ünal başgan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ünal başgan

Cevap: ünal başgan

TAKİPÇİLERİME DEV HİZMET: Bayern-Chealse maçından bahsederken bu isimleri copy paste yaparak kullanabilirsiniz. "Schweinsteiger-Tymoshchuk"

Ben buna baya gülmüştüm.Herif herşeyden malzeme çıkartıyor.
:)

12 numara ile ilgili olan da ise favorim;

12 numara 3 saattir tweet atmıyor erkenden uyumuş ve yarın SBS sınavı var. Tamamn tesadüf

pdfk kararları sonrası ince gönderme;

Önümüzdeki sezon için; Hak Mahrumiyeti cezası almaktan çekinmeyecek olan 3-4 yönetici ile görüşmelere başladığımızı kamuoyuna duyururuz.

[video=youtube;tVtu9Ou-vWo]https://www.youtube.com/watch?v=tVtu9Ou-vWo&feature=player_embedded[/video]

:lol:

Ünal Başgan@UnalBasgan Biz bugün Şampiyonlar Ligi kura çekimini izlerken, Fenerbahçeliler Arka Sokaklar dizisinin heyecan dolu eski bölümünü izleyebilecekler. :(

Ahahah:)

Son zamanlarda twitlrin sonuna koyduğu "ardadaş!" lafı bence çizgisini bozuyor.Ünal Aysal'ın böyle bişey diyeceğini hayal edemiyorsun işin rengi kaçıyor.Umarım saf mizahını bozmaz.

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

Başgan "Çilek Cris miydi?" diye sorsanız düşünmeden evet derim. Düşünsem evet diyemem zaten.

:lol:

@murat

kıskanma lan. arada çok iyi yardırdığı oluyor. geçen tuğberk ben çağlar aralıksız yarım saat bunu konuştuk lan:asd:

Üst Alt