Ünal Aysal, Yine Dünya Yıldızlarını Getirecek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal, Yine Dünya Yıldızlarını Getirecek!

Sadece transfer mi ?
Sadece şl başarıları mı ?
Sadece basketbol euroleague başarıları mı ?

Hayır

En önemlisini açıklıyorum
Şike hükümlüsü malum zat'a bidon kapakları
Medya'ya verdiği ayarlar
Fenerbahçe'nin ve Beşiktaş'ın çaresiz kaldığı çırpındığı ve ateş püskürdüğü başka bir Galatasaray başkanı olmamıştır sevgili gscimbomlular.

T@patalk ????

ünal başkanın gelmesi ile birlikte takım hızlıca toparlanacak ve hakettiği yerlere tekrar gelecektir.Bizede galatasaray taraftarı olarak keyifle maç izlemek kalıyor.

uyelik halka acilsa boku yemisiz
bizim saftirikler kulubu bu manyaga devreder birkac seneye ortada gs falan kalmaz botoxlu da paralari alip belcikaya kacar

Bazi hatalari yuzunden elestirdim Sayin Unal Aysal'i ama hatasiz kul olmaz deyip unuttum bile.

Usuyoruz Baskanim billurlarimiz dondu , her yurudugumuzde birbirlerine carpmaktan tin tin tin diye ses yapiyorlar

Gel baskanim dunya yildizinada gerek yok yeter ki gel bizi pisuvar sucukcudan kurtar. Hatta basarili formul bozulmaz hesabiyla FT'ide getir vuralim kirbaci kuslara cakallara

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bazi hatalari yuzunden elestirdim Sayin Unal Aysal'i ama hatasiz kul olmaz deyip unuttum bile.

Usuyoruz Baskanim billurlarimiz dondu , her yurudugumuzde birbirlerine carpmaktan tin tin tin diye ses yapiyorlar

Gel baskanim dunya yildizinada gerek yok yeter ki gel bizi pisuvar sucukcudan kurtar. Hatta basarili formul bozulmaz hesabiyla FT'ide getir vuralim kirbaci kuslara cakallara

Sent from my iPhone using Tapatalk

Boyle bir sey mumkun mu :asd22:

Sadece icleri mi dondu yani ben anlamadim

Yoksa kasiklarla beraber dondu oralara carpinca mi ses ediyor :confused:

#Özledik

CuKhDQ0XYAAygJz.jpg

Bence Real ve Juve'nin büyük takım olduğunu bilmediği için gülüyor :D

Üst Alt