Ünal Aysal Spor Servisi'nde! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Spor Servisi'nde!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Spor Servisi'nde!

"Yeni bir federasyon ve kulüplerin yeniden bilinçlenmesi ortamında 2 sene içinde kafamız rahatlayabilir."

Böyle başarılı bir işadamının kulübün başında olması çok güzel. Finansal konularda şahsen hiç şüphe duymuyorum.

Futboldan anlamasa da arkasında çok önemli bir ekip var bu konu hakkında bilgi sahibi olan.

"Aziz Bey ile 1 defa görüştüm. Bugüne kadar da kendisi ile ilgili bir beyanatım yok, kendisini sempatik buluyorum. Bir gün Aziz Bey işinin başına dönerse en iyi şekilde kendisini ağırlarım."

"Aziz Bey Galatasaray'ı savunmada kullandığı vakit benim de ona reaksiyon göstermem gerekiyordu."

"Federasyonumuzun biraz daha sağduyulu davranmasını ümit ediyorum. Bizim haziran ayındaki davranışlarımıza yer bırakmadan onların gerekli kararları almalarını diliyorum."

İzlemeyenlere yardımcı olduysam sevindim.

Ayrıca Galatasaray'dan umutluyum şu anda. Bu şampiyonluk herkese ekstra moral verecektir. Basketbolda da şampiyon olursak değmeyin keyfimize.

Federasyona resmen istifa edin yoksa biz alacağız aşağı dedi. :)

Çok beyfendi, çok efendi, çok çalışkan bir adam. Galatasaray başkanlığına da çok yakışıyor kendisi. Galatasarayın geleceği için çok çalışıyor. Umarım bahsettiği projeleri eksiksiz tamamlar.

5z23s.jpg

Deloitte Para Ligi'nin güncel durumu. Başkan'ın kısa vadede 180 milyonluk hedefini bu sıralamaya göre değerlendirin.

Bence bu listeye girmemiz hayal. O listedeki takımların hepsinin ülkelerinin ekonomik seviyeleri bizim çok ama çok üzerimizde. Sadece kulübün bir şeyleri başarması yetmiyor. Hayallere dalmayalım, evet hedeflerimiz olsun ama bunları belirlerken tüm faktörleri düşünmemiz gerekir. Abartılı bir hedef olmuş.

Başarılı bir iş adamı oluşu,futboldan anlamayışı ve tamamen İmparatora bırakması en büyük avantajı.

Bence bu listeye girmemiz hayal. O listedeki takımların hepsinin ülkelerinin ekonomik seviyeleri bizim çok ama çok üzerimizde. Sadece kulübün bir şeyleri başarması yetmiyor. Hayallere dalmayalım, evet hedeflerimiz olsun ama bunları belirlerken tüm faktörleri düşünmemiz gerekir. Abartılı bir hedef olmuş.

Bu sene 120 milyon euro oldu dedi Aysal. :)

Geçen sene 40'mış.

Oradan pay biçin.

Ayrıca 2008 yılında 111 milyon ile Fenerbahçe listeye girmiş bir kere. Hayal değil kesinlikle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt