Ünal Aysal’dan Aziz Yıldırım’a Cevap - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal’dan Aziz Yıldırım’a Cevap

Cevap: Ünal Aysal’dan Aziz Yıldırım’a Cevap

Hıncal ulucun Galatasaray'a karşı kompleksi nedir anlamıyorum. ne diye kıskanıyor bu pişmiş kelle bizi ? bu adam ölürse ilk sevinenlerden olacam , gizli fener ajanı , pislik herif . senin o tavuk gibi gülmene sokayım. senin o keltoş kafanı .. neyse tam gaza geliyordum ceza almak istemiyorum. sabaha kadar sana dünyanın en büyük küfürlerini saydığımı farz et HINCAL

su durumda Galatasaray'ı herangi bir yonden övse biz burda hıncal konusmayacaktık adamın nıyeti ilgi çekmek gazetesini okutmak yani MONEY

Cevap: Ünal AYSAL, Aziz Yıldırım' a Cevap

Ünal Başkan fener taraftarları için saf ibaresini kullanmış. Çok iyi niyetli bir başkanımız var :)

Cevap: Ünal AYSAL, Aziz Yıldırım' a Cevap

Ünal Başkan fener taraftarları için saf ibaresini kullanmış. Çok iyi niyetli bir başkanımız var :)

Resmi siteden, başkanın imzasıyla yapılan bir açıklamada o kitlenin zeka seviyelerini tanımlamak için daha uygun başka bir kelime var mı?Koyun sürüsü diyecek hali yok ya!:)

Bu arada özür dilerim. Konunun burada açılmış olduğunu görmemiştim. :(

Senelerdir ayni hikaye hincali ciddiye almaniza üzülüyorum acikcasi,bir hafta sonra sikecilere cakar bu adamin dun dedigi bugün tutmaz,rüzgar neresiyse tersine üfler,hala taniyamadinizmi yillarin gazetecisi bu kadarmi balik hafizaliyiz,sanki kim oldugunu bilmedigimiz bir yazarin yazisindan sinirleniyorsunuz,adamin capi kalibresi söyliyecegi belli,geciniz efendim,Galatasaray taraftari asildir,ne zamandan beri insan disi varliklarla muhatap oluyoruz!

Daha da sivrilmeli konuşmalar çünkü bu gerzekler imâ edince anlayacak kapasiteye sahip değil..

Üst Alt