Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"

Cevap: Ünal Aysal: "Paul Le Guen'e güveniyorum"

Fransız olsun çamurdan olsun. Ayrıca Le Guen de iyidir. Fransa ligi bizim ligimizle Avrupada en fazla örtüşen lig. Oynanan futbol çok benzer bu 2 ligde. İspanyol mu, Hollandalımı, Brezilyalımı yoksa Fransız mı olsun yeni t.d. deseler tereddütsüz Fransız derim. İspanya ve Hollanda futbolundan gelenlerin bizim ligde ne kadar başarısız olduğu ortada

Aklımdan geçenleri özetlemişsin.Kulübün Fransızlarla olan bağlantıları çok iyi iken biz niye senelerdir Fransa'dan oyuncu almayız bir türlü çözemiyorum.

Le Guen bence bizde başarılı olabilecek yabancı hocaların başında geliyor.

Fransa 2.liginden bile 2 orta saha 1 stoper 2 bek getirse önümüzdeki 5 sezon Türkiyede kimse bize kafa tutamaz.

Eli belinde oynayan,yanından geçen topa ayağını uzatmaktan aciz,sürekli hocasının açığını kollayan,ezeli rakibindeki oyuncuları kendi takım arkadaşlarına tercih eden ve yabancı düşmanı OYUNCULAR İSTEMİYORUZ....

Fransayla iyi iliskimiz falan yok ne zaman fransadan adam aldiysak bir proplem bir dert bir tasa

Ribery

Mondi, Metz, Besiktas zamanlari

Songun hirbo menajeri

Marsilyanin bize ihale ettigi fleurquin, perez ve victoria. gerci luce sayesinde adamlar iyi gozuktuler

soz's oz, fransadan yol oldugu gorulmedi

Takımdan 20 kişi gitti ozaman :)

Asıl istediğimde o zaten :D

Fransayla iyi iliskimiz falan yok ne zaman fransadan adam aldiysak bir proplem bir dert bir tasa

Ribery

Songun hirbo menajeri

Marsilyanin bize ihale ettigi fleurquin, perez ve victoria. gerci luce sayesinde adamlar iyi gozuktuler

Saydığın oyuncuların kendileri veya Manegerleri çirkef olabilir,açgözlü olabilir ama bu oyuncuların hepsi bize çok faydalı oldu.

Bunlardan hangisi sahadan formasını terletmeden ayrıldı?Hepside güçlerini son noktasına kadar kullandılar.

Ribery

Songun hirbo menajeri

şu saydığın futbolcular bizde olsaydı su an şampiyonluğa oynardık

Baros,Keita gibi adamlarda Fransa'dan geldi. Nonda da Fransa çıkışlı bir adamdır.Cana da.Fransa pazarı hep uydu bize.

Üst Alt