Ünal Aysal: "F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilirdi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilirdi"

Cevap: Ünal Aysal : 'F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilirdi'

Bu adam bizim bile çözemeyeceğimiz çok farklı bir kafada..

Çok profesyonel, Ve herkese ne ayar vereceğini çok iyi biliyor.

Düşünün ne haldeydik. Şurada geldiği kaç ay oldu kaya gibi bir klüp haline getirdi.

Geçen seneyi düşündükçe kafayı yiyorum. Başkanımız telegol'e bağlanıyordu her hafta

Hepsi olmasa bile bi bölümünün uydurma, veya saptırılma olduğunu düşündüğüm bir haber.

yav anlayamıyorum Ünal Aysal'ı ilk şikenin ilk zamanlarında fenerle ilgili haberler yapılmayacak , konusulmayacak dedi , daha sonra fener küme düşsün futbolda kirli işler istemiyoruz dedi , şimdi de bir kaza fenerin düşmesini istemeyiz gibisinden acıklama yapmıs ..

Bu baskan cokmu fazla karar değiştiriyor bana mı öyle geliyor..??

Şimdi belki fazla dikkat çekmiyor ama ilerde başına büyük işler alır bu mantıkla , demedi demeyin yazın bunu bi kenara..!!

Fenerbahçe küme düşsün demedi, gerekenler bir an önce yapılsın her ne yapılacaksa dedi.

Bir başkan çıkıp da Fener'e karşıyız, düşsün, şöyle olsun diyemez zaten doğru olmaz.

Fenerbahçe küme düşsün demedi, gerekenler bir an önce yapılsın her ne yapılacaksa dedi.

Bir başkan çıkıp da Fener'e karşıyız, düşsün, şöyle olsun diyemez zaten doğru olmaz.

Bir sağ , bir sol , sonra tekrar sağ oynamasına doğru diyebiliriz o zaman..???

Gereken neydi küme düşürülmesi değil miydi..??? ee o zaman benim dediğim le senin dediğin aynı yola cıkmıyormu..

Ben Aysal'ın agzından cıkanları aynen yazmadım sadece demek istediğini yazdım yanlıs da anladıgımı düşünmüyorum Aysal ' ı..

Olaydaki hassaslığı farkedin arkadaşlar.

Aysal,fenerle kedinini fareyle oynadığı gibi oynuyor.Resmen psikolojik üstünlükle aylardır ezdi onları :) Hassas bakın olaya...

Olaydaki hassaslığı farkedin arkadaşlar.

Aysal,fenerle kedinini fareyle oynadığı gibi oynuyor.Resmen psikolojik üstünlükle aylardır ezdi onları :) Hassas bakın olaya...

bu kedinin fareyle oynadıgı gibi oynamak değilde daha cok , tutarsız acıklamalarda bulundugu gözüküyor hassas da bakmaya gerek yok olaya..

Bence de stratejik bir açıklama bu , Ünal Aysal gibi bir adam Galatasaray gibi bir klübün başkanıyken çıkıp Fenerbahçe hakkında böyle konuşuyorsa vardır bir bildiği.

Yıllardır medyanın oluşturduğu bir Fenerbahçe ülkenin lokomotifi saçmalığı var ortada biz de bu yıllarda biraz başarısız olduk diye iyice bu görüş hakim oldu bence Aysal da bu açıklamalarla bu durumu yıkmaya zemin hazırlıyor arkasından gelecek başarılarla da en büyük Türk takımı olan Galatasaray yeniden hakkettiği yeri alacak insanların bilincinde

Bu açıklamaya tutarsız demek için de uykudan yeni kalkmış olmak lazım adam diyor ki bizim gönlümüzden fenerin düşmesi geçmez ama hak var hukuk var kurallara uyulmalı nesi tutarsız bunun taraftar gibi bankasya melodisini cep telefonuna yüklesin Ali Koç arayınca bank asya mı çalsın

bu kedinin fareyle oynadıgı gibi oynamak değilde daha cok , tutarsız acıklamalarda bulundugu gözüküyor hassas da bakmaya gerek yok olaya..

Tutarsızlık olarak düşünme olayı.Şu iddaaname çıksın tutarlılığı daha net görürsün sanırım

Bu açıklamaya tutarsız demek için de uykudan yeni kalkmış olmak lazım adam diyor ki bizim gönlümüzden fenerin düşmesi geçmez ama hak var hukuk var kurallara uyulmalı nesi tutarsız bunun taraftar gibi bankasya melodisini cep telefonuna yüklesin Ali Koç arayınca bank asya mı çalsın

Benim tutarsız dediğim şey ilk basta fenerle ilgili haberler yapmayacagız , konusmayacagız dedi.

Daha sonra gereken neyse o yapılsın dedi (((( Küme düşürülsün ))))

Şimdi ise bir kazadır bizim de başımıza gelebilirdi diyor .. Bu olaylar kendiliginden mi gelişti bir vatandas gitti Fener için karsı takıma paramı verdi şikeyemi sürükledi..??Bu vatandaşın yaptıgını fenerbahce kulubümü çekiyor , ondanmı baskanları yöneticileri içerde ????

Bizimde başımıza gelebilirdi demek ne oluyor ??? Biz kimiz ???

Biz Galatasaray Spor Kulubuyüz...!!

Her ne nedenle olursa olsun , kim nasıl görevinden alınırsa alınsın , bu yaptıgı acıklama geçmiş yöneticilerimizin şike yapmıs olabilirdi demek oluyor..

Şimdi sana soruyorum ben mi yeni uyandım yoksa hep birlikte uyutuluyormuyuz???

Not:

Büyük harflerle yazmak isterim eger bu haber dogruysa yukardaki sözlerimin sonuna kadar arkasındayım tek basımada kalsam bu görüşü savunacam ama düzmece bir haber değilse..!!

Tutarsızlık olarak düşünme olayı.Şu iddaaname çıksın tutarlılığı daha net görürsün sanırım

Benim dediğim olayın tutarsız oldugu değil , acıklamaların net bir görüşü savunmadıgı için ben tutarsız diyorum..

Olay net ve acık %1 bile şüphe varsa düşürün diyor yasa.. Bu takımın başkanı ve yöneticileri Metris Ceza Evinde ise bu olayda bir iş vardir demek oluyor.

Bu ülkede Aziz Yıldırım gibi birini 4 ay kimse içerde tutamazz !!! Ben bunu bilirim ve söylerim.

Benim dediğim 2.görüşünü savunmasıydı Ünal Baskanın. Yani gereken neyse onun yapılmasını istiyoruz görüşü..

Bir kazadır bizimde başımıza gelebilirdi ne oluyor.. Bu cümle Galatasaray başkanlıgı yapmıs olan birine şike yapmıs olabilirdi demek değil mi?

O cümleyi kurmasa anlayabilirdim ama şimdi hiç anlayamıyorum Ünal baskanı..

yalan bir haber olmasını temenni ediyorum..! ve siteden yalanlama bekliyorum..!

Ünal aysal adnan polat gibi değil. Yani akıllı oynuyor, fenere yem atıyor :)

Benim tutarsız dediğim şey ilk basta fenerle ilgili haberler yapmayacagız , konusmayacagız dedi.

Daha sonra gereken neyse o yapılsın dedi (((( Küme düşürülsün ))))

Şimdi ise bir kazadır bizim de başımıza gelebilirdi diyor .. Bu olaylar kendiliginden mi gelişti bir vatandas gitti Fener için karsı takıma paramı verdi şikeyemi sürükledi..??Bu vatandaşın yaptıgını fenerbahce kulubümü çekiyor , ondanmı baskanları yöneticileri içerde ????

Bizimde başımıza gelebilirdi demek ne oluyor ??? Biz kimiz ???

Biz Galatasaray Spor Kulubuyüz...!!

Her ne nedenle olursa olsun , kim nasıl görevinden alınırsa alınsın , bu yaptıgı acıklama geçmiş yöneticilerimizin şike yapmıs olabilirdi demek oluyor..

Şimdi sana soruyorum ben mi yeni uyandım yoksa hep birlikte uyutuluyormuyuz???

Not:

Büyük harflerle yazmak isterim eger bu haber dogruysa yukardaki sözlerimin sonuna kadar arkasındayım tek basımada kalsam bu görüşü savunacam ama düzmece bir haber değilse..!!

Renkdaş tek tek açıklamaları buraya koymak isterdim ama üşeniyorum sende olayı başından beri takip etmişsin belli sende hatırlıyacaksın fenerle ilgili haber yapmıyacağız TFF'nin verdiği kararların arkasındayız açıklamaları aynı günlere denk geliyor hemen hemen peşinden İlhan Cavcav'ın türk futbolunu en az zararla kurtarmak için tek ses tek yürek açıklaması geldi bunun üzerine başkan biz atılacak adımların arkasındayız atılmayacak adımların değil dedi ayrıca atılacak adım derken hukukun gereği olan adımların dedi hatta adada yapmıştı bu konuşmayı iyi hatırlıyorum TFF bize söz verdi gereği yapılacak demişti görüyoruz ki bunların derdi başka demişti.

Kaza benzetmesine gelince ben katılıyorum sonuçta kişiler ayrı kulüpler ayrı bencede yöneticinin işlediği suç kulübü bağlar bunun aksini savunmuyorum ama fener camiası Aziz Yıldırım'ın hırsına kurban gitti buda camia açısından kaza tabiki aynısı bizim başımıza gelebilirmiydi sorusuna gelince bütün samimiyetimle söylüyorum sana evet gelebilirdi çünkü kulübü emanet ettiğin yöneticisinden yönetim kurulu üyesinden böyle bir girişim olmıyacağına inanmak çok iyi niyetli bi davranış tabiki Galatasaray camiasının başına böyle bir şey gelmediği için gururluyuz başkan eski başkanlara yönetimlere teşekkür etmişti hatta bununla ilgili

Kaza benzetmesine gelince ben katılıyorum sonuçta kişiler ayrı kulüpler ayrı bencede yöneticinin işlediği suç kulübü bağlar bunun aksini savunmuyorum ama fener camiası Aziz Yıldırım'ın hırsına kurban gitti buda camia açısından kaza tabiki aynısı bizim başımıza gelebilirmiydi sorusuna gelince bütün samimiyetimle söylüyorum sana evet gelebilirdi çünkü kulübü emanet ettiğin yöneticisinden yönetim kurulu üyesinden böyle bir girişim olmıyacağına inanmak çok iyi niyetli bi davranış tabiki Galatasaray camiasının başına böyle bir şey gelmediği için gururluyuz başkan eski başkanlara yönetimlere teşekkür etmişti hatta bununla ilgili

Galatasaray veya fenerbahce veya beşiktaş camialarının yöneticilerinin böyle bir hata yapma lüksü yok üstelik yasa varken ve artık yasada suç olarak gözükürken..

Bu yüzden kaza benzetmesine katılmıyorum , ama diğer yazdıgın herşeye katıldıgımı söyleyebilirim..Baska bi msj da da yazdıgım gibi sadece kaza sözünü takıldım ben diğerleri o kadar da büyük olaylar değil , malum feneri düşürmediler yani maç yapacagız bu takımla , gerginlik olmasın iki takım arasında diye yapılmıs olan bir acıklama olabilir.. Ama kaza sözünü hiç sevmedim..

Galatasaray veya fenerbahce veya beşiktaş camialarının yöneticilerinin böyle bir hata yapma lüksü yok üstelik yasa varken ve artık yasada suç olarak gözükürken..

Bu yüzden kaza benzetmesine katılmıyorum , ama diğer yazdıgın herşeye katıldıgımı söyleyebilirim..Baska bi msj da da yazdıgım gibi sadece kaza sözünü takıldım ben diğerleri o kadar da büyük olaylar değil , malum feneri düşürmediler yani maç yapacagız bu takımla , gerginlik olmasın iki takım arasında diye yapılmıs olan bir acıklama olabilir.. Ama kaza sözünü hiç sevmedim..

Aslında sana hak vermiyor değilim karşıdan bakınca "ya hepimiz yapıyoruz da onlar yakalandı oldu bir kaza" aksini anlatana kadar çatlar insan söylemesede olurmuş :)

Aslında sana hak vermiyor değilim karşıdan bakınca "ya hepimiz yapıyoruz da onlar yakalandı oldu bir kaza" aksini anlatana kadar çatlar insan söylemesede olurmuş :)

aynen öyle net bir görüş değil nerden tutarsan elinde kalıyor.. :)

ama ben hala böyle bir acıklama yapmadıgını temenni ediyorum ve yalanlama bekliyorum siteden.. ( en azından o kaza kısmını ) :)

aynen öyle net bir görüş değil nerden tutarsan elinde kalıyor.. :)

ama ben hala böyle bir acıklama yapmadıgını temenni ediyorum ve yalanlama bekliyorum siteden.. ( en azından o kaza kısmını ) :)

Fatih diğer yandan da 30 yaşımı devirdim 20 senedir futbol izliyorum çok büyük başkanlarımız oldu hepsine sonsuz saygım var ama tarz olarak Ünal başkan farklı böyle bir başkan çıkardığı için camiamız çok şanslı

Fatih diğer yandan da 30 yaşımı devirdim 20 senedir futbol izliyorum çok büyük başkanlarımız oldu hepsine sonsuz saygım var ama tarz olarak Ünal başkan farklı böyle bir başkan çıkardığı için camiamız çok şanslı

Biliyorum farklı oldugunu başkanlıga geldikten sonra ilk acıklamalarından bu yana belli ediyor farklılıgını..

Genel anlamda cok profesyonel düşündüğü her yönden de belli oluyor. Zaman geçtikce efsane baskanlar arasında yerini alacagından şüphem yok zaten.

Bu sene yaptıkları öyle basit işler değildi..

Hiç kendimi kadrıcak yada bahane bulmaya çalışacak durumda değilim ,beğenmedim açıklamayı .Olayların patlak verdiği günden beridir sergilediğimiz keskin duruşumuzdan ne olursa olsun tavizdir bu açıklama .Hoşuma gitmedi !

Evet oynayabilirdi, ligden düşürülmediğine göre oynamasında da bir sakınca yoktu (!)

Üst Alt