Ünal Aysal l Başkanlık Haberleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal l Başkanlık Haberleri

Ünal Aysal çekiliyor mu?

Aysal çekiliyor!

Zor günler geçiren Sarı-Kırmızılılarda başkanlık seçimini etkileyecek iki gelişme

İnan Kıraç’ın kendisini ‘iş bilmez’ ve ‘para babası’ olarak gösterdiğini düşünen Ünal Aysal “Çocuk daha doğmadan öldü” diyerek adaylıktan vazgeçti.

G.SARAY’DA sular bir türlü durulmak bilmiyor. Takım tarihinin en kötü dönemini yaşarken, yönetimin görevi bırakmasını isteyen muhalefetin, Adnan Polat ve ekibine karşı oluşturduğu ittifak da daha bir hafta geçmeden bozuldu. Bunun nedeni ise hemen hemen her fırsatta Polat’ı istifaya davet eden camianın kanaat önderi İnan Kıraç’ın sözleri.

BİR ANDA SOĞUDU!

ADNAN Polat’ın karşısına güçlü bir ekiple çıkarabilmek için Ünal Aysal, Faruk Süren, Ali Dürüst ve Adnan Öztürk ile görüşmeler yapan ve Aysal’ı başkan adaylığı için ikna eden Kıraç kendi oluşturduğu bu yapıyı kendi elleriyle yıktı.

ÖNCEKİ akşam Telegol’e katılan İnan Kıraç’ın “Benim başkan adayım Ünal Aysal. O sıfırdan gelen biri ve kurumsallığı biliyor. Tüm kademelerde görev yapmış. Kulübe gereken kurumsallığı getirecektir. Kendisi gerekirse maddi yardım da yapacak güçte” sözleri olası bir olağanüstü kongrede başkanlığa adaylığını koymayı hazırlanan Ünal Aysal’ın bütün fikrinin değişmesine neden oldu.

KIRAÇ’IN açıklamalarıyla kendini iş bilmez ve parasıyla her şeyi satın alabilen para babası olarak göstermesinden rahatsız olan Aysal yakın çevresine “Çocuk doğmadan öldü. Ben artık yokum” diyerek adaylıktan vazgeçti.

İnan Kıraç’a büyük tepki!

G.SARAY’DA İnan Kıraç’ın Telegol’de yaptığı açıklamalarına camiadan büyük tepki geldi. Başkan adayı Ünal Aysal’ı tanıtım şekli ve tehditvari konuşması kendisine destek verenlerin bile fikrinin değişmesine neden oldu. Kıraç’ın açıklamalarından sonra sarı-kırmızılılarda genel görüş “G.Saraylılar’ın oyları kesinlikle satılık değildir. G.Saray’da yeni bir oluşuma gidilecekse bunu İnan Kıraç inşaa edemez” şeklinde.

YAŞANANLARIN ardından hatasını fark eden İnan Kıraç’ın yarınki Divan Kurulu toplantısında yapacağı konuşma ile ortamı düzeltmeye çalışacağı ifade edildi.

BU arada yönetimden istifa eden ve başkanlığa talip olduğunu belirten Cemay Özgörkey de “G.Saray’ın genlerinde biat kültürü yoktur” diyerek Kıraç’ı eleştirdi.

Aysal çekiliyor - GAZETEVATAN.COM

Cevap: Ünal Aysal çekiliyormu?

Parçala - Böl - Yoket.

Fener medyası devrede. Bu haberi ilk kim dillendirdi bilin bakalım: Ercan saatçi.

Korkuyorlar mı ne?

İnan Kıraç’a büyük tepki!

G.SARAY’DA İnan Kıraç’ın Telegol’de yaptığı açıklamalarına camiadan büyük tepki geldi. Başkan adayı Ünal Aysal’ı tanıtım şekli ve tehditvari konuşması kendisine destek verenlerin bile fikrinin değişmesine neden oldu. Kıraç’ın açıklamalarından sonra sarı-kırmızılılarda genel görüş “G.Saraylılar’ın oyları kesinlikle satılık değildir. G.Saray’da yeni bir oluşuma gidilecekse bunu İnan Kıraç inşaa edemez” şeklinde.

Aysal çekiliyor - GAZETEVATAN.COM

Bizim eleştirdiğimiz hususta buydu zaten.

yahu haberin kolpa olduğu malum... ben telegoldeki açıklamalarına kıl oldum... adam ilah gibi davranyor...

Davransın be Şahin. İstedin mi her konuda eleştirilecek birşeyler şey bulunur. Yok yanlış program, yok üslup, yok veraset,

Sen yönteme değil ulaşacağı sonuca bak. Adam ortaya bir çıkış yolu koyuyor bulamayanlar için. İsteyen o çıkıştan çıkar isteyen kendine başka bir çıkış yolu bulur. Eğer çıkabiliyorsa çıksın. Adamın tüm amacı çaresiz değiliz, bana geldiniz, sordunuz, ben de kafa patlattım, çalıştım, telefon açıp sordum, rica ettim, birleşin bir güç oluşturun dedim, kabul ettirdim sonuçta çıkış olrak tecrübelerimle bunu buldum. Karar sizin. Oylar sizin. Daha ne!

Bir kere de "Bölünmeyin". Birleşin bir konuda be kardeşim.

Yok etmeyin, "Yaratın". Yaratamıyorsan bari köstek olma.

Davransın be Şahin. İstedin mi her konuda eleştirilecek birşeyler şey bulunur. Yok yanlış program, yok üslup, yok veraset,

Sen yönteme değil ulaşacağı sonuca bak. Adam ortaya bir çıkış yolu koyuyor bulamayanlar için. İsteyen o çıkıştan çıkar isteyen kendine başka bir çıkış yolu bulur. Eğer çıkabiliyorsa çıksın. Adamın tüm amacı çaresiz değiliz. Bana sordunuz ben de çalıştım bunu buldum. Karar sizin. Oylar sizin. Daha ne!

Bir kere de "Bölünmeyin". Birleşin bir konuda be kardeşim.

Yok etmeyin, "Yaratın". Yaratamıyorsan bari köstek olma.

Ona bakarsan Adnan Polat'ı da destekledi... Sonuç ortada...

bu söylediklerini yaptıktan sonra başarının geleceğine kim garanti verebilir ki...

ayrıca her ne kadar kötü yönetilirse yönetilsin sen kimsin ki harcamaları kısıtlıyorsun ?

100 milyon € filan da işin şov kısmı...

yalan haber...inan kirac kesinlikle yanlis bisey söylemedi...yine medya (herzamanki gibi) abartiyor...gaza gelmeyin ;)

Spor programlarında gösterilen süperlig puan cetvellerinde G.Sarayımızın maalesef artık 1.ekranda görünmüyor olması dahi yaşanan çöküşün bir uzantısıdır. Artık tabloda adımızın geçtiği grup, ligin alt sıralarında yeralan takımların oluşturduğu kısımdır. (G.Saray, A.gücü, G.Birliği, Antalyaspor, Sivasspor, Bucaspor, Konyaspor, Kasımpaşa) Bu bile milyonlarca G.Saraylının haftalardır acı çekmesi için yeterli bir sebeb değilmidir?? Arenamıza gelen taraftar sayısının henüz 4. maçımızda 5.200 olması hepimiz adına ibret verici bir manzara değilmidir?? İçinde bulunduğumuz durumun vahimiyetini hala anlayaman dostlarımızın olduğunu görünce, Adnan Polat yönetiminin bizlere yaşattığı bu tablonun dahada kötüsünü hakettiğimizi düşünüyorum.

herkesin aksine inan kıraçın açıklamaları bana çok sanimiyetsiz geliyor bence derdi liseli düzen kurmak bundan sonra

Ünal Aysal kesinlikle baskan olmalı. Maddi olarak ondan güçlüsü varmi? Peki başka biri ben klübe 100 milyon dolar hibe ediyorum diyebiliyormu? Bu transferler falan parayla oluyor. Medyaya çıkıp açıklama ve şov yapmakla değil. Ayrıca ünal aysalin efendiligide tartışılmaz. Ne tvlere çıkıyor nede Polat ve suanki yönetim hakkında konuşuyor. Ünal Aysal demiroren gibi baba parasıyla değil, sıfırdan başlayarak bu noktaya gelmiş birisi. Kurumsallasmayida ondan daha iyi yapabilecek bir başka adayımızın olduğunu düşünmüyorum. Yorum yaparken ve düşünürken önce biraz araştırın.

Cevap: Ünal Aysal çekiliyor mu?

Hep söyledim bu kadar lider birleşip bir yönetim oluşturursa başarı gelmez diye.

Daha şimdiden başladı kavgalar. İnan Kıraç Ünal Aysal'ı daha seçilmeden ekarte edip perde arkasında ben varım mesajı verdi.

Faruk Süren'i ezdi, Ünal Aysal'ı ezdi.

E yarın yeni yönetim kurulacak. Daha bu adamların birbirleri arasındaki çatışmaları var.

İnanın bana tek başına Adnan Öztürk, tek başına Ünal Aysal, tek başına Faruk Süren çok çok daha iyi yönetimler kurarlar.

Ona bakarsan Adnan Polat'ı da destekledi... Sonuç ortada...

bu söylediklerini yaptıktan sonra başarının geleceğine kim garanti verebilir ki...

ayrıca her ne kadar kötü yönetilirse yönetilsin sen kimsin ki harcamaları kısıtlıyorsun ?

100 milyon € filan da işin şov kısmı...

Böl, şahin böl. Daha da böl. Liğme liğme et. Eleştirme ne güzel bişi dimi ya. Biri yaratıyor sen parçalıyorsun. Ohh ne güze ne güzel.

Adnan Polat Canaydın'ın ricasıyla yarım kalan projelerin tamamlanması için seçilen bir başkan. Camia olarak Canaydın'ın bu isteğine saygı duyup kabul edildi. İkinci seçildiğinde de projelerin son aşamasına gelinmişti. Eğer bu şans Polat'a verilmeseydi çok daha fazla eleştri alırdı.

İnan Kıraç'a sen kimsin diyebilirsin. Herkezin bunu deme özgürlüğü var. Aynı benim sana diyebileceğim gibi.

Adam bakmış yıllarca emek verdiği camia paramparça bunun sorumlusuna diyor ki "yıprandın, sağlıklı düşünemiyorsun, çekil, çekilmessen her zaman bir yöntem bulunur, yapmassan bunun için çalışır bir yöntem bulur senin yetkilerini kilitlemeye çalışırım çünkü hala harcıyorsun, transfer yapıp hoca arıyorsun., gel ikna ol bize daha çok zarar verme." diyor.

İyi ki de diyor.

Ayrıca Kimsenin kimseye garanti maranti verdiği yok. Adam yıllardır bu camiaya hizmet etmiş (en azından senden çok), senin önüne bir şey koyuyor ister op başının koy, ister senin gibi ne ulan bu deyip araştırıp bakmadan üstüne tükür. 100 milyon olayını da unut.

Git ilk önce diğer başlıktaki Ünal Aysal röportajını oku. Ama okuduktan sonra üstüne tükürme. Al duvarına as.

buugun butun gazetelerı okudum hemen hemehn sadece vatanda bole sallamasyon bı haber var..inan kırac unal aysal gıbı adamlar anlık yasayan adamlar sankı mal mal haberler

Tamam olay bitmiştir...

Yakın çevre ve ifade edildi kelimeleri....

Ne kadar kolay bir meslekmiş bu gazetecilik yahu... Temelli dönüş yapsam Türkiyeye hemen gazeteci olurum hatta Gazete kurmayı bile düşünüyorum...

Az masraf çok para = hiç biryere gitmeden masa başı senaryomu yazarım okuyup inananlar, yazılanları ciddiye alıp yorumlayanlar dolu zaaten Türkiyede....

Hele hele bu forumda.....

Üst Alt