Ünal Aysal: "F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilirdi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilirdi"

Cevap: Ünal Aysal : 'F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilirdi'

Fatih diğer yandan da 30 yaşımı devirdim 20 senedir futbol izliyorum çok büyük başkanlarımız oldu hepsine sonsuz saygım var ama tarz olarak Ünal başkan farklı böyle bir başkan çıkardığı için camiamız çok şanslı

Konuya dayanamayıp müdahil olacağım izninizle,Ünal Başkan Galatasaray ve Türk futbolu adına büyük şanstır.Umarım bunu iyi değerlendirir futbol camiası ve Galatasaray da değerini bilir. Yaşım itibariyle hatırladığım için bir de Prof.Dr.Ali Uras'ın adının unutulmaması gerektiğini düşünüyorum.Eminim siz de hatırlarsınız, en önemli başkanlarımızdan biridir(Florya'yı tesisleştiren).Galatasaray Başkanlığı'ndan sonra üç ay gibi kısa bir dönem Futbol Federasyonu Başkanlığı da yaptı.Bu süre içinde de Türk futbolunda devrim sayılabilecek kararlara imza attı (üç puan uygulamasını dünyada İngiltere'den sonra ilk kez Türkiye'de uygulatan başkandır) Tabi her zaman olduğu gibi doğru işler yapan bu insan baskılara dayanamayıp istifa etmek zorunda kalmıştır(malumunuz o zaman da rant peşinde olan çakallar mevcuttu).

"Bizim de başımıza gelebilirdi, bir kaza oldu" Ne demek? Kazayla ne alakası var şikenin, Bu sözler hiç yakışmamış..

Cevap: Ünal Aysal: "F.Bahçe Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilirdi"

Çok gereksiz ve yanlış anlaşılmaya açık bir açıklama olmuş.Hiç ilgisi olmayan birine bu sözleri gösterseniz bunlarda şike yapmış ama Fenerbahçe yakalanmış diye bir yaklaşımda bulunur.

Bu adam bizim bile çözemeyeceğimiz çok farklı bir kafada..

Çok profesyonel, Ve herkese ne ayar vereceğini çok iyi biliyor.

Düşünün ne haldeydik. Şurada geldiği kaç ay oldu kaya gibi bir klüp haline getirdi.

Geçen seneyi düşündükçe kafayı yiyorum. Başkanımız telegol'e bağlanıyordu her hafta

+1905

ama oynamasalar daha iyi başkanım sonra 0 falan çekiyorlar

Acikcasi hic aciklama yapilmasa benim daha cok hosuma giderdi. Ama soyle soyleyeyim

"Bizim de basimiza gelebilirdi. Bir kaza oldu."

demesi benim hosuma gitmedi. Bizim de basimiza gelebilirdi lafi bilhassa. Ve bu aleni olan olaya kaza denmesi de hosuma gitmedi. Ya fb dusurulmesin diye lobi yapiliyor resmen. Telegol programinda orduspor baskani ve baglanip dedi

ankaragucu, biz ve 1 takim daha var dedi dusurulmenin kaldirilmasina karsi cikan dedi

14 kulup dusurulmesin demis ve bu kulupler arasinda biz de varmisiz.

fb 1 yil olmayinca anadolu kulupleri ve buyuk kulupler de zarar edermis vs. sacmaladilar biseler.

Biz zarar edeceksek eger o 1 yilin zararini taraftar olarak her sartta karsilariz.. Yeter ki bu paranin oyununa gelinmesin. Anadolu kuluplerinden banane ya.. sikeyi kabul etmeden once dusunselerdi.

Aciklamalari hos bulmadim. Bu ates ufleyerek sonmez diyen baskanimini ariyorum. fb hic bi sekilde gidemezdi sike yapti cunku.

Seneye fenerin Yayla Kupasinda oynayacaginin mujdesini vermis.....Korkulur bizim baskandan adam hepimizden zeki beyler bosa atmayin yaptigi hamleleri.....

314165_10150267781693935_756868934_7631793_525642_n.jpg

bir başkan- bir iş adamı konuşurken söylediği lafların nereye çekilceği değil, planladığı-kafasında oluşturduğu yere baakcaksın.

biz olayları yüzeysel olarak değerlendiriyoruz. başkan sadece fenerbahçe ile alakalı konuşmadı. bunuda buraya taşıyan arkadaşa-modlara söylüyorum.

futbol takımı-basketbol takımı-gelecek planlaması-stad gibi diğer konulardan bahsetti.

siz buraya sadece haberin belli bir kısmını alıyorsanız. ben bunda art niyet sezerim. bir haberi paylaşırken bir yerden kesilmişş değil-komple alır korsun buraya.

Wallah Aysal Ağam Fenerle eyleniyyy :D

Doğru söylüyosun Mahir. Başkanım neler olacağını biliyor ve şöyle olsaydı böyle olsaydı diyip biz ebedi dostuz imajı yaratmak istiyor. Hoş düşenin dostu olmazmış ama yinede Centilmen Başkanım var :)

Hiç doğru şeyler değil bunlar bana göre. Seneye ŞL 'de Fenerle çok başarılı olacağız demiş de ne gerek var bunlara. Canayadın dönemiyle birlikte ağzımızdan Fenerbahçe lafı düşmüyor. Sürekli bir yanaşma içerisindeyiz. Böyle başlarsa böyle devam eder, Adnan Polat dönemindeki gibi.

Biz haklıyız ve sert, taviz vermeden duruşumuza devam etmeliyiz. Yanlışsa yanlış, doğruysa doğru. Kıytırık 2 tane spor yazarı, taraftara hoş görünmeye çalışmak doğru değil.

Üst Alt