GSC Haber - Ünal Aysal, Tekrar Galatasaray Başkan Adaylığını Düşünüyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ünal Aysal, Tekrar Galatasaray Başkan Adaylığını Düşünüyor

Ünal Aysal dönemi : Para harcadık, sportif başarı geldi.
Duygun Yarsuvat dönemi : Para harcamadık, sportif başarı geldi.
Dursun Özbek dönemi : Para harcamadık (Son sezon hariç), sportif başarı yok.
Mustafa Cengiz dönemi : Gayet iyi para harcandı, sportif başarı yok.
Burak Elmas dönemi : Para harcadık, --

Gel başkanım, gel.

Aday olacagi cok belli,kivirmaya gerek yok artik.dursun ozbekte fatih terimle anlasarak donme niyetinde,taraftari cezbedecek akli sira.ama aysalin surpriz yapması mumkun tabi-terimle.boyle bisey imkansiz gelsede,bekliyorum.aysal aday olup secilmeyecegi bi baskanliga girmez,terimi de alir saflarina,o terim hakkindaki dusunceleri de 0lanir.taraftar ne isterse o oluyor neticede di mi🙂

Ünal aysal eski ünal aysal değil aynı işsiz burak gibi kendisinin durumu da iflas etmiş olması başkan olmaması için yeterli

Aysalin donecegini de soyledim ben gecen yaz de mi😗vay babayn canina.ne tuhaftirki 2011de jupiter balık- kocta şampiyonluğa oynayan trabzonun şampiyonluğu çalınmışti.yine bir jupiter balik-kocta trabzon şampiyonluğa oynuyo ve trabzon bu sefer sahiden sampiyon olacak.2011 de jupiter balik-kocta secim konusuldu,adnan polat indirildi aysal aday oldu.simdi aynisini burak elmas yaşayacak ve yine aysal aday olacak.bu döngüleri seviyorum,bi kendim icin kullanamadim bu astrolojiyi ☹

Her secim dönemi kendi reklamini yapiyor

Ama simdilik bir secim dönemi yok yönetimin ibra edilmeme durumu var,gercekten aday olabilir

Üst Alt