Ünal Aysal Dönemini Başarılı Buluyor musunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Dönemini Başarılı Buluyor musunuz?

Ünal Aysal in başkanlık dönemini ikiye ayırmak gerekir; ilk dönemi 5 iken (bizleri bunalımdan çıkarıp, unutulmaz anlar yasatmistir.) İkinci dönemi ise 2 dir. Bence tek büyük hatası erken seçim kararı alıp, yönetimi tasfiye etmesidir...

Finansal açıdan elimde yeterince veri yok, yani araştırmadım ama Prandelli tercihi, dönemi ve Mancini dönemindeki transferler fiyaskoydu.

Daha çok Başkan gibi Başkan olmasını sevmiştim, basket takımını sahadan çekmesi bile ayrı bir olay. Adamlar bir devre boyunca bizi doğradılar, takım düşme potasına girdi, Terim’i yediler, yönetim boş tehditler savurmaktan başka birşey yapamadı. Başarısızlıkta kim ne derse desin hakemlerin etkisi çok büyük.

Başkan kim olacaksa, lobi yapabilecek, zeka ve ilişkilerini kullanabilecek, Galatasaray’ı ezdirmeyecek biri olmalı.

Ünal Aysal in başkanlık dönemini ikiye ayırmak gerekir; ilk dönemi 5 iken (bizleri bunalımdan çıkarıp, unutulmaz anlar yasatmistir.) İkinci dönemi ise 2 dir. Bence tek büyük hatası erken seçim kararı alıp, yönetimi tasfiye etmesidir...
Evet cok haklisin

Oyle bi 2.donem yasattiki bize mancini gibi birine git cekiyoduk

Yerine getirdigi italya mt tdsine burun kiviriyoduk

Realli juveli gruptan cikip chelseaye elenince niye elendik diyoduk

Suan omer mac satiyomu diye dusunurken o zaman drogba chelsea maclarinda bize satismi yapti diyoduk

Suan yalvar yakar o da sahibi gsli diye zar zor sponsor buluyoken aysal en dip zamaninda huaweiyi gogus sponsorun yapiyodu

Td adaylari konusulurken tuchel,moyes,mourinho,heynckesslerin ismi gecerdi

Mcsine buragina ses cikarmiyo hakkimizi savunmuyo diye herkes soylenirken aysal hapisteki azize ayri,nihat ozdemire ayri muamele yapip kudurtuyodu,ulkenin en zengini ali kocu kaale bile almiyodu

Simdikiler keske duzene karsi gelseler diye twitterin basinda bi umut caresiz beklerken,aysalin basket takimini sahaya cikarmamasi 2bucuk dakkasini aliyor,bizleri golgesinde serinletiyordu

Aslolan gsdir diye sizi kolpalayip ayakta uyutanlar kendileri yuzunden gsnin zarar gormesine musaade edenler varken aysal goruyorumki benim gsnin basinda kalmamla gsye bedel odetmek istiyolar diyip gorevini birakiyordu

Neymis bu adam ya,2 yi cok bile vermissin,kanaat kullandin heralde

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet cok haklisin

Oyle bi 2.donem yasattiki bize mancini gibi birine git cekiyoduk

Yerine getirdigi italya mt tdsine burun kiviriyoduk

Realli juveli gruptan cikip chelseaye elenince niye elendik diyoduk

Suan omer mac satiyomu diye dusunurken o zaman drogba chelsea maclarinda bize satismi yapti diyoduk

Suan yalvar yakar o da sahibi gsli diye zar zor sponsor buluyoken aysal en dip zamaninda huaweiyi gogus sponsorun yapiyodu

Td adaylari konusulurken tuchel,moyes,mourinho,heynckesslerin ismi gecerdi

Mcsine buragina ses cikarmiyo hakkimizi savunmuyo diye herkes soylenirken aysal hapisteki azize ayri,nihat ozdemire ayri muamele yapip kudurtuyodu,ulkenin en zengini ali kocu kaale bile almiyodu

Simdikiler keske duzene karsi gelseler diye twitterin basinda bi umut caresiz beklerken,aysalin basket takimini sahaya cikarmamasi 2bucuk dakkasini aliyor,bizleri golgesinde serinletiyordu

Aslolan gsdir diye sizi kolpalayip ayakta uyutanlar kendileri yuzunden gsnin zarar gormesine musaade edenler varken aysal goruyorumki benim gsnin basinda kalmamla gsye bedel odetmek istiyolar diyip gorevini birakiyordu

Neymis bu adam ya,2 yi cok bile vermissin,kanaat kullandin heralde
Sen kaç puan verirdin reis?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocaya güvenecek kadar enayi olduğu için 4 maçlık izin vererek hocanın mağdur kendisinin fail olduğu süreci başlattı. En başta ya GS ya milli takım demeliydi

son dönemi berbattı. ontivero, hayroviç, andilli tuhaf tiplere tuhaf sözleşmeler verildi. selçuk, burak'ın sözleşmesi durduk yere zamlandı filan.

Terim'le birlikte müthişti. Yönetim kadrosu değişince ve Terim gidince üst üste hatalar gelmeye başladı giderek güç kaybetmeye başlamıştık.

Üst Alt