Ünal Aysal Konuşuyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Konuşuyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GS kongreleri hic bir zaman bir baskani "yeniden" secmemistir , son 30 seneye bakin , baskanlar birden cok secilmistir fakat hep pesi siradir , yani ayrilan bir baskanin geri dondugu olmamistir

Zira bunun zararlari vardir , baskanken yaptigi amelleri begenmeyenler , baskanliktan dustugu anda bunlari adaylar aleyhine kullanir .

Alp yalmanin , surenin , ve ilerisi icin konusursak da polatin , aysalin tekrar baskan olma sanslari yoktur , bunu bilirler aday olmazlar .

bkz. kafatasci zihniyet
bkz. kendini beyaz Galatasarayli diye tanimlayan zihniyet
bkz. cöp kutusuna atilip, bi daha hortlamamasi icin yakilmasi gereken zihniyet

su gerikafa zihniyetinden kurtuldugumuz gün Galatasaray Dünya Kulübü olur.

Öncelikle çok kaliteli bir insan Ünal başkan.Hatalarından ders çıkardığını düşünüyorum.Umarım gelir ve bu başkandan kurtarır bizi.Senelik faiz ve kur farkı giderleri ortadayken bizi batırdı gitti algısı yanlış.

Açık kapı bıraktı ise sucuk ekmekçiler dışında kalan tüm gerçek taraftarlarımız sosyal medyada ses getirmek zorunda. Gerisini başganım halleder.

Şu an organize olmak zorundayız !

Gsc olarak bizde katkı verelim herkesi göreve çağırıyorum

Başkan o kadar net konuştu ki gerizekalı olan bi insan bile anlar aday olmak istediğini..

Sadece bizim çabalamamız yetmez dedi, taraftarın baskısı gerekiyo diye ekledi..
@Alpay Asma @Vasfi Vural @Mustafa Gunel @Nuri Aslantas @Emrah Yıldırım @Kadir Ari

Ve Galatasarayın başarılarını düşünen tüm renktaşlar bu durumda sessiz kalmayacaktır şüphesiz !!

Gozlerim doldu sesini duyunca canim baskanim.

Yillardir buyuk acilar cektik biz gercek gsliler ama donecegini biliyorduk, sadece dogru zamani bekliyordu. O zaman geldi, butun muhalifler karsisinda diz coktu!

Başkan o kadar net konuştu ki gerizekalı olan bi insan bile anlar aday olmak istediğini..

@Alpay Asma @Vasfi Vural @Mustafa Gunel @Nuri Aslantas @Emrah Yıldırım @Kadir Ari

Ve Galatasarayın başarılarını düşünen tüm renktaşlar bu durumda sessiz kalmayacaktır şüphesiz !!

Kanimin son damlasina kadar mucadele edecegim. Bu ugurda herseyimiz feda olsun, bu gsmizin kurtulus mucadelesidir.

kulübü nasıl batırdın,oventino momentinoları nasıl aldın anlat bize başkan

aynen bunları anlatsın nerelerde yanlıs yaptık tek tek anlatsın kimler ne destek vermedi bunları anlatsın ama birde çıtasını kat ve kat büyüttügü aldırdıgı kupaları kurdugu kadroları

avrupada türkiyede yeniden marka konumuna gelmesini bunları anlatsın sonrada kendi kurdugu kadrolarla kendisinden sonra kupalar alan basketbol futbol takımlarını anlatsın

bakalım neler agır basacak

Ünal Aysal: "Riva ve Florya'nın satışı ciddi bir sorun, tehlikeli bir anlaşma. Yapılan kontratın yeniden gözden geçirilmesi gerekiyor."
Ünal Aysal: "Galatasaray'da hiçbir zaman çare tükenmez. Baktığınızda Galatasaray içerisinden 8-10 tane başkan adayı çıkabilir."
Ünal Aysal: "Galatasaray'da seçim var, kurallar var. Ünal Aysal, istedi geliyor diye bir şey olamaz."
Ünal Aysal: "Dursun Özbek yönetiminin uyguladığı strateji benim gözümde yanlış. Taraftar da her geçen gün bu yanlışları görüyor."
Ünal Aysal: "Benim seçtiğim teknik direktörler ile şu anki yönetimin seçtikleri arasında fark olması normal. Çünkü vizyonlarımız farklı..."
Ünal Aysal: "Taraftardaki ümidi yeniden yaratmak lazım. Yönetimin yapması gereken şey, şu an uygulanan stratejinin tam tersini uygulamak."
Ünal Aysal: "Benim stratejim büyümeye yönelikti. şuan ki yönetimin küçülmeye yönelik..."
Ünal Aysal: "Dursun Özbek muhakkak Galatasaray'a faydalı olmak istedi ancak şu ana kadar yönetim iyi bir performans gösteremedi."

Gelecekse sağlam bir sportif direktör bulsun,bu sayede bir futbol aklımız olsun öyle Burdisso,Hajrovic,Ontivero gibi çöpleri doldurmasın.
Alt yapı hamlesini göstermelik değil özenli şekilde yapsın.
Scouting,Sportif Direktör,Alt yapı bu 3 maddeyi düzgün şekilde hayata kim geçirecekse o gelsin.İsmin önemi yok.

Ama Aysal 2.yönetiminde ki gibi kötü yönetecekse o da gelmesin

Dursun bir an önce defolup gitsin o başka.
Artık yeter Dursun defol git.
Sadece Galatasaray'ın değil lig tarihinin en çapsız başkanıdır Dursun kesin hem de

Alpay yanlış adam onun yerine Emre Arslan 'ı etiketle bence.

Aysalı pek sevmez.

Gelecekse sağlam bir sportif direktör bulsun,bu sayede bir futbol aklımız olsun öyle Burdisso,Hajrovic,Ontivero gibi çöpleri doldurmasın.
Alt yapı hamlesini göstermelik değil özenli şekilde yapsın.
Scouting,Sportif Direktör,Alt yapı bu 3 maddeyi düzgün şekilde hayata kim geçirecekse o gelsin.İsmin önemi yok.

Ama Aysal 2.yönetiminde ki gibi kötü yönetecekse o da gelmesin

Dursun bir an önce defolup gitsin o başka.
Artık yeter Dursun defol git.
Sadece Galatasaray'ın değil lig tarihinin en çapsız başkanıdır Dursun kesin hem de

Akıl hocası Tulun. Öyle bir şey olursa doğrudan veya dolaylı mutlaka yer alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt