Ünal Aysal, Yine Dünya Yıldızlarını Getirecek! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Yine Dünya Yıldızlarını Getirecek!

aysal-melo-takimda-kalmali-2273288.Jpeg

Camianın baskılarına daha fazla direnemeyen eski Başkan Ünal Aysal, aday olacağını yakın çevresine açıkladı. Ünal Başkan, 100 milyon Euro’luk bütçe ve yıldızlarla gelecek.

Galatasaray'da Ünal Aysal heyecanı yaşanıyor. Taraftarın sevgilisi olan Aysal, camiadan yükselen ‘Yeniden Başkan ol' seslerine kayıtsız kalmadı. Yakın çevresine aday olacağını açıklayan Ünal Başkan, gizli tuttuğu ekibiyle çalışmalara başladı. Sarı-kırmızılı takımın kadrosunun büyük hedefler için yetersiz olduğunu düşünen Aysal, “Büyük başarılar büyük yıldızlarla yakalanır. Yeniden dünya çapında isimler kadromuzda olmalı” ifadelerini kullandı.

Kurmay ekibine, “Hâlâ benim dönemimde alınan Muslera, Sneijder ve Bruma takımı ayakta tutuyor. Onları çıkarın Galatasaray sıradan bir takım halinde” diyen Başkan, “Vizyon sahibi bir yönetim anlayışı olmadan takımımız eski günlerine dönemez, Avrupa'da başarılı olamaz. Drogba, Sneijder tarzında dünya yıldızlarını getirmeliyiz. Taraftar bizden bunu bekliyor. Yeniden büyük Galatasaray için start verdim. Şimdiden transfer çalışmalarına başlayın” talimatını verdi.

AMK

Unal Aysal, Yine Dunya Yıldızlarını Getirecek!

Kurmay ekibine, “Hâlâ benim dönemimde alınan Muslera, Sneijder ve Bruma takımı ayakta tutuyor. Onları çıkarın Galatasaray sıradan bir takım halinde” diyen Başkan, “Vizyon sahibi bir yönetim anlayışı olmadan takımımız eski günlerine dönemez, Avrupa'da başarılı olamaz. Drogba, Sneijder tarzında dünya yıldızlarını getirmeliyiz. Taraftar bizden bunu bekliyor. Yeniden büyük Galatasaray için start verdim. Şimdiden transfer çalışmalarına başlayın” talimatını verdi.

extra-gerzekce

Ünal başkanımın aldığı sneijder muslera brumayı takımdan çıkar ilk 5 e giremeyiz. O günlerden bu zamanı görmüş büyük başkanım.

Dürüst - Albayrak koalisyonu ile birlikte önce florya'yı toparlayıp aysal başkanımız ile takımı ayağa kaldırmak ve medya + kuş familyalarını çıldırtabiliriz.

"baskılarına daha fazla direnemeyen"

camia içerisindeki baskı yapan kişiler kim acaba işte gerçek gsliler onlar

Bu haberler dogru da yanlis da olsa, hepimiz biliyoruz ki Unal Baskan'in Galatasaray'a edecegi hizmetler sona ermedi.

En cok da kuslar titriyor :hat:

2014'ün sonbaharında, tarihimizin en büyük lekesi olan o acı kongrede, derin gs Başkanımız Sn. Ünal Aysal'ı istifaya zorlamıştı. O gün yazmıştım, gün gelecek devran dönecek derin gs dönecek Sn. Ünal Aysal.... İşte o gün geldi, derin gs Sn. Ünal Aysal'a karşı diz çökmüş durumda. Sn. Ünal Aysal hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde geliyor.

Üst Alt