Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Lig Radyo'ya konuk oldu

Cevap: Ünal Aysal şuanda Lig Radyo'da | Canlı

ya hangı numaradan baglanılıyor burda yazan numaraların bırı dusmuyor digerinide acan yok

Ünal Aysal : Yetkim olmadan bir tahattütte bulunamıyorum ama tabiki yetkim olunca GS için en iyi sponsoru arayacağım !

Demekki daha hic bir adim atilmamis, göreve geldikten sonra anca oturacaklar masalara.

bu Mehmet Ayan kadar ayar oldugum adam azdır tam bır Galatasaray dusmanı bunu radyo tv her turlu programından rahatlıkla anlasılabılır

bide benimkini okusalar ya.

Mehmet helvaci görevde olmadigi halde transferleri bitirdi bunu nasil degerlendiriyor ve hatta secilmessem de sunabilirim dedi bu konu hakkinda de demek istiyor

Demekki daha hic bir adim atilmamis, göreve geldikten sonra anca oturacaklar masalara.

Ben de böyle düşünüyorum, ne yazık ki konuşulanlardan, yine geç kalınacakmış gibi çıkıyor ortaya. Umarım öyle olmaz, cidden yok artık bekleme, yavaş davranma gibi lüksümüz.

Ünal Aysal : Ben Bir İşi Beceremiyorsam Kimsenin İstifa Et Demesini Beklemem Zaten Direk İstifamı Ederim !

Ünal Aysal : T.D Şu andan Belli ! Seçildiğim Takdirde 22 Mayısta Açıklarım En Geç !

Üst Alt