ünal başgan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ünal başgan

Cevap: ünal başgan

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Panpa, kışlıklarını orada bırak tekrar getir götür uğraşma sonra. @azizyildirim

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Elalemin tercümanı neler neler yapıyor bizimkisi anca çevirsin dursun ...

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Fenerbahçeli taraftarlar mahkeme köşelerinde başkanları için karar beklerken, siz sadece transfer bekliyorsunuz. Kıymet bilin, şükredin la!

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Melo'ya yaptığımız teklife 4. çocuğun bez+mama masraflarını karşılama maddesini de ekledim. DAHA NE YAPAYIM ... YA?

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Arkadaşlar acele etmenizin nedenini anlıyorum ama merak etmeyin yeni transferler FM ve PES'in 2013 versiyonlara yetişecek.

2 temmuz'da "Pastanın üstündeki çilek sendin aşkım. @neco_ates" tweetini atan ağabeyimiz.

Ünal Başgan @UnalBasgan

Aaa ben size Rumi Takvim kullandığımı söylememiştim değil mi? Ben de diyorum transferlerin neden geç kaldığını düşünüyorlar acaba tüh bee

:asd:

Ünal Başgan @UnalBasgan

Biz twitter şifremizi bile 'Şampiyonluk' yapmışız. Her yere şampiyonluk parolasıyla gireriz.

Bi bitmediniz ... @transferler

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Baktım Trabzonspor'dan almak isteyeceğimiz futbolcu kalmadı ben de akrabalarına yöneldim.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Elmander'e ÇİLEK-eş arıyoruz. ACİL RT PLS!!!

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Sadri Şener Efendi bizden Song'u, Barış'ı alırken bir şey yok. Biz Engin,Selçuk,Burak,Ceyhun... vay *** yazarken farkettim de adam haklı la.

Bombayı patlatmıştır :asd:

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Trabzonspor'un Dame N'doye transferini gereksiz buluyorum. Birkaç sene forvete ihtiyacımız olmayacak ki.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

SON DAKİKA: Amrabat, Melo'dan beklediğimiz indirimi kendi maaşından yapılmasını istedi. Bu adamın sonunu hiç iyi görmüyorum.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Melo 2gündür bayramda nerede olacağımı soruyor.Çoluk çocuk elimi öpmeye geleceklermiş.Adam yaptığı indirimi bir şekilde çıkartacak belli ki.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

FM'de hakkıyla şampiyon olamayınca oyunu bırakan Fenerliler için "tarlaları sür" "ekinleri yeşert" tuşları olacakmış!

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Taksiciyle pazarlık yapma atla gel neyse parası veririz. @_FelipeMelo_ ( havaalnindayken )

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Melo'nun İstanbul'a geldiğini öğrenen Riera alelacele kulüpten ayrılma isteğini iletti. Plan bir bir işliyor.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Melo bana pis bi alışkanlık kazandırdı.Hanımla mağazaya gittik. Alışveriş 10dakika sürdü pazarlık 2 saattir devam ediyor. Anlaşmaya yakınız.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Açıklamayı tam okuyacaktım ki "Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım" ile başladığını görünce gerek görmedim.

Üst Alt