Ünal Aysal Konuşuyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Konuşuyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani diyor ki büyük başkan taraftar baskı yaparsa genel kurula ben aday olurum dedi.. Benim elimde değil tek başıma geliyim gidiyim diyo

Herşey taraftarın elinde dedi müthiş bir adam bu ya..

Bu saatten sonra ünal aysal için baskı yapmazsa bu kulüp dahada ayağa kalkamayız biz.

arkadas ben bütün sitelerde radyo yayinlarina baktim, ses gelmiyor.

oysa tv linklerine baktigim zaman ses var... neden acaba?

Ünal Aysal: "Taraftardaki ümidi yeniden yaratmak lazım. Yönetimin yapması gereken şey, şu an uygulanan stratejinin tam tersini uygulamak."

:asd:

GS kongreleri hic bir zaman bir baskani "yeniden" secmemistir , son 30 seneye bakin , baskanlar birden cok secilmistir fakat hep pesi siradir , yani ayrilan bir baskanin geri dondugu olmamistir

Zira bunun zararlari vardir , baskanken yaptigi amelleri begenmeyenler , baskanliktan dustugu anda bunlari adaylar aleyhine kullanir .

Alp yalmanin , surenin , ve ilerisi icin konusursak da polatin , aysalin tekrar baskan olma sanslari yoktur , bunu bilirler aday olmazlar .

inan kıraç ve yanındaki 150 yaş civarı fosiller isterlerse mali kongrede yaglı suratı ibra etmeyip aysalı getirebilirler diye düsünüyorm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt