GSC Haber - Ünal Aysal, Tekrar Galatasaray Başkan Adaylığını Düşünüyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ünal Aysal, Tekrar Galatasaray Başkan Adaylığını Düşünüyor

uluslararası bir iş adamı olduğu için tff ve siyaseti zerre takmıyordu. bize bunlardan korkmayacak böyle başkanlar lazım.

Galatasaray ın parasını çar çur ettin diye kızmıştım ama gördük ki herkes paraları çar çur etmiş. Yiyecek para da yok zaten kasada. Gelebilirsin benim için sakınca sıkıntı yok.

Galatasaray ın parasını çar çur ettin diye kızmıştım ama gördük ki herkes paraları çar çur etmiş. Yiyecek para da yok zaten kasada. Gelebilirsin benim için sakınca sıkıntı yok.
mancini sezonunda devre arasında kötü bi transfer dönemiyle yaklaşık 20 milyonun çar çur edildiği doğru ama o sezon yine şl de juventus real madridli gruptan çıkıp kasayı doldurduk ve 2. olarak tekrar şl ye katıldık en azından. bu sezon döviz 6-7 katına çıkmışken 25 milyonu bir çırpıda çöpe atıp üstüne nal toplayınca açıkçası ünal aysala o transfer dönemi için fazla kızamıyorum.

para zıçmağa devam edior anlaşılan ama cimboma kuruş yok

Gerçekten çok samimiyetsiz ,Galatasarayı reklam aracı ve ego tatmini yapılacak yer olarak gören sözde Galatasaraylılar değilde gerçek Galatasaraylı başkan ve yönetici göremeyeceğiz anlaşılan.

Bu konuda klüplerine bağlılık konusunda şikecileri kıskanmıyor değilim..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasil olsa 2023 ve 2024te sampiyon olacagiz,buna layik tek baskan adayi ünal aysal.birakin adam 2 şampiyonluk daha eklesin

Şirketlerinin durumunu bilmiyorum ama muhtemelen kötüdür ve popülariteye ihtiyacı vardır, Galatasaray aşığı olduğunu falan sanmıyorum. Gerçi Burak aşık da ne oluyor, o da ayrı bir konu.

Aday olacagi cok belli,kivirmaya gerek yok artik.dursun ozbekte fatih terimle anlasarak donme niyetinde,taraftari cezbedecek akli sira.ama aysalin surpriz yapması mumkun tabi-terimle.boyle bisey imkansiz gelsede,bekliyorum.aysal aday olup secilmeyecegi bi baskanliga girmez,terimi de alir saflarina,o terim hakkindaki dusunceleri de 0lanir.taraftar ne isterse o oluyor neticede di mi🙂
aday olursa istikbalimi görüşmemiz gelecek seninle.

1 büyük nutella eşliğinde, geleceğim hakkında fikir alışverişinde bulunalım beybisi

Üst Alt