# Ünal Aysal - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ünal Aysal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aysal ne zaman açıklayacak?

Galatasaray'da Ünal Aysal'ın adaylığını ne zaman açıklayacağı belli oldu.

Ünal Aysal adaylığını pazartesi günü açıklayacak.

(Ligtv.com.tr)

Cevap: # Ünal Aysal

Eski başkan adayı Adnan Öztürk ile birlikte hareket eden ve eski 2. başkanlardan Ali Dürüst’ü de yönetime girmesi için ikna eden Aysal’ın, basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

Seçim için dün öğleden sonra resmen start veren Aysal’ın, listesinde birçok önemli ismin yer alacağı belirtiliyor. Ali Dürüst ve Adnan Öztürk’ün yanı sıra, Semih Haznedaroğlu, Abdürrahim Albayrak, Celal Gürcan, Burak Elmas, Özer Saraçoğlu gibi isimleri listesine dahil etmesi beklenen Ünal Aysal’ın, oluşturacağı yönetimde

ünlü işadamı Ali Sabancı için de nabız yoklanıyor. Aysal’ın 15 kişilik listesini deneyimli ve camia tarafından sevilen isimlerden bir araya getireceği belirtiliyor.

(haberturk)

Bu kadroyu oluştursun seçime gerek yok direk başkanlık koltuğuna otursun :)

pegasus_ali_sabanci.jpg

Listede tek alaylı

Başkan adaylığını henüz açıklamayan Aysal'ın çalışmalarını sürdürdüğü, listesinde lisesiz tek ismin Tayfun Beyazıt olduğu belirtildi.

Adnan Polat Başkanlığı’ndaki Galatasaray Yönetim Kurulu’nun seçim tarihini 14 Mayıs olarak açıklamasının ardından gözlerin çevrildiği Ünal Aysal, listesini büyük oranda belirledi. 100 milyon Dolar’la geleceği söylenen ve seçime katılması için yoğun istek alan Aysal’ın listesinin liseli ağırlıklı olduğu belirtildi. 5’i yedek, 10’u asil olmak üzere 15 kişiden oluşan yönetim kurulu için görüşmelerini halen devam ettiren Aysal’ın ‘kolay kolay değişmez’ olarak nitelendirilen listesindeki Galatasaray Liseliler’in Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Refik Arkan, Celal Gürcan, Özcan Çetinsoy, Özer Saraçoğlu, Ümit Özdemir ve Sinan Kalpakçıoğlu olduğu ileri sürüldü. Ekibin şu an itibarıyla tek lisesiz ismi ise Tayfun Beyazıt...

Bir bankanın yöneticisi

Beyazıt’ın Yapı Kredi Bankası’nın Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜSİAD Başkan yardımcısı olduğu bildirildi. Bir yandan kulübün parasal durumu hakkında detaylı bilgi edinmeye çalışan Ünal Aysal’ın, diğer yandan futbol takımına yeni sezon için yapacağı transferleri de masaya yatırdığı ve Avrupa’daki dostları aracılığıyla araştırmalarını sürdürdüğü ifade ediliyor. Gerek teknik direktör, gerekse de futbolcu açısından önemli isimlerle çok yakında temasa geçileceği ve seçilmeleri halinde hemen düğmeye basılacağı da konuşuluyor.

fanatik

ze roberto transferi dolanıyo ortalıklarda eğer bu adamın parmağı varsa şimdiden soğudum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt