Ünal Aysal’dan Aziz Yıldırım’a Cevap - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal’dan Aziz Yıldırım’a Cevap

Cevap: Ünal Aysal’dan Aziz Yıldırım’a Cevap

Görüntü itibarı ile son derece masum, iyi niyetli ve centilmen bir açıklama...

Ama özünde ağır hakaret ve tecavüz var :D

Hakettin Aziz :asd:

Arkadaşlar bu söylediğimden ceza alır mıyım alırsam canınız sağolsun ama hani dokunmadan "yapmak" diye bir terim var ya Sn.Ünal Aysal bana bunu birebir yaşattı arkadaş.Hani nedir diye okudum ağzım açıldı bir kere daha okudum.Her açıklama bu kadar yerinde bu kadar "cuk" olamaz.Anlamaz karşı taraf ama anlarsa eğer bi dahaki sezona kadar kendilerine gelemezler.

başkanın açıklamaları gayet iyi ama keşke hep aynı şeyleri söylemese 1 senedir aynı lafları kullanıyor

Ne demiş? Saçmalamışsa gece gece sinirlerimi bozmıyım hiç...

Hincal Uluc:

Fenerbahçe'nin düştüğü duruma bak ve Fenerbahçelilerin o kulübe sahip çıkma şekillerine bak. İki kulüp arasında dağlar kadar fark olduğunu görüyorsun. Fenerbahçe'nin niye büyük olduğunu görüyorsun.

Defalarca anlattığım bir şey var; Galatasaraylılardaki 'Fener kompleksini' anlamıyorum! Fenerbahçeli olsam Galatasaray'a kompleks duyardım. Avrupa şampiyonu olmuş, Süper Kupa'yı kazanmış, Türk futbol tarihinin en büyük başarısını elde etmiş bir kulüp. Ben de Fenerli olarak kıskanırdım. Ama Galatasaray, Fener'i niye kıskanıyor?

Arena'da Galatasaray, Çatladıkkapı ile oynuyor, 2-0 öne geçince tribünler Fener'e sövmeye başlıyorlar. Ortada yok Fener! Bu nasıl bir Fener kompleksidir!

'Bu aşağılık kompleksinin sebebi ne' diye düşünürdüm. Şimdi sebebin ne olduğunu görüyorum. Fenerbahçeliler küçük-büyük her türlü sıkıntıda kulüplerine nasıl sahip çıktıklarını gösteriyorlar. Sezon açılışında Adapazarı'nda gösterdiler, karların yağdığı gün Silivri'de gösterdiler, Çağlayan'da gösteriyorlar. Seyircisiz maçlarda tribünleri eş ve çocuklarıyla doldurmayı geç; tribünün dışında da kendileri toplanıyor ve seslerini içeriye duyuruyorlar.

Galatasaray daha tribünde bu kadar seyirci toplayamadı. Şampiyonluğa oynuyor bu sene üstelik!.. Geçen seneki küme düşme savaşı veren Galatasaray değil, şampiyonluğa oynayan Galatasaray daha Arena'yı dolduramadı! Demek ki buradan geliyor kompleksleri...

Sabah'ta minnacık bir haber okudum. Fenerbahçe ile Galatasaray'ın geçen hafta sonu 14 yaşından başlayarak 5 tane altyapı takımları karşı karşıya gelmiş. Birisi 6-0 olmak üzere beşini de Fenerbahçe kazanmış!

Fatih Terim döneminde altyapının böylesine zavallı olabilmesini aklım almıyor. Fatih Terim tanıdığım en büyük altyapıcı... Geçen dönem geldiğinde altyapıda tesis olarak neler yaptığını, organizasyon olarak neler yaptığını biliyorum. Bu defa gelir gelmez altyapının başındaki Tugay'ı (Kerimoğlu) oradan aldı. Yanına da almadı tribüne aldı! Ee işte bugün gelinen noktaya bak. Bu mu büyük kulüp şimdi? Kimsenin top oynamadığı, futbolun 'f'sinin olmadığı şu ligde 6 puan fark atsan ne olacak, 18 puan fark atsan ne olacak. İşte görüyorsun herkesin halini...

Bu kötü cilaya kimse aldanmasın. Galatasaray çok kötü günler yaşıyor. Sahipsiz bir Galatasaray...

Şu durumdaki Fenerbahçe sırf Galatasaraylı oldukları için federasyondaki iki adamı (Lutfi Arıboğan-İlhan Helvacı) hedef seçti. Yerin dibine soktular ve itibarsızlaştırdılar. Şenes Erzik'e 'Almayacaksın' diye baskı yaptılar.

Galatasaray camiasından bu iki Galatasaraylı lehine herhangi bir laf duydun mu şimdiye kadar? Eylem duydun mu? Söylem duydun mu? 'Ali Koç Efendi, Nihat Özdemir Efendi; sen ne diyorsun' diyen çıktı mı?

Lutfi Arıboğan bu ülkenin gelmiş geçmiş en iyi yöneticilerinden bir tanesi... Bir günahı var; Galatasaraylı olması! Bu yüzden saldırıya uğruyor. Fenerbahçe'nin saldırısına, düşmanca saldırısına... Üstelik Futbolda Şiddet Yasası'na aykırı şekilde saldırıya uğruyor ve Galatasaray camiasından çıt yok. Çünkü Galatasaraylı oldun mu sahipsizsin! Fenerli her şeyine sahip olduğunu her fırsatta gösterirken!..

İşte iki kulübün farkı bu!..

Bunu söylediginde kafasi cok güzeldi herhalde :D

SIk bir aciklama olmus, Ünal Aysal gibi efendi adamdan böyle birsey beklenir zaten. Anlayan anlar, anlayacak kisi adamsa eger. Ama hic sanmiyorum, yarin bir cevab yapistirir Azizbahceliler.

tarafsız bi görevde bulunan yöneticilere kulüp olarak sahip çıkmanın yanlış olduğunu bilecek kadar birikime sahiptir( hıncal uluç ) kendisi, tersi durumda bunu teşhir edip onlar artık tarafsızlığını yitirmiştir diye yazardı buna emin olun ve yine eleştirirdi okurken yazıyı eski tarihli olarak düşündüm zira farklı bir şey yazmıyor bizim hakkımızda eleştiri onun yaşam kaynağı doğru ve yanlışa çoğu zaman bakmaz

bu arada başkanımıza ayrı bi paragraf açmak lazım : paşa olunmaz paşa doğulur saygılarımı sunuyorum

Bu Açıklamayı okuyan yaramaz Aziz hemencik kalemine sarılır ve koğuş masasında yazmaya başlar.

Kağıda şu satırlarla başlar

Schreiben.gif

Sayın Ünal Bey Yazınızı okudum fakat ne yalan söyliyim birşey anlamadım, zaten ben ne yaptığımı biliyormuyum ki ? kafam bu tip nasihatlara basmıyor bana küfür edin ana bacı gecirin anlarım ama yazdıklarınızdan birşey anlamamı beklemeyin kafa basmıyor çünkü...

tekrar saygılar büyük abim , bana bakmayın kendim çalar kendim oynarım dedim ya yaramazım

Hıncal ulucun Galatasaray'a karşı kompleksi nedir anlamıyorum. ne diye kıskanıyor bu pişmiş kelle bizi ? bu adam ölürse ilk sevinenlerden olacam , gizli fener ajanı , pislik herif . senin o tavuk gibi gülmene sokayım. senin o keltoş kafanı .. neyse tam gaza geliyordum ceza almak istemiyorum. sabaha kadar sana dünyanın en büyük küfürlerini saydığımı farz et HINCAL

Üst Alt