Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Oldu


6167cvlcsnap-2011-10-25-14h27m03s157.jpg
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi'nde canlı yayın konuğu oldu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk OlduSöylediklerine bakacak olursak, Rierayı devre arası gönderebiliriz. Ve kesin olarak bir forvet oyuncusu alınacak.
 
Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk Olduen çok merak edilen drogba için olumsuz konuştu.Hatta itici bir oyuncu yorumunu bile yaptı.
 
Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk OlduBorcun 300 civarı olması iyi rivayı değerlendirdiğimizde özellikle faizli banka borcumuzu kapatırsak 200 lerde normal borc kotu değildir çünkü artık stad gelirlerimizde yüksek rivadan kalan diğer parayıda tesis ve sportif alanlara harcarız diye düşünüyorum ama en sevindiğim olay banka borclarının azalması yıllardır sadece faizini odeyıp duruyorduk.
 
Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk OlduBEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE DERBİSİ YORUMUBu derbi konusunda samimiyetle söylüyorum hangisi iyi oynuyorsa o kazansın isterim. İnşallah iyi olan kazansın diyorum. Çünkü iki takımda bizim takımımız.Ne lesh bir yorumdur bu :asd:TÜRK TELEKOM ARENA'NIN ZEMİNİBöyle bir stadın çimlerini değiştirmek yaklaşık 300 bin euro'ya mal oluyor ve bunu hergün yapacak gücünüz olmuyor. Ama Milli maçlar, konserler felan statta yapılınca çimler çok bozluyor ve çok öenmli iki oyuncumuzu Engin ve Kazım'ı bu yüzden kaybettik.

:eek:
 
Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk OlduEski hocasıyla görüştüm falan alısık olmadıgımız işler bunlar güzel ama drogba konusunda yanlıs düşünüyor bence eger gelirse yatmaya gelmez.
 
Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk OlduCULİO GERİ DÖNECEK Mİ?Culio’yu biliyorsunuz biz satmadık sadece Orduspor’a kiraladık ve orada başarılı olması bizi mutlu ediyor. İlerleyen günlerde onun oynadığı pozisyonda oyuncuya ihtiyacımız olursa onu geri alırız yoksa kira süresini uzatırız.Ordu'da satin alma opsiyonu yok mu ??
 
Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk OlduEski hocasıyla görüştüm falan alısık olmadıgımız işler bunlar güzel ama drogba konusunda yanlıs düşünüyor bence eger gelirse yatmaya gelmez.

Bizim yattığımız saatlerde Drogba yatmaz. Drogbanın yattığı saatlerde de biz uyanık oluruz.İstanbul gecelerini bilirsin dostum...

İngiltereye benzemez
 
Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk OlduOrasi biraz karisik gibi. Culio ekmek yedigi yere ihanet eden tiplerden biri degil, eger Ordu'da mutlu olursa orda kalir bence.Bu işler yabancılarda paraya bakar kaldıki Culio buraya gelirken CL'de oynayıp gelip avrupanın onemlı bır klubunde forma giymek istedigi için geldiğini soylemıstı bence Culio'da sorun olmaz yeterki isteyelim.
 
Cevap: Ünal Aysal Lig TV'ye Konuk OlduTükçesi çokta şeyi... Aysal reyis büyüksün :D Hele o ikiside bizim takımımız deyişindeki dokundurma :D Takım derken?BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE DERBİSİ YORUMU

Bu derbi konusunda samimiyetle söylüyorum hangisi iyi oynuyorsa o kazansın isterim. İnşallah iyi olan kazansın diyorum. Çünkü iki takımda bizim takımımız.
 
Üst Alt