Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz"

Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz.

4 maçta 1 golün nesi iyi?

Adamın Bolton kariyerinde 91 maçta 18 golü var. Leş.

Sakatlık için iyi istatistik demiştim. Türkiye liginde gol istatistiği daha fazla olur. Baros'ta gelmeden gol istatistikleri kötüydü. Ama leblebş gibi atıyo. Tabi sakatlık olmazsa. Elmander de şu anda sakatlık yok gibi. Gelirse en az 15 gol atacaktır. En az. Belki 20-25 atar

Fiziği felan fena değil almanderin zaten kafa toplarının iyi olduğunu biliyorum. kallström'e laf yok tabiki geçen sene lyonun ş.ligi kadrosundaydı.

Elmander kapakları takar.Bunu bilir,bunu söylerim.

kallströmün yanına gattunso.cambiasso tarzı savaşçı bir oyuncu lazım

Rooney dün attı 11 oldu sanırım. Yani Elmander fena değildir.Belkide yedek olarak düsünülüyor.

primier lig de herkes 30-40 gol mü atıyor sanki? en fazla 20 atıyorlar süper golcüler bile.rooney kaç atmış tevez kaç atmış bak bir

4 5 flaş transfer bekliyor ya herkes, Robinho, Iniesta, Essien, Lampard falan hepsi bir arada gelecek.

Adam istikrarlı 40 maç ilk 11 oynamış, 12 gol atmış, daha ne bekliyorsun, 20 tane atsa zaten bize gelmez.

Bune be kafamı karıştırdınız.

Tanımam etmem adamı zaten.

medyada çıkan haberlere inanmamak lazım yoksa cambiasso ve milito gibi yıldızları bekleriz bize kaliteli yabancılar kadar kaliteli türk oyuncular lazım selçuk ve hamit için geç kalmış değiliz

Elmander'in istatistiklerine bakarken oynadığı takıma futbolcu topluluğuna bakmak lazım.İlk önce oynadığı takım kaliteli mi? Takım arkadaşları onu iyi besleyebiliyor mu? Her maç ortalama kaç pozisyona giriyor bunların kaçını değerlendiriyor? Attığı goller beceri isteyen goller mi? Daha böyle bir sürü şey.

4 5 flaş transfer bekliyor ya herkes, Robinho, Iniesta, Essien, Lampard falan hepsi bir arada gelecek.

Adam istikrarlı 40 maç ilk 11 oynamış, 12 gol atmış, daha ne bekliyorsun, 20 tane atsa zaten bize gelmez.

yani messi ronaldo dışında bizim taraftarı memnun edecek oyuncu yok istatistik olarak:) primier lig sanki basitte herkes her sene 20 atıyor.

Erkan hoca yaş gerçekten 29 mu?[/QUOT

evet 29 ben bu yaziyi benim bekledigim icin degil ben sadece sunun icin yazdim bazi arkadaslar drogba deyip durdu bence bu adamlarin GS gelmesi imkansiz oldugunu düsünüyorum cünki gelecek sene avrupa kupalarinda yokuz söylermisiniz siz drogba olsaniz GS a gelirmisiniz gelmezsiniz ama su da var elmander gelicegine git genc bir forvet al paran cebinde kalsin ya da kalström alicagina biglia al

Yalnız Kalström pasör bir oyuncu değildir.

Elmander'in istatistiklerine bakarken oynadığı takıma futbolcu topluluğuna bakmak lazım.İlk önce oynadığı takım kaliteli mi? Takım arkadaşları onu iyi besleyebiliyor mu? Her maç ortalama kaç pozisyona giriyor bunların kaçını değerlendiriyor? Attığı goller beceri isteyen goller mi? Daha böyle bir sürü şey.

video'sunu koyunda gözümüzün pası silinsin:D

Üst Alt