Ünal Aysal, NTV Spor'a konuk oldu | Teknik Direktörümüz Açıklandı: Fatih Terim - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, NTV Spor'a konuk oldu | Teknik Direktörümüz Açıklandı: Fatih Terim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal, NTV Spor'a konuk oldu | Teknik Direktörümüz Açıklandı: Fatih Terim

Su cocuk kesme muhabbetini birakin arkadaslar,sakasi bile igrenc.

Cevap: Ünal Aysal, NTV Spor'a konuk oldu | Teknik Direktörümüz Açıklandı: Fatih Terim

söyledi aklı burada olmayanı tutamayız faln dedi görüşeceğiz dedi.

hadi ya .s ben kaçırmışım orayı demek ki. bakalım ne karar verecekler o da çok önemli ama transfer haberlerine o kadar takıldık ki dediğin gibi kimse bunu konuşmuyor. ilginç

Şeref Aydın biten transferleri biliyor kanımca o da çalıştığı işten dolayı falandır. Duyum muyum işi hikaye..

Eminim ya yeni yönetim geldi geleli hiç bir şey bilmiyor çıkmış başken az heycan yaptırcaktım neden söyledin yahaaa falan diyor.Şuan konuşuyor söylüyor ama hepsi asılsız .Biz ne biliyorsak oda okadarını biliyor.

Arda kalacak bence.

iyi bir kadroda kendisini daha iyi gösterecektir.

hem bu yönetim sahipsiz de bırakmaz.

Fatih hoca da ikna ederse Arda kalır demektir;)

Cevap: Ünal Aysal NTV Spor'da | Teknik Direktörümüz Açıklandı: Fatih Terim

Gece gece ve transfer sezonunun sonuna kadar buralarda eziyet çektiriyordu Polat ve ekibi ama Unal başkan Elmanderi acıkladı ve yarın bildircez dedi.

bunlar rüya olmalııııııı

arkadaşlar herşey iyide orta sahanın göbeğine ikiyönü iyi olan oyuncu gerek.

selçuk ve kallströmle dolmaz orası heralde terim culio yu düşünüyor... bencede culio iyi biri.

hatta pino yu adam edebilirmi terim?

alexis sanchez, eden hazard , lavezzi

bunlardan biri gelsinnnnn.

Galatasaray Tv hakkında açıklama yapmadı sanırım. Başları kaçırdım ben... Sonlarda da öyle birşeyin bahsi geçmedi. Şifresiz ne zaman olacak agalar ??

arkadaşlar herşey iyide orta sahanın göbeğine ikiyönü iyi olan oyuncu gerek.

selçuk ve kallströmle dolmaz orası heralde terim culio yu düşünüyor... bencede culio iyi biri.

hatta pino yu adam edebilirmi terim?

kalstörüm hem defansif hem ofansif oyuncudur box to box cinsindendir kardeş. selcukta trabzonda defansif oynayabilcegini gösterdi.

O değilde uzun yıllardır ilk kez bu kadar net konuşan bir başkan görüyorum bu bir. İkincisi ise yıllardır havalar daha doğru düzgün ısınmamış, yaz sıcakları gelmemişken; okullar kapanıp transfer sezonunun son günlerine doğru gelinmemişken bu kadar yoğun bir gündem olması. Gündemi geçtim transfer açıklıyoruz canlı yayında :)

pirlo bu sene ligde sadece 17 kez oynamış bununda 12 macı ilk 11 de. acıkcası ben istemem.

Cevap: Ünal Aysal NTV Spor'da | Teknik Direktörümüz Açıklandı: Fatih Terim

Gece gece ve transfer sezonunun sonuna kadar buralarda eziyet çektiriyordu Polat ve ekibi ama Unal başkan Elmanderi acıkladı ve yarın bildircez dedi.

bunlar rüya olmalııııııı

Elmander'e burun kiviranlar icin:

didier drogba 11

wayne rooney 11

johan elmander 10

fernando torres 10

asamoah gyan 10

Bu sezon ki istatistigi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt