Ünal Aysal Spor Servisi'nde! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Spor Servisi'nde!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Spor Servisi'nde!

"Melo yaptığından pişman olmuş gibi göründü. Ben Melo ile çalışmak istiyorum. Bu hafta içinde toplantılarımızı yapıp karara varacağız. Oyuncular ile ilgili önümüzdeki haftalarda daha iyi bilgiler vereceğiz."

"Bütün dünyada oyuncuların sahada sevinçlerini halka göstermesi doğal. Ben Melo'yu sempatik buluyorum. Çocuklar falan da çok seviyor."

GEçen hafta pazartesinden itibaren transferlerimiz başlaacak demişti

Şimdi henüz toplantı yapmadık diyor

Off off yine dalgalı bir transfer sezpnu daha yaşamayız inşallah

"Hem sportif hem de ekonomik açısından Galatasaray'ı Avrupa'nın en büyük 10 kulübü içine sokmayı planlıyoruz."

"Galatasaray'a ilk geldiğim günden beri idari yapının yenilenmesi, mali yapının Avrupa standartlarına getirilmesi ve başarının da bunun üstüne bina edilmesi şeklinde bir hedefim vardı.Burada görev dağılımının çok doğru yapılması lazım. Biz buna dönük profesyonel bir çalışma yaptırdık. Bu çalışmalar doğrultusunda apayrı bir ekip kurduk."

"Biz özendirici olmak istiyoruz. Ben burada dediğim sonucu alırsam başkası için de özendirici olacağız. İnşallah biz başarılı oluruz da diğer kulüplerimiz de aynı yoldan geçer."

"Kulüplere parayı taraftar kazandırıyor. Taraftar kendi tuttuğu kulübü geliştirmek isterse kulüp zaten gelişiyor."

"Taraftar başarıya göre ait olma duygusunu geliştiriyor. Ama taraftardan destek almazsanız sizin de başarıyı yakalamak zor. Geçen sene felakettik (40 milyon euro). Bu sene 120 milyon euro'yu yakalayacağız."

Adamın göreve geldiğinde verdiği ilk söz şeffaf olmaktı. Şimdi onu yapıyor. İstiyorki Yönetim ne yapıyorsa taraftar bunu bilsin, konuya hakim olsun. Gerektiği kadarını yapıyor. Polat döneminde Yönetimin yaptığı tek birşeyden haberimiz yoktu. Son dk. kadar birşey olacak diye bekleyip defalarca Sukutu Hayale uğradık. Bir Rivadır tutturmuş gidiyordu. Tarihimizin en kötü sezonunu yaşadığımız yılın ardından Armamızı birçok branşta ayağa kaldıran bir başkana zannedersem hepimiz biraz daha fazla saygı göstemeliyiz. En azından oturduğu makam ve yaptığı hizmetler bunu fazlasıyla hak ediyor.

hep serefsizlermi konussun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt