Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Bence hem kibar ve zekice

hemde lafı gedigine koyan direk konusan biri

şu mahkeme olayını birisi anlatsa,seçimden sonra mı gidilecek önce mi gidilecek ya da neden gidilecek.

[video=youtube;QZuX5bM2thA]https://www.youtube.com/watch?v=QZuX5bM2thA[/video]

Ruhu yeter.

"Ali Sami Beylerin, Hasnun'larin, Metin'lerin Ahvadiyiz.

Bu Ülkede Hem Sporun Hem Irfanin Ecdadiyiz."

Hasan Cemil

Cok guzel konusmus kendisi, yillardir aradigimiz baskan Unal Aysal'dir.

Fakat taraftarmizi anlamiyorum. Yok somut birseyler soylememis, yok soyle yok boyle.

Polat doneminde "bari bu sezon bizden sampiyonluk beklemeyin, zor donemler geciriyoruz, yeni yapilanmaya girdik dolasiyla hemen sampiyon olmayabiliriz" gibi cumleleri sarfetmesini istiyordu taraftarlar baskan'dan en azindan sartlanmazdik diye.

Ama simdi bakiyorum, millet sampiyonluk sözü bekliyor. Taraftarimiz daha dun ki dediklerini hemen unutuyor, cok tutarsiziz. Kisacasi ne istedikleri belirsiz. Neyse bir baskan'in nasil konusmasi gerektigini, nasil hareket etmesi gerektigini bugun adeta gosterdi.

Helal olsun.

adnan polatın avamlığından sonra çölde bi vaha gibi.

gözünü sevdiminin lisesi.

başkan iyi konuştuuuu... başkan diyorum çünkü

ali dürüst- albayrak-adnan öztürk gibi isimler- hayri kozak-bülent tulun gibi dışardan destekkk

sanırım getireceği teknik adamı merak ediyor herkesss..

1- fatih terim ( hayri kozak-ali dürüst-a.albayrak gibi isimlerin demeçlerinde hep faith terim vardı)

2-eric gerets ( bülent tulun destekli)

3-lucescu ( a.albayrak terim olmazsa demişti)

burdan anlaşılcağı üzere 3 teknik adamlada, yönetim içine girecek isimler sayesinde bir anlaşma zemini yoklanacaktır.

önemli olan teknik adam sonrası taraftarın beklentisini karşılayacak futbolcu transferlerii.. eğerr istenilen yakın transfeler gerçekleşirse tarafta ekonomik yöndende yeni formalarla beraber katkısını artıtır.

Ünal Aysal başkan olsun orda burda göremeyeceğiz Avrupalı bir Başkan zihniyetiyle yönetecek..

Bu çok mantıklı..

Her alanda işin ehli olacak..

Ne o öyle Florya'da Adnan Sezginler vs vs..

Kılıç kuşananın dünya futbolunu bilmeyen adamlar futboldan sorumlu nasıl olabiliyor ki..

Ünal Aysal gerçekten çok gerçekçi ve düşünerek konuşuyor rekor farkla seçilecektir inanıyorum..

Bencede F.terimi isaret etti. Yaptigi tarif tam olarak ona uyuyor.

Tabiki Fatih Terim bencede. Durust - Ozturk - Albayrak var. Gelmemesi mumkun degil ama

Luce yi isterdim

Ünal başkan avrupa'da başarı istiyorum eski Galatasaray'ı istiyorum dedi yaa yemin ederim 70 yaşındaki babamın bile gözleri doldu arkadaş :(

zaten ünal aysal döneminde de fatih terim gelmeyecekse hiç gelmesin bundan sonraa artıkk...

fatih terimin çalışamayacağı bir yönetim yok ortada. süper güçlü bir yönetim.

üzülüyorum ama a.albayrak yine sakatlayacak birini :) g.zan gitti a. albayrak geldi.. :)

Denizli gelirse sasirmayin,Sansal Terim,Luce ve Geretsi saydi,Aysal bu isimlerin yakin gecmiste görev aldiklarini söyledi,büyük ihtimal olmasa bile Denizli gelebilir.

Üst Alt