış anons

ridvan dilmen in bize yonetici olmasi kotu birsey degil mi?

ondan dolayi örnek olarak onu gosterdim.

demek istedigim negatif seyler yapsa da parasi oldugu icin hersey yolunda denilecek.

bizim milletimiz böyle,demiroren in parasi oldugu icin,transferler yaptigi icin hic kimse birsey demiyor,oysa ki besiktas in durumu bizden kotu ekonomik olarak,adamlar batmak uzere ama taraftar cok memnun cunku parasi var.

Ama Demirören ve Aysal arasinda fark var. Biri Baba parasi öbürü alin teri. Ünal Aysal kendiside cogu kez söyledi eger yanlis bisey yaptigimi söyleyen olursa zaten istifa ederim dedi. Bu adam cok iyi niyetli ve sadece Galatasaray'i düsünen biri. Ben baskan secilmesem bile öbür adaylara destek verecegim diyor. Bu bile ne kadar Galatasaray asigi oldugunu gösterir. Cumartesi gecesi sende göreceksin Aysal secilip öbürler secilmedigi anda bakalim destek mi verecekler ona yada köstek mi olacaklar ? :)

bizim ulkemizde bunun ornekleri var,parasi oldugu icin hersey yolunda gosterilen okadar kisi varki.

mesela demiroren.

unal aysal 1 sezonumuzu kurtarabilir ama ardindan kotu seyler oldugu zaman yinede basarili gosterilecek parasi oldugu icin,bende buna kil oluyorum.

Boyleleri tabiki vardir bunu inkar eden yok fakat bana bu sekilde yaklasmana sinir oldum cunku benimle yakindan uzaktan alakasi yoktur. Ben bu gune kadar Unal Aysal'in neden baskan olmasini istedigimi zaten hep yazdim ki Unal baskan cok basarili olacaktir, bunu zamanla hep birlikte gorecegiz.

Ama Demirören ve Aysal arasinda fark var. Biri Baba parasi öbürü alin teri. Ünal Aysal kendiside cogu kez söyledi eger yanlis bisey yaptigimi söyleyen olursa zaten istifa ederim dedi. Bu adam cok iyi niyetli ve sadece Galatasaray'i düsünen biri. Ben baskan secilmesem bile öbür adaylara destek verecegim diyor. Bu bile ne kadar Galatasaray asigi oldugunu gösterir. Cumartesi gecesi sende göreceksin Aysal secilip öbürler secilmedigi anda bakalim destek mi verecekler ona yada köstek mi olacaklar ? :)

unal aysal in secilecegini bende biliyorum.

bizlere dusen secilen kim olursa olsun desteklemek,eger unal aysal secilirse tabiki destekleyecegim,desteklemezsem zaten galatasarayli olmadigim anlamina gelir.

demek istedigimi bence anlamissindir,parasi yapilan kötülukleri kapatirsa bizim sonumuz olur.

bizlere dusen secilen kim olursa olsun desteklemek,eger unal aysal secilirse tabiki destekleyecegim,desteklemezsem zaten galatasarayli olmadigim anlamina gelir.

demek istedigimi bence anlamissindir,parasi yapilan kötülukleri kapatirsa bizim sonumuz olur.

Bende onu diyorum iste. Adam art niyetli degil ki. Bunu aciklamalarindan bile anlayabilirsin. Adamda koltuk sevdasi diye bisey yok. Yanlisim olursa hic düsünmeden istifa ederim diyor.

Boyleleri tabiki vardir bunu inkar eden yok fakat bana bu sekilde yaklasmana sinir oldum cunku benimle yakindan uzaktan alakasi yoktur. Ben bu gune kadar Unal Aysal'in neden baskan olmasini istedigimi zaten hep yazdim ki Unal baskan cok basarili olacaktir, bunu zamanla hep birlikte gorecegiz.

ben yazdiklarimi sadece sana yazmadim,boyle dusunenler var onlar icin yazdim.

eger sende oyle dusunuyorsan sana yazmisimdir,ama dusunduklerin baskaysa ozaman benim yazdiklarimin seninle alakasi yok.

Mesela Demirören gibi klübü babasının malı gibi yönetirse ben de istemem ama klübü bu krizden çıkarmak için 1-2 seneliğine nakit akışını sağlamak lazım.Ondan sonra işler yolunda giderse Adnan Öztürk'e bırakacaktır başkanlığı bence

Bende onu diyorum iste. Adam art niyetli degil ki. Bunu aciklamalarindan bile anlayabilirsin. Adamda koltuk sevdasi diye bisey yok. Yanlisim olursa hic düsünmeden istifa ederim diyor.

son 2 yilimizda oyle bir baskan vardiki,geldiginde buna benzer aciklamalar yapiyordu.

benim soguk yaklasmam bundan dolayi.

Ben Polat'i yoneticiykende sevmezdim istemezdim, baskanligini da istememistim. Zaman beni hakli duruma dusurdu ve Aysal konusunda da tam tersi cok iddaaliyim. Bize Polat'in deyimiyle "Hazine gibi bir kulup" birakacak maddi manevi. 3 yil icinde hemen hersey olmaz ama onun zihniyetinde ilerleyenler onun isini tamamlayacaktir yani Aysal hersey'in temellini atmis olacak, geriye kalanlar sadece bunlari uygulamak zorunda olacak kadar.

Benim sahsi fikrim Aysal sonrasi baskanlik gorevini Ali Durust'un ustlenmesidir cunku zihniyetleri ayni yonde ilerliyor. Adnan Ozturk ise 2. baskan olmalidir sonra ki donem icin.

Kisacasi Aysal - Ali Durust - Adnan Ozturk seklinde olmalidir baskanliklar.

Herkes uyuyor lan en büyük başkan adayı konuşuyor!

ertem_sener Ertem Şener

SON DAKİKA cnn türk @spormasasi gs başkan adayı ünal aysal seçilirse kaç yıldız transfer edecek açıklıyor !!!!

Ünal Aysal: Futbolu proffesional yönetecek, bizde onlari yönetecegiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt