Ünal Aysal Dönemini Başarılı Buluyor musunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Dönemini Başarılı Buluyor musunuz?

1648369698104.png

* 2011 Mayıs’ta tarihin en çok oy (2998) alan başkanı sıfatıyla göreve geldi.

* İş başı yapar yapmaz takımı teknik direktör Fatih Terim’e emanet etti. Terim’i gönderdi. Ardından Mancini ve Prandelli ile çalıştı.

*Biri ilk yılında olmak üzere 2 Süper Lig, 2 Süper Kupa, 1 de Türkiye Kupası mutluluğu yaşadı. Genel toplamda ise 40 ayda 27 kupa gördü.

* Galatasaray , Aysal’ın döneminde Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final heyecanı tattı.

* Futbol literatürümüze ‘Çilek’ deyimini kattı. Sneijder ve Drogba gibi 2 dünya yıldızına Sarı- Kırmızılı formayı giydirdi.

* 2013’te seçime gitti, aday oldu, 3 yıllığına tekrar seçildi. Bu süreçlerde yönetimindeki Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst gibi isimlerle yollarını ayırdı.

* En tartışılacak kararlarından birine geçen sezon imza attı. Federasyonun kararlarına tepki olarak erkek basketbol takımını (Durum 3-3 iken) şampiyonluk maçına çıkarmadı.

* Galatasaray Kadın Basketbol Takımı, Fenerbahçe’yi finalde yenerek Euroleague şampiyonu oldu.

* Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, 24 yıl aradan sonra zafere uzandı.

1 puan kırdım o da o güzel gidişatın devamı gelmedi.

bence türkiyenin lokomotifi kimliğini tekrar kazanıp bayrağı ileri taşıyacak bir potansiyel ve coşku vardı o dönem. Demirören - Terim olayı bitiridi bizi. O olayların önüne geçebilirdi belkide.

Kadromu ve o zamanki taraftar olarak aldığım haz yüzünden 15 puan veririrm.

Burak Elmas ile T.D olarak artık F.T adı geçmemesi lazım. Esas kısır döngü o oluyor. sürekli yeni başkanla aynı şeyi yaşıyoruz ve sonu krizle bitiyor.

Normalde 5tir ancak Ft sürecini yonetemedigi icin devamında batirmis belkide 4 sene ust uste şampiyonluktan etmiştir. Bu sebeple kendisine notum 3

Bu dönemde parada harcasan sampiyon yapmazlar gibi bu tff ile ünal gelse dünyaları harcasa başarısız olsak büyük batış olur

Ünal Aysal zamanında kulübe yüklü bir para kazandırdı. Bu parayla da oldukça lüks bir takım kurdu. İyi gidiyordu aslında. Nasıl olsa yatırımlarımızı fazlasıyla kazanacağız diye bakıyordu. Ama gördük, Türk futbol ekonomisi büyük harcamaları kaldırmıyor. Aysal akıllı adamdır. O da mutlaka bunu görüyordur.

Ayrıca ülke futbolunda ayağını kaydırmak için bin türlü oyunlar oynandığını da bizzat yaşadı.

Hatalarından ders çıkardı ise iyi bir aday olabilir. Çünkü bu adamın ciddi başarıları da var. Bir yönetimin sadece iyi ve ya sadece kötü taraflarına takılıp kalmayın.

-fenerbahçe, bjk ve ts şike batağına batmış
-kur mevcut durum ile karşılaştırıldığında olağanüstü durumda.
-türk telekom arena ağzına kadar dolu deli gibi ürün satılıyor.

fatih terim değilde başka bir hoca ile bu yola girseydi 2. senesini göremezdi bence.

drogba ve sneijderi almış olsa da iğrenç bir maaş politası gütmüş ve gereksiz bir ton oyuncuyu kulübe sokmuştur.

ben ancak 2 yıldız verebiliyorum o dönem ki şartlarda gerekli sıçramayı maalesef yapamadık!

4 puan verdim. 1puani devre arasi sacma transferlerden kestim. amatör branslardada iyiydik. herkes zarar etti döneminde onu göze almadım ama artık göze alinmali

Üst Alt