Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz"

Cevap: Ünal Aysal : Elmander & Kallström ikilisini çok istiyoruz

Drogba gelmiyorsa bile Elmanderden başka adam mı yok? 30 yaşına gelmiş,adamın elle tutulur bir başarısı yok. Boltondaki 3 senesinin ilk 2'si sakatlıklarla boğuşmuş.

Artık ben bu takıma kağnı gibi oyuncular istemiyorum. Çabuk,hareketli futbolcular istiyorum.

Tulun dk.1 gol 1. Gene saçma sapan transfer arayışları. Elmander kim kardeşim? Kallström culio tarzı ağır bir oyuncu.

Valla bu tulun'u danışmanı yapmakla başkanlığa 1-0 geride başladı Aysal Başkan.

Proflardan bahsediliyor, dürüst ve tulun gene eskisi gibi ilkel futbol bilgileriyle transfere yön veriyorlar. olacak iş değil.

Hele dürüst çıkıyor:"yerli oyuncularımız mevkilerinin yıldızı gibi" abuk subuk bir açıklama yapıyor.

Kim bu mevkisinin yıldızı yerli oyuncular? Bir tane arda var. Başka?

Bu adamlar nerde yaşıyor,hangi maçları seyrediyorlar? Ruh,sinerji,enerji geyiğine girdiler, 3 sene başarısız olduk. Bu sene de çöktük.

Hala bu rezilliğe rağmen yerlilere sahip çıkılıyo.Buna acayip uyuz oluyorum. Bu yüzden terim gibi milli takım endeksli hoca istemiyorum.

baltalardan,servetlerden,sabrilerden,ayhanlardan,sarplardan 11 kuracak hoca istemiyorum.

reisler...elmanderi alacagimiza güney amerika'dan teknigi yüksek bir golcü getirelim ya.

cok özledim söyle calim atan, depar atan uzaktan sutlar cekip gol atan bir oyuncuyu :eek:

belesmis degilmis gecelim bunlari. imkanlarimizin dahilinde en iyisini almaya gayret edecegiz artik.

hem kuzeyli oyuncularin teknigi de zayif oluyor.

Bana Adnan Sezgini hatirlattin, sende "oyuncuyu alalim belki iyi oynamaya baslar" mantigi var. Istatistiğe bakmican da neya bakacan? Fizige mi? baldir kalinligina mi? Stancu'nun videolarini izledigim gun demistim "bu oyuncu "poacher" caza sahasinda bekliyor, bedava gol atiyor diye. Baros kotu cikabilirdi, ama cikmadi, ismi var diye aldik. Elmander sakat bir oyuncu, Bolton da 100+ macta 20 felan golu var, ve bunun yarisini bu sezon atti.

Cok macini izledim, kafadan atmiyorum.

Sakat oyuncu

Bu sene 40 ilk 11 toplam 43 maça çıkmış. 12 gol atmış. Ne zaman sakat dı? Bu sene mi

ScoutGS ne demisti. Real Arsenal Inter gibi takimlarda oynayabilen oyuncular ve 27 yas alti hepsi. Iki yasli var onlarin ismi zaaten belli Drogba Frey demistiler.

Hani nerde Elmander 27 yas alti mi? vaaay

Bana Adnan Sezgini hatirlattin, sende "oyuncuyu alalim belki iyi oynamaya baslar" mantigi var. Istatistiğe bakmican da neya bakacan? Fizige mi? baldir kalinligina mi? Stancu'nun videolarini izledigim gun demistim "bu oyuncu "poacher" caza sahasinda bekliyor, bedava gol atiyor diye. Baros kotu cikabilirdi, ama cikmadi, ismi var diye aldik. Elmander sakat bir oyuncu, Bolton da 100+ macta 20 felan golu var, ve bunun yarisini bu sezon atti.

Cok macini izledim, kafadan atmiyorum.

ben de elmanderi çok izledim ve beğendiğim bir forvet adam 12 gol atmış zaten bu sezon bak istatistiğe kötü diyemezsin o zaman. bence elmander bize gelirse en az 15 atar

Takımda kaleci yok, Drogba konuşuluyor. Solbek yol geçen hanı Elmander tartışılıyor. Defans ağlıyor resmen, bitmiş okeye dönüyor. Dün hiç mi izlemediniz ?

:) Şaka yapıyorsun. 1.5 maç oynadı. Sonra ortalıkta yoktu. Saçmalıyorsun.

Adamın illa gol kralı olmasına gerek yok.Ben bize karşı oynadığı maçta nasıl bir futbolcu olduğunu anlamıştım.Fenerbahçe'de anladı ki aldı adamı.Sizin gibilerde gitti İliç'i aldı.

Elmanderi Almaktansa Stancu'da ısrar ederım, Elmander yeteneklerı gıttıkce korlenıyor adam sert bır uzun ne ıyı bır bıtırıcı nede teknık, hava topuda eh ıste Baros'la kesınlıkle kıyaslamam mesela asla Baros'u kesıcek bır forvette degıl ustelık yasıda 30.

Aysal polati hakatlarini tekrarlamaz ins...!

Kallstrom aradigimiz oyuncu degil!

Twentedeki orta saha janssen lazim bize. Ama en basta selcuk inan

Elmander barosla beraber(stancuda var iyi olur. Yedek saglam

Olur hic olmazsa.

alex in orta saha oynayarak 20-25 gol attığı bir ligde napalım 10-15 gol atacak bir forveti.

evet hızlı genç teknik oyuncular istiyor bizim ahali. kuvvet gol vuruşu oyun zekası da olsun istersiniz işte size tek aday: lionel messi başka isim bulamadım

Buradaki bazı kişiler Ünal aysal'ın konuşması ya dinlememişler yada başka anlamışlar. Yerli transferi yapacağız diyor. Hatta yerlilerden önemli isimleri alacağız diyor. Bu konuda geri dönüşümde olmuş. Bunun yanında 4-5 tanede yabancı alacağız. Kallström ve Elmander Adnan Polat'ın getirdiği öyle oynamayan sakat futbolcular değiller. Tüm maçlarda forma giyen kişiler. Ben oldukça yeterli buldum açıklamasını.

Üst Alt