GSC Portal - Ünal Aysal'dan Galatasaray'a Müjde | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Ünal Aysal'dan Galatasaray'a Müjde

unal-aysaldan-bayram-mesaji1.jpg

Bir dönem Galatasaray'a başkanlık yapan Ünal Aysal'dan sarı-kırmızılı ekibe müjde: Sponsor olmamı isterlerse bir şubeye sponsor olup finanse ederim.

Detaylar GSC Portal'da...

amatör branşların ırzına sene başında geçtin zaten,150-200 bin euro harcayıp bakın ben iyi adamım klüb için canımı-paramı veririmlere gerek yok,yenilen naneler ortada.

ne kadar acayip taraftarlarımız var ya.Acayip yerine başka kelime kullanırdım da ayıp olmasın.Ne güzel gelsin sponsor olsun işte.

Valla yapmaması abes kaçar, sadece aysal değil diğer Galatasaraylı zenginler de elini cebine atsın biraz, birbirleriyle uğraşmaktan başka birşey yapmış olurlar hem onlar içinde değişiklik olmuş olur.

Eğer bunu yapacaksa vicdanen ve gerçekten destek için yapmalı. Sırf tepki için yapacaksa samimi bulmuyorum.

GT-I9300 Tapatalk

Ya arkadaş bulmuşsunuz kıllısını arıyorsunuz herhalde, bu ne ya.. Adam sponsor olacaksa olsun işte, amma nazlıymışsınız. Yapsa kabahat yapmasa kabahat.

Üst Alt