Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal Futbol Gündemi'ne konuk oldu

Gökmen Özdemir kadar, twitter'dan komplo teorileri üreten birisi daha yoktur.

Mehmet Helvacı'nın listesi açıklanmış. Ntvspor'da son dakika olarak veriliyor.

Mehmet Helvacı'nın listesi : Münir Hamamcıoğlu,Dursun Buğa,Vedat Eşkinat, Suat Ertem, Doğan Yalçınkaya,Ahmet Aykut,Şerif Kaynar, Atilla Kınay, Mecit Çekintaka, Nedim Ölçer

Luce, Terim ve Gerets yok.

Sadece %95 Gerets, %5 Luce var.

TD tarif ederken kullandığı kelimeler: Dürüst, Samimi, Uzlaşmacı (Terim elenir), Fedakar, Yakın geçmişte zor zamanımızda gelip bize başarı yaşatan ( Luce ve Terim elenir)

isimlerin cogu galatasaray yardimlasma vakfinda yonetim kurulu uyesi.

Luce, Terim ve Gerets yok.

Sadece %95 Gerets, %5 Luce var.

TD tarif ederken kullandığı kelimeler: Dürüst, Samimi, Uzlaşmacı (Terim elenir), Fedakar, Yakın geçmişte zor zamanımızda gelip bize başarı yaşatan ( Luce ve Terim elenir)

Luce hiçbirinde elenmez:) ama bencede Luce gelmez adam tvde açıkça söyledi rahatsızlığı olduğunu ve Türkiyeye gelmeyeceğini. %60 Gerets ama %40 eğer ikna edilirse Terim diyorum.

kesinlikle başkan olmalı

kusursuz konuşmuş

yönetim listeside çok iyi

bide sabancı olsaydı neyse bence başkanımız hayırlı olsun :)

Yanlız başkanın sesi de çok etkileyici.Yeşilçamdaki Kadir İnanır gibi.Dağılın uleennn.:D

beyler youtube linki veya tekrar izliyebilceğimiz bi yer varmı işim olduğu için kaçırdım konuşmasını okudum çok etkilendim izlemek istiyorum :D:D

Şansalin konuşmasına dikkatettinizmi? Nasıl karizmanın altında eziliyor. Karşısında helvacı olsa inci sözlük misali panpa muhabbeti dönerdi.

Üst Alt