Ünal Aysal Lig TV’ye Konuk Oluyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Lig TV’ye Konuk Oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Bugün 15.00'da LigTV'de!

İlk soru Melo... Kulüp ve kendisinden kaynaklandığı için süreç uzuyor diyor.

Ümit verici bir noktadayız ama başka takımlar da devrede dedi..24 saat süreleri kalmış. Verdiğimiz süre yarın bitiyormuş.

Sizin başkanınıza duyduğunuz kin'i, Millet klübünün ismini şikeye bulaştırmış, örgüt kurmus ceza evi mahkumuna duymuyor.

Neden? Bu ay içinde bitireceğiz dediği için. Bu ay içinde der, temmuzun ilk haftasında bitirir.

Nedir yani bu para falan mı veriyoruz beklediğimiz saat başına?

Şampiyon olmussun ortalığı dağıtmıssın transfer bekleyemiyorsun..

Olur mu şimdi, transferi ilk açıklayan şampiyon oluyor,sonuncu olduk küme düştük şimdi.

Ne diyeyim bunlara ben de bilmiyorum ki Onur.

Diğer takımlar transfer yapabildi mi doğru düzgün;yok. Bizim başkan ne zaman açıklama yapsa ardından bir şey oluyor ve bu detaylıca herkesi meşgul eden bir konu haline geliyor,Fiko'yu bile bile kendine musallat etmedi herhalde sırf transfer yapmamak için.

Bizim bazı taraftarların tek beğenmediğim huyu. Transfer isterler takımın yapısına hangi sistemde oynayacağına bakmazlar,illa istedikleri isimler alınsın isterler,yönetim transfer yapar transfer edilen oyuncunun bir dövülmediği kalır,anca işte lig başlar o oyuncu iyi oynar da o zamanda 180 derece dönüp bir anda kral ilan ederler.

Buna Melo öncesi ve sonrası en güzel örnektir.

Neyse herkes kendi dünyasını yaşıyor;rahatsız etmeyelim onları.

Melo olmazsa diğer alternatifler hazır diyor başkan. Bu durumlar olduğu için 25 hedefi biraz sarkıyor dedi.

melonun durumu 24 saat'de belli olacakmis, olacakmis gibi gözüküyormus ama olmayadabilirmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt