Ünal Aysal: "Galatasaray'da bir değişim ihtiyacı var" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Galatasaray'da bir değişim ihtiyacı var"

Alış veriş, buralarını bilmem ama adam bu kadar hakarete rağmen, bu kadar rezilliğe rağmen rahat rahat koltuğunda oturuyorsa o adamın güvendiği çok sağlam yerler var demektir

Bu Ateş üfleyerek sönmez

gündemi meşgul edecek gerçekleştirildiği taktirde büyük tepkiler toplayacak olayların başına herzaman ya hevesi bolca olan sevimsiz akıl yoksunu tipler getirilir ya da hevesi bol harcaması kolay beceriksiz tipler getirilir
bunu ilk adnan polat döneminde gördük. stad taşınacaktı çok büyük bir olaydı büyük tepkiler gelecekti , stadın adı satılacaktı satıldı hayal bile edilemeyecek tepkiler geldi. aslında tepki gösterenler bunların olmasını zaten istiyordu fakat kurbanlık koyun lazımdı. polatta kurbanlık oldu sonrada arşa uzanan beceriksizliği ile istenileni adamalara verdi.

sonra bunu 2. defa şike sürecinde demirörenin tff başkanlığına getirilmesi ile gördük. benzer senaryo. bu sevimsiz ve bazı şeylerden yoksun herif ile bir çok şeyin üstü örtüldü.

3.defa ise dursunla gördük halende görmeye devam ediyoruz işte riva florya olayı. eğer sıra galatasaray adasına gelmediyse veya kulübün satılmasına(şimdi sinan görürse baya bi dellenir) dursun seneye gider. bu ikisini ilerde satmak isteynler ise başka bi sevimsiz için başka bi başarı serimizi bekleyecekler. ha bunları 1 sene içerisinde satarlar diyorsan bilemem tabii reiz

fenerliler gibi bos atma

Galatasaray Soma'ya yardım parasını gonderdi! İşte o acıklama - Spor Haberleri

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA...

"Soma faciasında yaşamını yitirenlerin ailelerine yardım amacıyla Galatasaray ile Atletico Madrid arasında İspanya Ligi'nin LFP World Challenge programı çerçevesinde oynanan maça ilişkin anlaşmazlık giderilerek, maçtan Kulübümüzün payına düşen net hasılat olan 453.220,24 TL, hayatını kaybeden madencilerimizin ailelerine ulaştırılmak üzere Soma Kaymakamlığı'na ulaştırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü"

Parayi sonra kasamizdan ödedigimizi biliyorum, topladigimiz para nerede ? Soma icin topladigimiz para kayboldu, calindi. Aciklandi bu Genel Kurulda...

Son düzenleme:
acik acik ana avrat düz mü gecsin? Bruma kismini bir incele. Orada sadece 2-3 tane uppercut gecirmis Aysal
Taraftar ve kongre üyeleri dursuna mesaj felan vermiyor, nefret ediyor ve gitmesini istiyor. Aysal´in aciklamasi tepkileri yumusatmaktan ibarettir...

Neden uppercut gecirsin, kendisi yönetimine alacakti adami.

Sana göre demi dursun deneyim kazandi yoksa ?

Ya adamin illa "secim gerekli" mi demesi lazim. Onu dese baska birseyi tutturup baska yerlere cekeceksin zaten.

Bu taraftarin mesajidir demis iste. Isler iyi gitmiyor degisim lazim demis.

Imza atti mi kampanya ya, tabiki hayir...

Yönetim degisiklik yapsin istiyor, iyi oku. Yönetim degissin demiyor. Yönetimin degismesi icin imza lazim. Aysal degisim istiyorsa, imzasini atar...

Taraftar bir mesaj veriyor deyip olayi yumusatmasi, pasif destektir.

Sen mesaj mi veriyorsun sadece ? Yarin yildiz transferi yapsa desteklermisin dursunu ?

Taraftarin dedigi bu degil...
------------------

Baska bir yerlere cekmem, aday misin, diye sorarim sadece kendisine.

Taraftar ve kongre üyeleri dursuna mesaj felan vermiyor, nefret ediyor ve gitmesini istiyor. Aysal´in aciklamasi tepkileri yumusatmaktan ibarettir...

Neden uppercut gecirsin, kendisi yönetimine alacakti adami.

Sana göre demi dursun deneyim kazandi yoksa ?

Mübarek ayda Dursuna küfür etmek istemiyorum biktim. Aysal hep böyle konusur bilinen birsey bu . Hatta trtde konuk olmustu (trt radyo). Oku bi yeniden Dursun icin neler demis orada. Aslinda Dursun hakkinda habire neler demisti iyi biliyoruz.

Yönetimine neden almak istedi ? Finansal bölümüne diye biliyorum . Üstelik Aysalin adayi Cemal Özgörkey'di

Mübarek ayda Dursuna küfür etmek istemiyorum biktim. Aysal hep böyle konusur bilinen birsey bu . Hatta trtde konuk olmustu (trt radyo). Oku bi yeniden Dursun icin neler demis orada. Aslinda Dursun hakkinda habire neler demisti iyi biliyoruz.

Yönetimine neden almak istedi ? Finansal bölümüne diye biliyorum . Üstelik Aysalin adayi Cemal Özgörkey'di

Bu forumda 80%´nin Dursun´u desteklemesinin, bas sebeplerinden bir tanesi, Aysal´a yakinliginin bilinmesiydi. Dursun ile Aysal arasinda tartismalar oldu, eski borclar ile ilgili, ama tatli tatli aralarinda cözdüler. Su anda hala Aysal dursun yönetimini sözleri ile desteklemektedir...

Dursun´dan herkes nefret ediyor, ama sakir sakir bombalayan, sagdan soldan laf sokan, imza atan insan varken, aysalin pasif destek vermesi manidardir.

Aysal başkanlığa efsane bir giriş yapmış; ama sonunu da Dursun Özbek'ten hiçbir farkı olmadan bitirmiştir. Boş yere arkasından ağıt yakmanın, Galatasaray'a başkan olarak kazandığı popülerliğini devam ettirmenin lüzumu yok. Böyle bir dönemde sadece laf yapacak adama ihtiyacımız yok.

Üst Alt