# Ünal Aysal - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ünal Aysal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ünal Aysal

toplamda 6 A ama -2A =4A OLSUN polat sezgin dışarı :D

abdurrahim_albayrak.jpg
=
aces.jpg
=
american-airlines-logo.bmp
=
Alessandra-Ambrosio-Hairstyles-Photo-Shoot.jpg

Abdurrahim Albayrak bizdeyse, Alessandra Ambrosio hayirli olsun diyebilirmiyiz?:)

Fatih Terim mi gelsin istiyorsun ?

Kesinlikle. Le Guen´in Türkiye´ye uygun bir TD oldugunu düsünmüyorum. Zaten Lyon´dan sonra hicbir takimda basarili olamadi, bunu biliyoruz. Ayrica cok yumusak bir kisilige sahipmis. Yani oyunculara karsi otoriter degil. Skibbe örnegi var zaten önümüzde. Simdi yeniden bir maceraya atilmaya gerek yok diye düsünüyorum. Hele hele bu durumdayken. Gelecek sezon en azindan ilk 2 de olmaliyiz ki bu rezilligi telafi edelim. Le Guen büyük risk

Bu arada bende aday olmak istiyorum, listem bile hazir:

2.Baskan: Hakan Kadir Balta

Baskan Yardimcisi: Ufuk Ceylan

Mali ve Idari Isler: Serkan Kurtulus

Basin Sözcüsü: Gökhan Zan (malum sakatliklarla ilgili sorulari en iyi yanitlayacak kisi)

Genel Sekreter: Kazim Kazim

Muhasip Üye: Aydin Yilmaz

Basketbol Subesi Sorumlusu: Servet Cetin

Tesislerden Sorumlu Üye: Aykut Ercetin (o kadar süre Hizmet etmis biri, bu görev icin bicilmis kaftan)

Futbol Sube Sorumlulari: BAM üclüsü

bana oy veren var mi burada?

Bu arada bende aday olmak istiyorum, listem bile hazir:

2.Baskan: Hakan Kadir Balta

Baskan Yardimcisi: Ufuk Ceylan

Mali ve Idari Isler: Serkan Kurtulus

Basin Sözcüsü: Gökhan Zan (malum sakatliklarla ilgili sorulari en iyi yanitlayacak kisi)

Genel Sekreter: Kazim Kazim

Muhasip Üye: Aydin Yilmaz

Basketbol Subesi Sorumlusu: Servet Cetin

Tesislerden Sorumlu Üye: Aykut Ercetin (o kadar süre Hizmet etmis biri, bu görev icin bicilmis kaftan)

Futbol Sube Sorumlulari: BAM üclüsü

bana oy veren var mi burada?

oy birligiyle secilirsin :D

Yolun açık olsun Ünal Başkan, her zaman seninleyiz.. "Armamızın adını yeniden yazalım göklere"

Fatih Altaylı bazı açıklamalar yaptı.Ünal Aysal'ın ekibini oluşturmak üzere olduğunu,Ali Dürüst,Adnan Öztürk,Özer Saraçoğlu'nun listede kesin olduğunu,Ali Sabancı ile de görüşüldüğünü ve onun da listede olmasının yüksek ihtimal olduğundan bahsetti.Abdürrahim Albayrak'ın yönetimde değil de Futbol A.Ş.'ye bağlı çalışıp,sadece futbol takımıyla ilgileneceğini söyledi.

Alintidir. Az önce Habertürke cikmis sanirim.

Fatih Altaylı bazı açıklamalar yaptı.Ünal Aysal'ın ekibini oluşturmak üzere olduğunu,Ali Dürüst,Adnan Öztürk,Özer Saraçoğlu'nun listede kesin olduğunu,Ali Sabancı ile de görüşüldüğünü ve onun da listede olmasının yüksek ihtimal olduğundan bahsetti.Abdürrahim Albayrak'ın yönetimde değil de Futbol A.Ş.'ye bağlı çalışıp,sadece futbol takımıyla ilgileneceğini söyledi.

Alintidir. Az önce Habertürke cikmis sanirim.

Fatil Altaylı'nın yazısı bu

14 Mayıs’ta Galatasaray’ı ne bekliyor onu da yazalım.

Ünal Aysal kesin aday olacak.

Yanında Ali Dürüst’le.

Listeleri de yavaş yavaş oluşuyor.

Dürüst’ün yakın arkadaşı, eski yönetimlerde de bulunmuş Celal Gürcan, Adnan Öztürk, Özcan Çetinsoy, Özer Saraçoğlu kafalardaki isimler.

Abdurrahim Albayrak konusunda kafalar henüz net değil. Eğer kongrenin iptali kesinleşirse eski yönetimden Hakan Üstünberk de listeye girecek.

Fatil Altaylı'nın yazısı bu

14 Mayıs’ta Galatasaray’ı ne bekliyor onu da yazalım.

Ünal Aysal kesin aday olacak.

Yanında Ali Dürüst’le.

Listeleri de yavaş yavaş oluşuyor.

Dürüst’ün yakın arkadaşı, eski yönetimlerde de bulunmuş Celal Gürcan, Adnan Öztürk, Özcan Çetinsoy, Özer Saraçoğlu kafalardaki isimler.

Abdurrahim Albayrak konusunda kafalar henüz net değil. Eğer kongrenin iptali kesinleşirse eski yönetimden Hakan Üstünberk de listeye girecek.

Basketbol şubesi için bu çok iyi olur

Hakan Üstünberk için sevindim, ekstra işler yapmasa da görevini yapıyordu macera aramaya gerek yok.

Eski başkan adayı Adnan Öztürk ile birlikte hareket eden ve eski 2. başkanlardan Ali Dürüst’ü de yönetime girmesi için ikna eden Aysal’ın, basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

Seçim için dün öğleden sonra resmen start veren Aysal’ın, listesinde birçok önemli ismin yer alacağı belirtiliyor. Ali Dürüst ve Adnan Öztürk’ün yanı sıra, Semih Haznedaroğlu, Abdürrahim Albayrak, Celal Gürcan, Burak Elmas, Özer Saraçoğlu gibi isimleri listesine dahil etmesi beklenen Ünal Aysal’ın, oluşturacağı yönetimde

ünlü işadamı Ali Sabancı için de nabız yoklanıyor. Aysal’ın 15 kişilik listesini deneyimli ve camia tarafından sevilen isimlerden bir araya getireceği belirtiliyor.

(haberturk)

LİGTV 18:00 haberlerinde Ünal Aysal' ın çalışacağı bazı isimleri saydılar. Yönetimde olması kesinleşen isimler şöyleymiş; "Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Ali Sabancı, Refik Arkan, Özer Saraçoğlu, Celal Gürcan, Reşit Sinanlı, Ata Çetin ve Abdürrahim Albayrak."

LİGTV 18:00 haberlerinde Ünal Aysal' ın çalışacağı bazı isimleri saydılar. Yönetimde olması kesinleşen isimler şöyleymiş; "Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Ali Sabancı, Refik Arkan, Özer Saraçoğlu, Celal Gürcan, Reşit Sinanlı, Ata Çetin ve Abdürrahim Albayrak."

Semih Haznedaroğlu da yuzde yuz olacaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt